4

W końcu Pogon wcisnęła, zaraz po starcie 2 połowy

0

@barczyk Roberto ogarnie

1

@Encore reluwa
w psg z pijakiem neymarem szybko się skończy, tu ma wszystko

1

@szkutnik91 To by idealnie do nas pasowało XDDD

2

@SuperPatsonFCB Dokładnie. Ile razy bez Dembele Busquets musiał rzucać piłki za linię obrony rywala bo jedyne co było to podawanie do najbliższego bez zaangażowania, ryzka, sensu i zaskoczenia. Do tego ruchu zero i dryblingu

0

@OnlyCules Po Messiego na wypożyczenie

0

No proszę Widzew zaskakuje i po dośrodkowaniu wychodzą na prowadzenie z paprykarzami

1

@Faro Pawła Brożka na plaży w Chałupach. Zacznij oglądać mecze a nie statystyki to dostrzeżesz różnice

0

@VegetaPolska Przecież i tak skończymy z dźwignią aby zarejestrować nowych, nawet jak dostaniemy 25 melonów za Dembele. Chociaż Bernardo i Kimmich pewnie dalej mokrym snem niektórych

2

Mimo wszystko szkoda byłoby stracić jedynego skrzydłowego w kadrze który nie boi się wziąć na siebie odpowiedzialności i jest w stanie minąć jednego zawodnika lub czterech jak ma swój dzień

0

@VegetaPolska Bernardo Silva XDDD

0

@sokot A czy nie było już wystawiania Balde na skrzydle i Alby na obronie jednoczenie? Wtedy wyglądał fatalnie

1

@PatrykBarca Mame nie teraz, ruszyła maszyna

0

@Salchent może dlatego że właśnie tyle czasu dostał

1

@Coutinho007 Pytanie jak by wyglądał w grze na 3 pomocników jako jedyny DP bo wczoraj za niego Franek odwalał kawał roboty i czesto był tym najniżej schodzącym pomocnikiem

0

@Faro Sezon na zadupiu hiszpańskich lig, a wjazd na presezon Barcelony gdzie cię chwali Xavi i Pedri, do tego załadowanie bramki i asysty w klasyku. No jest różnica ale takie z dupy akcje są najlepsze

0

Pierwszy raz o tym Ferminie usłyszałem jak wypowiadał się chyba Pedri że jest mega zaskoczony. No dał chłopak popis, może naprawdę być przydatny o ile to nie jednorazowy wyskok a la Puig w presesonie

Wiadomo coś czy Gavi cierpiał na jakieś drobne dolegliwości? Dziwne ze bez minit

0

Może jak przyjdzie Mekambe to wygrają xD

1

I nic się nie zmienia znowu 1:0 Kszawi Atletico Simeone porażka patologia

a zawzięcie jakby finał LM grali

21

Gundo l4 Barcelona emeryturka

2

Araujo sam świadomy swoich urazów powinien nie pajacowac i już być poza boiskiem
On ma jednak predyspozycje do urazów i szkoda osłabiać zespół

2

Dembele to jest ten chłopak, to jest ten gość

0

Kapitano, pięknie

1

Oriol no no Busi by podał

3

Co to za intensywność, czy to final LM???

0

Hehe jak tam ślomsk

2

Nene ależ bramka dla Jagi

0

@Cotutajsiedzieje Zwykła propagadna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?