BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomason Polecisz jakieś fajne strategiczne?
0
@Faro Jakoś się nawet nie chce. Wiadomo są dni że się posiedzi z 3h ale generalnie zaraz się nudzi. Nawet w fut23 jakoś motywacji nie było, może z 5x w tym sezonie fut champions się zagrało xD Wiedźmina 3 przechodziłem kilka miesięcy, teraz gta v przez miesiąc zrobiłem może 20 procent fabuły
Starość chyba, zdecydowanie lepiej poczytać albo rozkminiac jakieś ciekawostki
0
@JimMorrisonFCB Właśnie dlatego byłby to kapitalny transfer. Wymiana banana na ananasa
0
@JimMorrisonFCB Za Ferrana by wjechał na pełnej
0
@Tomo1989 Proszę zostawić już tego Marka w spokoju
0
@Krzywy95 My żebramy od Girony, martwimy się o rejestrację zawodników, a ty całkiem poważnie myślisz o kupnie Fabinho?
0
Torre do Girony na jakieś wypożyczenie czy definitywny transfer w ramach rozliczenia za Romeu?
0
@ranger3120 zycie na krawędzi
0
@Kitek1640 Pije wódę, wali wódę
Pali wódę, cieknie uchem
Leci kielon trzeci miesiąc
W portfelu zero, przytula beton
16
@dAvi_2 Zimne piwko na pusty żołądek z rana nie tylko schłodzi cię od środka, ale i rozgoni wszelkie chmury z głowy, dzięki czemu dzień już na starcie jest piękny
0
@Gwyn Faktycznie coś w tym może być, ale może być też tak że deszcz spadnie na pewno a % to właśnie obszar objęty xD
0
Na godzinę 13:00 prognozowane jest 90% opadu. To oznacza że jest 90 procent szans na opad czy że 90 procent powierzchni miasta będzie w zasięgu opadów? Są dwie teorie i która jest prawidłowa przy odczytywaniu?
3
Nie no beka z Rakowa. Decydujący karny, ich trybuna a oni nawet porządnie gwizdac nie potrafili na placka z Legii. Dziadówa na maksa z jednym Polakiem w składzie. Jedni i drudzy szrot
2
Tego z długimi włosami dajcie, co kopnął naszą panią
1
@pt9 W sensie cbd? Nie działa, tylko smak kozaczek
0
Ależ to byłaby bramka ojojoj
2
@tristan87 On już ma dość, on ma też swój wiek. Z troski o swoje zdrowie powinien opuścić ten kraj i tę reprezentację bo po prostu szkoda dziadka żeby się przekręcił
7
@Bartas7VeB Tym razem mordo to on wali double double w dwa miesiące, rozjeżdża placków i wychodzi z opaską kapitana. Czas najwyższy. Xavi znów będzie się podniecał nowym Messim
1
No póki co paździerz mecz, ale ciężko było się spodziewać czegoś innego xD Legia narazie lepiej operuje piłką. Grają pewniej, spokojniej, agresywniej ale bez konkretów. Raków słabizna, poza jakimiś szarpnieciami Yeboaha które i tak nic nie przynoszą
0
Ciekawe czy Mielcarski tam polewa jakiś trunek Santosowi czy tak na trzeźwo siedzą
3
Pressing Legii, Raków zagubiony
0
@Bartula Ronaldo
0
@SenseiFCB a zakład że nie da rady skoczyć na głowke i wykonać obrotu w powietrzu?
0
@SenseiFCB Myślę że to ufo albo szpiegujący balon z innej planety, której mieszkańcy sprawdzają warunki do tego aby nas skolonizować
1
@Medium Wybitna i wspaniała, oczywiście musi być zimna. Wiadomo że kolorowej to max 300 bo potem jest nieprzyjemnie, ale w moim repertuarze własnie mięta wlatuje najczęściej w postaci dwóch seteczek na rozgonienie chmur lub rozgrzewkę przed chlaniem
3
@Medium Czyli że co? Czyli że teraz robiłem to niby nielegalnie?
0
@The Game 10 Może stało się tak jak stało dlatego że to 10tka a u nas nie było go gdzie wrzucić do składu? Kombinowanie z LS i SP wyszlo jak wyszlo do tego sam chłopak się złamał psychicznie
22
https://zapodaj.net/images/0649fdbbbdd0a.jpg
Cwiąki pod gradobiciem pytań
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Bartek_VEB Bo ci nic nie zrobią a chociaż w jakimś stopniu pozbywają się tego latającego i denerwującego dziadostwa. Pająki na propsie