0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@barcanawieki No i najlepszy skrzydłowy świata, drugi Messi, złamał sercę naszemu Kszawiemu wybierając projekt w Paryżu, zamiast projektu budowanego na krwawicy Kszawiego

32

@karci0 'Wielki Wybuch, postulowany dzisiaj u początków świata, nie wyklucza Boskiej interwencji, lecz raczej ją uwypukla. Koncepcja ewolucji przyrody nie sprzeciwia się pojęciu stworzenia, ponieważ teoria ewolucji zakłada ideę stworzenia bytów, które ewoluują'

Kiedys w gimnazjum, zanim zrezygnowałem z religii, też miałem taką zajawkę na zaginanie księdza ale zawsze fajnie mi odpowiadał i generalnie nie odrzucają oni teorii ewolucji

0

@Kidd Zaraz sam odejdzie za Bomblem. Ty myślisz że kto teraz będzie miał ten wspolny vibe z nim? Reszta w tej ekipie ma 0 dripu bratku

1

@MesQueUnClub96 Złotopolscy

3

Jesli oni nie zostaną parą to nie wierzę w miłość

0

@Rewolucja123 ale nie jest znana przyczyna tak? domysłów to można mieć wiele

0

Gavi narzekał na jakieś drobne urazy? Znów bez ani minuty, a na ławce się znajduje. Trochę niepokojące

2

@Medium we pal gume ty kutwa ksiedzu, księdzem jesteś a wychowawczynie dupczysz w swojej toyocie

0

@ChampionLW A widzisz teraz kapitanem został

5

https://streamable.com/agvhnf

Młody Ronaldo to było coś

0

@Kuba_1 Tylko wiesz, to jak z areczkiem w kołchozie. Jakiś problem? I cyk l4 na pół roku

0

Dembele zwykły atencjusz. Od ponad 24h jedno i to samo w kółko

0

@VamosRakieta Na szczęście w USA jest dopiero poranek także mają sporo czasu

7

@MesQueUnClub_87 I zaraz repost na la bambie (tier 1)

1

@Patrykl145 Fabregasa na 9, równa i krótka trawa na stadionie i Kszawi w niebie

1

@LM10GOAT No widzisz jak upadł ten klub, jeśli się martwimy o ofensywę w przypadku odejścia takiego placka, który de facto, jest naszym najlepszym skrzydłowym

1

@szkutnik91 To spk zachowanie jesli tak wyjdzie

2

@ToWinaSedziego XDDDD zgnilem srogo

1

@Katalończyk 99 100 klauzuli podobno i to w całości dla klubu. To byłaby idealna sytuacja bo nawet jakby chciał odejść na ostro to myślę że minimum 60 by się udalo wynegocjować

2

@ArcziArtt Double double do grudnia i jeszcze z LM nas wyrzuci decydującą bramką. Znając nasze szczęście jest to bardzo prawdopodobne

0

@OskP Następny eunuch w dodatku połamany co chwile. Już lepiej zostać z tym co jest, może Abde zostanie naszym Pedro Pedrito

1

@martin43 Agent Dembele rozdawał karty w tym przypadku a my byliśmy na ich łasce. Trzeba tylko liczyć na to że nie zdążą się z tym dziś wyrobić

0

@Toffik Jeszcze Kimmich i Alemany TOP

0

Wasze top3 książek jakie przeczytaliście? Nadrabiam w tym roku sporo to może macie coś fajnego do polecenia

3

@Pedri16Future Te sprzedaże to masterclass zarządu, u nas zawsze ośmieszenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To teraz już na pewno ruszymy po Bernardo i Kimmicha

3

@hurek12 Nie było idealnie ale jednak statystyki to tylko statystyki, często są największym kłamstwem. Skrzydłowego o takim profilu będzie nam brakować i to bardzo

3

@hurek12 Na początku tamtego sezonu ustawił nas idealnie w walce o tytul który wygralismy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?