BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@karolszymek I tak to leci w tej Polsce
4
@Survier zapewne oglądał ich występy wielokrotnie więc zna ich wartość
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Compadre Kimmich przyjdzie spokojnie, Messi też na wypożyczenie
0
@Guess Dlatego pytam czy zostało to wprowadzone w serie a czy niższych ligach. Czego nie rozumiesz?
0
@Guess Włoskie drużyny w lidze a włoskie drużyny w LM. Będzie różnica w przepisach spalonego? Chodziło o niższy stopień na krajowym podwórku
1
@bartas97 Mateo Lahozzo
0
Gdzieś mi się przewinęła informacja ze podobno przepis o nowych spalonych zatwierdzony w Holandii Szwecji i Włoszech. Niższy stopień lig czy to jakiś fejk? Jeśli nie to co z taktyką i zachowaniem u obrońców w LM? Przecież to kolosalna różnica
0
@P33ck Jak obiboki się wylegują na plażach zamiast ciężko trenować w wakacje to co się dziwić, pewnie nawet będzie gorzej niż w poprzednim sezonie bo nie będzie Busiego
8
@Fenelon Gdy facetka w szkole cie opierd*ala a ziomek z ławki cię rozśmiesza
0
@BorzyKrzys motylkiem by sie pobawil jak cwaniak
0
@draxidox zwykly pozer, balowanie na l4
0
Może powtórzymy angielski?
4
O nie, znowu Cesc na dziewiątce..
0
@BordowyPtak właśnie naczelny konduktor la bamby mi przypomniał ten piękny klasyk bo Grzesiu przesiedział swe alibi w jednym z pociągowych kibli. Kurde tekstu się nie zapomina i chyba najlepszy story telling w polskim rapie od zawsze na zawsze xD
0
Marysia była lekko w szoku, dumna w pełni,
całkiem zdrowa, długoterminowa i niegłupia
1
@okiemtypera_lucaxx95 A to props. Dużo jeżdżę pkp na trasie wro-gdansk więc zawsze peciki w kiblu, poza większymi miastami gdzie można wyskoczyć na dworzec bo dłuższy przestój. Najlepszy miałem powrót z sylwestra (akurat Kołobrzeg)1.01 gdzie opóźnienie wyniosło 4h. Załoga warsu roznosiła wodę i batoniki w ramach przeprosin na totalnym rauszu. Po wejsciu do przedziału trzeba było wietrzyć xD Sam kiedyś myślałem o startowaniu na konduktora ale jednak nieciekawe siano podczas gdy na produkcji idzie wyciągnąć 6k bez jakiegoś tam przemęczania sie
0
@okiemtypera_lucaxx95 Zawsze do okna dmuchane. No ale co w sytuacji nakrycia kogoś przy włączonej czujce dymu? Konkretny mandat, zatrzymanie pociągu czy na luziku podejście i po prostu słowna reprymenda?
2
@okiemtypera_lucaxx95 Palisz pety w pociągowym kiblu? (Wiadomo że tak jak każdy) i czy może kiedyś miałeś przypadek że włączył się alarm z tego powodu?
I czy żal ci Grzesia który zlisił się na bilet i przesiedział swe alibi w jednym z kibli?
0
@HighestInTheRoom Jaki btw ulubiony kawałek Travisa? Wybor jest potężny ale dla mnie chyba nigdy nie będzie nic lepszego niz Drugs you should try it. Dla mnie ma to klimat niepowtarzalny i jakiś potężny sentyment mam
0
Jaki obecnie jest najlepszy smartfon na rynku tak do 2k? Bez żadnych konkretnych wymagań, po prostu do codziennego używania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@HighestInTheRoom Pobić będzie ciężko ale na pewno się nie zawiedziemy
4
@tomek8756 Rasizm. Chłop celowo się na łyso goli a tu jeszcze wyzwiska od jakiegoś afro
0
@Kgorecki2500 Dodatkowa mobilizacja i rozmieszczenie jakichś jednostek w okolicach granicy na pewno nie zaszkodzi. Nie ma co panikować ale można umocnić granicę. Żaden atak i tak nie jest możliwy skoro nie potrafią sobie poradzić z Ukrainą xD
0
@Rl9k1nG 8 tys wyszkolonych świrów ze sprzętem vs nasze znajdowanie zagubionych rakiet w lesie przez babcie z psem
0
@szkutnik91 A kilka dni temu pisałem że zaakceptujemy ofertę 5mln+5 zmiennych za wygranie ZP. Jednak to byłby wygryw
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zoker Ale teraz dałeś, całe dzieciństwo z ich płytami xD Szkoda tylko że wyszło jak wyszło no i ciekawe czy Szada w końcu skazali i posadzili
1
@BulaKG Najtańsze bilety były po 79zł. Załóżmy że na czysto od osoby dostanie 15zł. 15x60k daje 900k za występ, kozak