BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale że tego Kimmicha nie podpisali..
0
@Rl9k1nG Żywce i książęce ipy apy i pszeniczne, a tak na orzeźwienie to Heinekena silvera i lech easy. Dwa ostatnie zimniutkie sikacze ale mnie ratowały w upały
0
Czekam na parodię Mateusza Bora co do transferów last minute Barcelony
8
@Derean Wygrana Getafe z Barca 1:0 po dniu konia Greenwooda i jego bramce nadchodzi xD
0
@kkbarca Może dlatego że Fresneda to kolejny szczyl w drużynie bez doświadczenia? Zespół jednak potrzebuje graczy starszych, obytych. W teorii Cancelo top i przebija po całości Fresnede jeśli chcemy sukcesów
8
Kurde ten Felix może odpalić w tym systemie gry. Jeśli dostanie swobodę w ataku to jako ten fałszywy skrzydłowy zbiegający do środka naprawdę może robić robotę. Bardziej się martwię że Cancelo 'pewniak' tutaj będzie maniane odstawiał
3
@KrwawiaceoczyVEB Jakoś wszystkie te mocne kadry typu Niemcy, Hiszpania czy Włochy wyglądają słabo. Francja i Anglia na papierku top
10
@Kuba_1 Miesiąc później Anka będzie lubieżnie ujeżdżać wielbłądy
1
@MesQueUnClub96 A to akurat na jakiejś grupce na fb mi wyskoczylo xD
18
https://zapodaj.net/images/1402adf507b5d.jpg
Robert znalazł sposób na Hiszpana
3
Josue do frajerni cwaniaczek xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Deltta rasisto ty paskudny garbaty
1
jedyny zespół który może nas godnie reprezentować w pucharach
3
Dobra Laporta podpłacił coś z renty to teraz Kszawi pełen ogień
0
Grupa D całkiem fajna, mogą byc emocje
2
PSG fajnie jakby nie wyszło z tej grupy xD
1
Hahaha może w końcu wyjdziemy z grupy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ta z mikrofonem mogłaby spacerować tyłem
1
@Kidd Na szczęście ma kontrakt do 2027 roku więc będzie mógł się jeszcze chwilę bujać po wypożyczeniach w Holandii, Włoszech czy innych Niemczech
3
@Emhyr Przyznaj że im zazdrościsz patrząc na to jak u nas wyrzuca się sprzątającą korytarz babcię Jadzię w ramach oszczędności
0
A gdzie można te losowaniw obejrzeć xD
0
https://streamable.com/krrm0u?src=player-page-share
Momentami tak to wygląda XDD
5
@koksik2700 PSL
2
@DaPidejpi dobry przekaz leci
1
@D10SLEO A właśnie coś za cicho o mekambe się zrobiło xD
2
Idą grube rzeczy
3
https://zapodaj.net/images/8867a8fea1b99.jpg
To olej, sama esencja
1
@leonek160 Później sąsiad będzie musiał przychodzic rury udrażniać, zostań w naszym pięknym kraju