BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W końcu Pogon wcisnęła, zaraz po starcie 2 połowy
0
@barczyk Roberto ogarnie
1
@Encore reluwa
w psg z pijakiem neymarem szybko się skończy, tu ma wszystko
1
@szkutnik91 To by idealnie do nas pasowało XDDD
2
@SuperPatsonFCB Dokładnie. Ile razy bez Dembele Busquets musiał rzucać piłki za linię obrony rywala bo jedyne co było to podawanie do najbliższego bez zaangażowania, ryzka, sensu i zaskoczenia. Do tego ruchu zero i dryblingu
0
@OnlyCules Po Messiego na wypożyczenie
0
No proszę Widzew zaskakuje i po dośrodkowaniu wychodzą na prowadzenie z paprykarzami
1
@Faro Pawła Brożka na plaży w Chałupach. Zacznij oglądać mecze a nie statystyki to dostrzeżesz różnice
0
@VegetaPolska Przecież i tak skończymy z dźwignią aby zarejestrować nowych, nawet jak dostaniemy 25 melonów za Dembele. Chociaż Bernardo i Kimmich pewnie dalej mokrym snem niektórych
2
Mimo wszystko szkoda byłoby stracić jedynego skrzydłowego w kadrze który nie boi się wziąć na siebie odpowiedzialności i jest w stanie minąć jednego zawodnika lub czterech jak ma swój dzień
0
@VegetaPolska Bernardo Silva XDDD
0
@sokot A czy nie było już wystawiania Balde na skrzydle i Alby na obronie jednoczenie? Wtedy wyglądał fatalnie
1
@PatrykBarca Mame nie teraz, ruszyła maszyna
0
@Salchent może dlatego że właśnie tyle czasu dostał
1
@Coutinho007 Pytanie jak by wyglądał w grze na 3 pomocników jako jedyny DP bo wczoraj za niego Franek odwalał kawał roboty i czesto był tym najniżej schodzącym pomocnikiem
0
@Faro Sezon na zadupiu hiszpańskich lig, a wjazd na presezon Barcelony gdzie cię chwali Xavi i Pedri, do tego załadowanie bramki i asysty w klasyku. No jest różnica ale takie z dupy akcje są najlepsze
0
Pierwszy raz o tym Ferminie usłyszałem jak wypowiadał się chyba Pedri że jest mega zaskoczony. No dał chłopak popis, może naprawdę być przydatny o ile to nie jednorazowy wyskok a la Puig w presesonie
Wiadomo coś czy Gavi cierpiał na jakieś drobne dolegliwości? Dziwne ze bez minit
0
Może jak przyjdzie Mekambe to wygrają xD
1
I nic się nie zmienia znowu 1:0 Kszawi Atletico Simeone porażka patologia
a zawzięcie jakby finał LM grali
21
Gundo l4 Barcelona emeryturka
2
Araujo sam świadomy swoich urazów powinien nie pajacowac i już być poza boiskiem
On ma jednak predyspozycje do urazów i szkoda osłabiać zespół
2
Dembele to jest ten chłopak, to jest ten gość
0
Kapitano, pięknie
1
Oriol no no Busi by podał
3
Co to za intensywność, czy to final LM???
0
Hehe jak tam ślomsk
2
Nene ależ bramka dla Jagi
0
@Cotutajsiedzieje Zwykła propagadna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika