BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR Znając życie będzie na odwrót
0
@Odcinkowy A myślisz że kto wyjdzie w podstawie na decydujący mecz w LM?
1
@Kidd Jak będą w top4 to będzie zaskoczenie
1
@Kidd Mistrz City
Rozczarowanie Newcastle
Rozczarowanie Mount
Zaskoczenie Chelsea
Zaskoczenie Havertz
Krol Haaland
0
@VegetaPolska Kto by chciał iść do takiego dziadowskiego klubu mając do wyboru Real
2
Podobno Caicedo za 127mln euro w Liverpoolu, no srogo pogrzało xD
1
@Emhyr Oby, zawsze to pobudza wyobraźnię i daje nadzieję na to że tobie taki tasiemiec też w końcu siądzie
1
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMjIwNDczODIwMDrt57ycPm4Gh8FS7pw%3D
I teraz sobie wyobraźcie że ostatni mecz wygrywają goście po bramce w 95' XDDD
7
@Emhyr Chociaż zarejestrowali kadre xD
1
@lucca87 Az zerknalem z ciekawości na transfermarkt i jeśli się nie mylę to, pomijając Bellinghama i Gulera, 20mln za Griezmanna jest największym wydatkiem na zawodnika jakiegoś klubu z LL. Tam ciężko w ogóle w tych granicach znaleźć transfer. Albo darmocha albo jakieś ochłapy za drobne
No płakać się chce zwłaszcza że lubię oglądać też spotkania innych drużyn i poziom sportowy będzie spadał coraz niżej
5
@lucca87 Mordo już tak jest. Beniaminek PL jest w stanie wydać więcej niż Barcelona xD
0
@Reviven Zależy od stażu pracy. Po 3 latach jest 3 miesiące, po pół roku chyba miesiąc
0
@kondzix2115 Siadała głównie psychika, zawsze miał zmysł do dochodzenia do sytuacji. Jeśli poradził sobie z tym problemem, dodatkowo elegancko przepracował okres przygotowawczy to wraz ze zmianą pozycji wychodzi tutaj odmieniony zawodnik który faktycznie bardzo pozytywnie zaskoczył. Nie wiem co ma do tego pamięć, bo rownie dobrze w pamięci można mieć jego ogromny potencjał którym się wyróżniał na tle innych graczy LL w Valencii
2
@Janas11224 Syn Raphinhi i di Marii
2
Od dawna wiadomo że tylko Legia jest w stanie godnie reprezentować tej kraj w europejskich pucharach
3
@FcPortoFan1999 Kibicujemy więc Porto
1
@FutbolFan A na następnych wyobrach wystartuje z ich ramienia
2
No szkoda paprykarzy
2
@draxidox Motywują się jak chłopy
1
Nieco fryzjerskie zagranie(nie narzekał na role, starał się) no ale chłop tu po prostu nie pasował, choć też prawdziwej szansy nie dostał. Powodzonka, dzięki za Klasyk i szkoda że kwota tak niska
1
@TR3YWAY Klasycznie Carhartt. Czapeczki top i bucket też podejdzie
6
@DonCarletto Pijany Kszawi znęca się nad biednym Brazylijczykiem z faweli realizującym swe marzenia [SZOK ZOBACZ TEN FILMIK]
3
@PatrychoO Tibia, metin2, cs 1.6
Jak prawdziwy facet
21
Chłop może być miłą niespodzianką tego sezonu, naprawdę bym chciał żeby Xavi nagrodził jego postawę w presezonie szansami na początku sezonu, nawet kosztem Lewego. 3 bramki i asysta w 90 minut, konkret. Potencjał był zawsze, psycha siadała ale twardo stał przy swoim i jak widać póki co wyszło na dobre. Jak Lewemu się dupa zacznie palić to i on na lepsze obroty wskoczy
1
@La Pulgaa o 23:59 to dopiero będzie cyrk z faxem
0
Myślicie ze Ferran ma szansę odpalić w tym sezonie? Na środku serio wygląda fajnie, a 3 bramki i asysta w ciągu 90 minut na boisku wygląda elegancko. Wiadomo że to tylko mecze towarzyskie, ale może gdzieś ten potencjał, który mial potężny jeszcze za czasów gry w Valencii w końcu da o sobie znać
3
@Kidd Zapewne by sobie nie poradził, wiadomo
Ale kurde fajne takie smaczki przed sezonem, człowiek z niecierpliwością wyczekuje startu sezonu, bo zawsze to nadzieja na eksplozję talentu i wykreowanie nowej gwiazdy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Lewandowski i tu i tu odstawia szopke
2
Naprawdę bym się nie zdziwił gdyby Ferran posadził Lewego
Mocna przesada ale jakoś wchodzi z buta w te mecze przygotowawcze, tak konkretnie w rolę 9tki, a Robercik jak zwykle kopie się po czole