BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Reżyserowany szajs, jak trudne sprawy chyba
Jedyne co tu było poważnie to chyba bitka magicala i rafona którzy serio się nie nawidzili. Są pieniądze jest rozwój, saga musi trwać
11
Chyba optymalnie. Beka z Roberto wiadomo, ale wrzucenie Araujo pozytywne na maksa no i ten niespodziewny de Jong który w miediach bywa wypychany z klubu za dobre kwoty.
I tak uważam że trener z jajem powinien odejść już od tej zasady ze stażem, bo w naszej obecnej sytuacji to nie ma sensu i przez to takie placki jak Roberto figurują wciąż na liście najważniejszych
2
@Messibestplayerintheworld To jest patologia i jak bardzo lubilem oglądać mecze słabszych drużyn w lidze tak teraz przychodzi mi to z coraz większym obrzydzeniem bo po prostu gra jest nieatrakcyjna m.in przez takie zarządzanie ligą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sysia11 I to jest mega fajna polityka transferowa bo nie męczą się z żadnym wypalonym dziadem do końca dni z wysokim kontraktem, a za mniejszą kwotę ogarną głodnego sukcesów zawodnika
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Oglądana inauguracja sezonu ligowego w ekstraklasowym wydaniu?
1 liga też na propsie, btts 1.60 w 10min
5
@Nano22 Pewnie wyborca konfederacji
2
@karolszymek Książęce dobre, orzeźwiające. Żywiec biały taki bardziej ciężki ale tez ujdzie
3
@VegetaPolska I cyk ręka do amputacji [°]
2
@Herato No właśnie ci zawodnicy mają w sobie coś specjalnego. Joaquin w ogole chepau bas, jego pożegnanie to było coś kapitalnego. W każdym razie Modric juz siada i jego rola w tym sezonie zostanie na maksa zminimalizowana, przynajmniej tak mi się wydaje
2
@Deviler Serio tak powiedział? Nie dość że się płaszczyzny już jak możemy, sam się zastanawiam czy już nie żyję w państwie wielonarodowosciowym a tu takie rzeczy xD
1
@Kgorecki2500 Trzeba się zmusić do przejścia dodatków bo przez tyle lat ledwo główny wątek skończyłem xD
0
@Firestone Brak miejsca dla chłopaka bez pozycji, Griezmann chociaż w defensywie pomagał XD Przy naszych problemach z rejestracją ten transfer byłby głupotą, zwłaszcza że kupionego Roque zostawiamy w Brazylii zamiast brać do szlifowania w lidze
Panie Felix, Barcelona jest dla cracków typu Romeu, dla pana co najwyżej została aston villa
5
@Bartek_VEB ale ma potencjał
1
@jacobFCB Fajnie było, bez reklam, każdy mecz dostępny do oglądania. Żadnych technicznych problemów nigdy nie miałem także mi mega taka forma oglądania premier league pasowała, brakowało może tylko klimatu z c+
7
@PatrychoO Gen Z do utylizacji
1
@Comfortable_ Nowy Messi to i buciki adasia
0
@Ziemny Wpisz sobie ravgor na Twitterze, jest moment ładowania
1
@Colon Góry Wałbrzyskie, 20km od rodzinnej miejscowości, tam dużo za łepka się latało na rowerach. Niewymagające, takie lajtowe na jednodniowy wypadzik
0
@Kitek1640 Może Szczawno/Wałbrzych? Borowa i Chełmiec mają fajne punkty widokowe, masz mega rzut na okolicę z góry. Nic specjalnego ale zawsze coś xd I tam ogólnie w okolicy masz sporo małych górek także można zwiedzić jak np. wzgórze Gedymina
0
Wieczny talent. Zawsze czymś błyśnie ale konkretów całkowicie brak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FrankliN7 I to dobitnie pokazuje stan polskiej polityki XDD
0
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle Nawet będę w ciężkim szoku po takim wyczynie
0
@Rust_Cohle I tak nie będą w top4
8
Nico z pozycją defensywnego pomocnika ma chyba tylko tyle wspólnego, że jego sylwetka tam pasuje. On tam de facto zagrał może 3x. Nico na pewno ma potencjał większy niz Romeu, ale Oriol gwarantuje więcej pod względem taktykczym w defensywie i o to się zapewne rozchodzi. Tak czy siak najrozsądniej byłoby po prostu nie oglądać ani jednego ani drugiego w koszulce Barcelony. Nico pogonić za kwotę największą możliwą do ugrania, a Oriolowi cóż trzeba życzyć powodzenia i trzymać kciuki za to aby nas wszystkich pozytywnie zaskoczył.
Ale czuję że będziemy tęsknić i płakać za sztangą na maksa, zwłaszcza jeśli chodzi o kreację, gdzie często jako jedyny był w stanie rzucić niekonwencjonalne, zaskakujące, prostopadłe podanie z głębi w przypadku impotencji w ofensywie
1
Arsenal najbardziej wartościowym klubem świata biorąc pod uwagę wyceny z transfermarkt. Barca na miejscu nr 7. Wrażenie na pewno robi 47 zawodników PSG xDD
https://zapodaj.net/images/c7f03a2d09414.jpg
1
@Pedri16Future Czyli ci z Bayernu rok temu mieli rację, za niedługo takie coś jak FC Barcelona nie będzie istnieć kurła