BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran bramka i piękna asysta. No kurde facet w środku wygląda konkretnie i to fakt
0
To zabawne ale ten chłopaczek naprawdę powinien być ważna częścią zespołu wntym sezonie
5
Yamal pięknie, a Ferran na tej 9 co chwile kurde dziubie
3
Raphinha bezjajeczny, mierny, nijaki i bez wzięcia odpowiedzialności na siebie. No dramat bez Dembele na skrzydle bo Rafa nawet nie jest w stanie zaabsorbować uwagi obrońców. Co gorsza to dziś i tak jest najlepszym zawodnikiem w ataku xD
2
Ale czaicie. Przegrywamy, gra nie idzie, każdy na nerwie i wychodzi kapitan Roberto (najwiekszy placek na boisku) z przemową motywacyjną aby gra ruszyła. Z tego zawsze beka
0
@Hubertusk Gówno to i w puchu zmarznie
1
Donciu noł pamperap w przerwie i wychodzimy robić remontade
1
Musi wejść Dembele bo Raphinha tam śpi od minut 40. Wtedy zobaczymy różnice w ofensywie
Factos
0
No i dobra Kszawi, dziękujemy
0
Dobrze że mamy Inigo do rotacji, jak wypadnie najlepszy stoper to nie będzie problemu
0
@jacobFCB Giga bluźnierstwo
3
@Deviler https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCocWWYYUbZJ2cQYp8qqbVl_8PyHz2n_cLGg&usqp=CAU
1
Dobra jednak patologia, Oriol spóźniony, Balde zagubiony, Araujo coś zamula od początku przygotowań
1
Mówcie co chcecie ale widać że Xavi ma pomysł na grę i to mi się podoba. W małych szczegółach idzie zobaczyć ogrom pracy jaki wykonują chłopaki na treningach, do tego każdy zaangazowany w pressing. Wiadomo potknięcia będą się zdarzać, ale podoba mi się to co działamy, mimo takiej sytuacji finansowej i pewnie nie do końca wymarzonej kadry. W końcu pojawiają się schematy i automatyzmy które ostatnio u nas występowały podczas współpracy Messiego z Albą
1
@pacior95 Poczekaj, Puig jeszcze lepiej wyglądał w presezonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Idziemy po tryplet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bodzio10 My tez!!!!
3
@bodzio10 A raków to co to jest? Nazwa jakiejś choroby?
14
@adambądkowski93 Ale tu akurat idealnie określił zachowanie Stanowskiego
0
@Walker smiechom nie było końca xD
0
Ostatnio Tottenham wygrał jakiś tam puchar myszki miki także należy dziś uważać. Rozpędzeni dorzucą Gampera a potem już z górki po premier league i fa cup
1
@HaZZi Co z tego ze ci się rozkraczy na pierwszym skrzyżowaniu, ferrari to ferrari
1
@VeB 1899 No i brawo, szanuję
2
@Emhyr A co nas ogranicza, jak lecieć to na grubo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ukasz A Cancelo?
2
@DLFCB I tak powinny wyglądać dyskusje, bez owijania w bawełnę
7
@Transu96 Przypimniales mi że takie coś jak fifa23 istnieje xD