BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DamianBarcaCule wrzuc na luz człowieku
0
Kogo dziwi kontuzja Araujo? Ja bym się zdziwił gdyby rozegrał cały sezon. Akurat przyzwyczaił do tego że co chwilę wypada na krócej lub dłużej
1
Ale szkoda ale szkoda. Ładnie się Sevilla pokazała, nie spodziewałem się że będą tak trudnym rywalem dla City
0
Ulala u zaskoczenie
0
No no Sevilla wyszła ładnie nastawiona
1
@Ojciec5tkidzieci Zalewają nas. Biala rasa już jest stracona o ile się nie obudzimy, dobrze że chociaż Azjaci trzymają poziom xD
1
@Kgorecki2500 Kamufluj sie. Ja miałem w pracy typa i się pytamy czy idziemy zapalic i pogadać. Mówi że nie pali ale jak trzeba to zacznie XD
Mów że chcesz wyjść na peta a idź posiedzieć w kiblu/szatni
1
@Comentateiro Generalnie to ogromna szkoda że Roque nie przyszedł tutaj już teraz. Widać że Robercik jest na ostatniej prostej do emeryturki, ale jednak wciąż trzyma topowy poziom w pewnych rzeczach. Młody by mógł go odciążyć i niewątpliwie wiele się od niego nauczyć. Jeśli mamy czekać do stycznia to fajnie jakby chociaż Ferran go zmieniał czy czasem wychodził w 1 składzie za niego. W presezonie pokazał że zasłużył na tę szansę i dziwne ze z Getafe nie dostał minut
3
Co jak co ale po 12h w kołchozie w takiej temperaturze pierwsze co robisz po wyjściu to zahaczasz żabkę i walisz zimniutkie piwerko. Opatrunek na duszę
0
@peetwithbarca Oni powinni być do odebrania za żappsy w momencie gdy kupisz odpowiednią ilość harnasi
7
@Sysia11 No właśnie dziwne ze Enrique zrezygnował z tej opcji bo tam jest potencjał na budowę super kolektywu i mimo wszystko w lepszej atmosferze niz PSG (O ile oczywiście plotki o jego przyjsciu do Chelsea były prawdziwe)
5
@Crystal37 A rakiet, balonów, zapalników czy białoruskich śmigłowców trzeba po lasach szukać
1
@Arkon Kloppa nie jest szkoda bo to buc a winę za sytuację w zespole ponosi sędzia
1
@TR3YWAY Dwa miesiace temu zrezygnowałem z narkotykow i teraz się pytają czy wszystko ze mną ok, także alkohol z menu tak szybko nie zniknie bo całkiem stracę tożsamość
2
@Encore ale drip jezus
0
I bardzo dobrze. Krzyżyk na drogę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MESSIah16 To co jednak wleci 115mln za Paquete
1
@don'T.R.I.P.e Narazie na remis w swojej miernocie. Alexis był w swojej grze jednak bardziej irytujący niż Raphinha
54
@Commandement Ja tam uważam że karta i banknot to nierozłączne duo. Jednym kruszysz, drugim wciągasz
2
@ranger3120 Paco Jemez i wesoły ofensywny futbol
2
@ObiwanKenobi Za to akurat należy pochwalic wszystkich. Momentami to już człowiek miał wrażenie że zyje w państwie dwunarodowosciowym
0
@vangoor https://media0.giphy.com/media/GHycyakNPWSoo/giphy.webp?cid=6c09b952po03ibcwdbouy5oy79caqagt610r0id7iv6mtjkr&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.webp&ct=g
5
@Esteban_ Mowisz ofc o zawodniku Atletico który wygaduje takie kocopoły publicznie?
0
@BulaKG I może spektakularnej gry narazie nie ma, ale widać że w końcu jest coś takiego jak drużyna
0
@sevs społeczniaki typowe
8
I te słowa idealnie świadczą o tym że Xavi jest dobrym trenerem, a przynajmniej trenerem z charakterem którego nam właśnie trzeba. Miękkie pipy uległe amigosom już pokazały ile to jest warte
19
https://zapodaj.net/images/9e7edb8bfa595.jpg
Coś w tym jest xD
1
Swoją drogą, tak juz na spokojnie, to też uważacie że do błędów arbitra należy dorzucić brak kartki dla Araujo po złapaniu piłki w ręce? Może nie czerwona bo nie była to żadna groźna akcja ale żółta jednak powinna byc z miejsca