0

Ferran bramka i piękna asysta. No kurde facet w środku wygląda konkretnie i to fakt

0

To zabawne ale ten chłopaczek naprawdę powinien być ważna częścią zespołu wntym sezonie

5

Yamal pięknie, a Ferran na tej 9 co chwile kurde dziubie

3

Raphinha bezjajeczny, mierny, nijaki i bez wzięcia odpowiedzialności na siebie. No dramat bez Dembele na skrzydle bo Rafa nawet nie jest w stanie zaabsorbować uwagi obrońców. Co gorsza to dziś i tak jest najlepszym zawodnikiem w ataku xD

2

Ale czaicie. Przegrywamy, gra nie idzie, każdy na nerwie i wychodzi kapitan Roberto (najwiekszy placek na boisku) z przemową motywacyjną aby gra ruszyła. Z tego zawsze beka

0

@Hubertusk Gówno to i w puchu zmarznie

1

Donciu noł pamperap w przerwie i wychodzimy robić remontade

1

Musi wejść Dembele bo Raphinha tam śpi od minut 40. Wtedy zobaczymy różnice w ofensywie
Factos

0

No i dobra Kszawi, dziękujemy

0

Dobrze że mamy Inigo do rotacji, jak wypadnie najlepszy stoper to nie będzie problemu

0

@jacobFCB Giga bluźnierstwo

1

Dobra jednak patologia, Oriol spóźniony, Balde zagubiony, Araujo coś zamula od początku przygotowań

1

Mówcie co chcecie ale widać że Xavi ma pomysł na grę i to mi się podoba. W małych szczegółach idzie zobaczyć ogrom pracy jaki wykonują chłopaki na treningach, do tego każdy zaangazowany w pressing. Wiadomo potknięcia będą się zdarzać, ale podoba mi się to co działamy, mimo takiej sytuacji finansowej i pewnie nie do końca wymarzonej kadry. W końcu pojawiają się schematy i automatyzmy które ostatnio u nas występowały podczas współpracy Messiego z Albą

1

@pacior95 Poczekaj, Puig jeszcze lepiej wyglądał w presezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Idziemy po tryplet

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bodzio10 My tez!!!!

3

@bodzio10 A raków to co to jest? Nazwa jakiejś choroby?

14

@adambądkowski93 Ale tu akurat idealnie określił zachowanie Stanowskiego

0

@Walker smiechom nie było końca xD

0

Ostatnio Tottenham wygrał jakiś tam puchar myszki miki także należy dziś uważać. Rozpędzeni dorzucą Gampera a potem już z górki po premier league i fa cup

1

@HaZZi Co z tego ze ci się rozkraczy na pierwszym skrzyżowaniu, ferrari to ferrari

1

@VeB 1899 No i brawo, szanuję

2

@Emhyr A co nas ogranicza, jak lecieć to na grubo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ukasz A Cancelo?

2

@DLFCB I tak powinny wyglądać dyskusje, bez owijania w bawełnę

7

@Transu96 Przypimniales mi że takie coś jak fifa23 istnieje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?