BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@barcanawieki No i najlepszy skrzydłowy świata, drugi Messi, złamał sercę naszemu Kszawiemu wybierając projekt w Paryżu, zamiast projektu budowanego na krwawicy Kszawiego
32
@karci0 'Wielki Wybuch, postulowany dzisiaj u początków świata, nie wyklucza Boskiej interwencji, lecz raczej ją uwypukla. Koncepcja ewolucji przyrody nie sprzeciwia się pojęciu stworzenia, ponieważ teoria ewolucji zakłada ideę stworzenia bytów, które ewoluują'
Kiedys w gimnazjum, zanim zrezygnowałem z religii, też miałem taką zajawkę na zaginanie księdza ale zawsze fajnie mi odpowiadał i generalnie nie odrzucają oni teorii ewolucji
0
@Kidd Zaraz sam odejdzie za Bomblem. Ty myślisz że kto teraz będzie miał ten wspolny vibe z nim? Reszta w tej ekipie ma 0 dripu bratku
1
@MesQueUnClub96 Złotopolscy
3
Jesli oni nie zostaną parą to nie wierzę w miłość
0
@Rewolucja123 ale nie jest znana przyczyna tak? domysłów to można mieć wiele
0
Gavi narzekał na jakieś drobne urazy? Znów bez ani minuty, a na ławce się znajduje. Trochę niepokojące
2
@Medium we pal gume ty kutwa ksiedzu, księdzem jesteś a wychowawczynie dupczysz w swojej toyocie
0
@ChampionLW A widzisz teraz kapitanem został
5
https://streamable.com/agvhnf
Młody Ronaldo to było coś
0
@Kuba_1 Tylko wiesz, to jak z areczkiem w kołchozie. Jakiś problem? I cyk l4 na pół roku
0
Dembele zwykły atencjusz. Od ponad 24h jedno i to samo w kółko
0
@VamosRakieta Na szczęście w USA jest dopiero poranek także mają sporo czasu
7
@MesQueUnClub_87 I zaraz repost na la bambie (tier 1)
1
@Patrykl145 Fabregasa na 9, równa i krótka trawa na stadionie i Kszawi w niebie
1
@LM10GOAT No widzisz jak upadł ten klub, jeśli się martwimy o ofensywę w przypadku odejścia takiego placka, który de facto, jest naszym najlepszym skrzydłowym
1
@szkutnik91 To spk zachowanie jesli tak wyjdzie
2
@ToWinaSedziego XDDDD zgnilem srogo
1
@Katalończyk 99 100 klauzuli podobno i to w całości dla klubu. To byłaby idealna sytuacja bo nawet jakby chciał odejść na ostro to myślę że minimum 60 by się udalo wynegocjować
2
@ArcziArtt Double double do grudnia i jeszcze z LM nas wyrzuci decydującą bramką. Znając nasze szczęście jest to bardzo prawdopodobne
0
@OskP Następny eunuch w dodatku połamany co chwile. Już lepiej zostać z tym co jest, może Abde zostanie naszym Pedro Pedrito
1
@martin43 Agent Dembele rozdawał karty w tym przypadku a my byliśmy na ich łasce. Trzeba tylko liczyć na to że nie zdążą się z tym dziś wyrobić
0
@Toffik Jeszcze Kimmich i Alemany TOP
0
Wasze top3 książek jakie przeczytaliście? Nadrabiam w tym roku sporo to może macie coś fajnego do polecenia
3
@Pedri16Future Te sprzedaże to masterclass zarządu, u nas zawsze ośmieszenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To teraz już na pewno ruszymy po Bernardo i Kimmicha
3
@hurek12 Nie było idealnie ale jednak statystyki to tylko statystyki, często są największym kłamstwem. Skrzydłowego o takim profilu będzie nam brakować i to bardzo
3
@hurek12 Na początku tamtego sezonu ustawił nas idealnie w walce o tytul który wygralismy