1

@karolszymek I tak to leci w tej Polsce

4

@Survier zapewne oglądał ich występy wielokrotnie więc zna ich wartość

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Compadre Kimmich przyjdzie spokojnie, Messi też na wypożyczenie

0

@Guess Dlatego pytam czy zostało to wprowadzone w serie a czy niższych ligach. Czego nie rozumiesz?

0

@Guess Włoskie drużyny w lidze a włoskie drużyny w LM. Będzie różnica w przepisach spalonego? Chodziło o niższy stopień na krajowym podwórku

1

@bartas97 Mateo Lahozzo

0

Gdzieś mi się przewinęła informacja ze podobno przepis o nowych spalonych zatwierdzony w Holandii Szwecji i Włoszech. Niższy stopień lig czy to jakiś fejk? Jeśli nie to co z taktyką i zachowaniem u obrońców w LM? Przecież to kolosalna różnica

0

@P33ck Jak obiboki się wylegują na plażach zamiast ciężko trenować w wakacje to co się dziwić, pewnie nawet będzie gorzej niż w poprzednim sezonie bo nie będzie Busiego

8

@Fenelon Gdy facetka w szkole cie opierd*ala a ziomek z ławki cię rozśmiesza

0

@BorzyKrzys motylkiem by sie pobawil jak cwaniak

0

@draxidox zwykly pozer, balowanie na l4

0

Może powtórzymy angielski?

4

O nie, znowu Cesc na dziewiątce..

0

@BordowyPtak właśnie naczelny konduktor la bamby mi przypomniał ten piękny klasyk bo Grzesiu przesiedział swe alibi w jednym z pociągowych kibli. Kurde tekstu się nie zapomina i chyba najlepszy story telling w polskim rapie od zawsze na zawsze xD

0

Marysia była lekko w szoku, dumna w pełni,
całkiem zdrowa, długoterminowa i niegłupia

1

@okiemtypera_lucaxx95 A to props. Dużo jeżdżę pkp na trasie wro-gdansk więc zawsze peciki w kiblu, poza większymi miastami gdzie można wyskoczyć na dworzec bo dłuższy przestój. Najlepszy miałem powrót z sylwestra (akurat Kołobrzeg)1.01 gdzie opóźnienie wyniosło 4h. Załoga warsu roznosiła wodę i batoniki w ramach przeprosin na totalnym rauszu. Po wejsciu do przedziału trzeba było wietrzyć xD Sam kiedyś myślałem o startowaniu na konduktora ale jednak nieciekawe siano podczas gdy na produkcji idzie wyciągnąć 6k bez jakiegoś tam przemęczania sie

0

@okiemtypera_lucaxx95 Zawsze do okna dmuchane. No ale co w sytuacji nakrycia kogoś przy włączonej czujce dymu? Konkretny mandat, zatrzymanie pociągu czy na luziku podejście i po prostu słowna reprymenda?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Palisz pety w pociągowym kiblu? (Wiadomo że tak jak każdy) i czy może kiedyś miałeś przypadek że włączył się alarm z tego powodu?

I czy żal ci Grzesia który zlisił się na bilet i przesiedział swe alibi w jednym z kibli?

0

@HighestInTheRoom Jaki btw ulubiony kawałek Travisa? Wybor jest potężny ale dla mnie chyba nigdy nie będzie nic lepszego niz Drugs you should try it. Dla mnie ma to klimat niepowtarzalny i jakiś potężny sentyment mam

0

Jaki obecnie jest najlepszy smartfon na rynku tak do 2k? Bez żadnych konkretnych wymagań, po prostu do codziennego używania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@HighestInTheRoom Pobić będzie ciężko ale na pewno się nie zawiedziemy

4

@tomek8756 Rasizm. Chłop celowo się na łyso goli a tu jeszcze wyzwiska od jakiegoś afro

0

@Kgorecki2500 Dodatkowa mobilizacja i rozmieszczenie jakichś jednostek w okolicach granicy na pewno nie zaszkodzi. Nie ma co panikować ale można umocnić granicę. Żaden atak i tak nie jest możliwy skoro nie potrafią sobie poradzić z Ukrainą xD

0

@Rl9k1nG 8 tys wyszkolonych świrów ze sprzętem vs nasze znajdowanie zagubionych rakiet w lesie przez babcie z psem

0

@szkutnik91 A kilka dni temu pisałem że zaakceptujemy ofertę 5mln+5 zmiennych za wygranie ZP. Jednak to byłby wygryw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker Ale teraz dałeś, całe dzieciństwo z ich płytami xD Szkoda tylko że wyszło jak wyszło no i ciekawe czy Szada w końcu skazali i posadzili

1

@BulaKG Najtańsze bilety były po 79zł. Załóżmy że na czysto od osoby dostanie 15zł. 15x60k daje 900k za występ, kozak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?