BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech się dzieje
0
Czelsioki w ryk
ale chyba będzie spalony
0
Uuuu Salah poczarował. Piękne podanie, cudo i kwistesencja futbolu
0
Niby poprzeczka ale i tak to sknocili, zabrakło precyzji Gapko
1
@MesQueUnClub96 ja tam czekam na szoszona na skrzydle, musi odpalić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bartula Dla mnie mogłoby zostać Viaplay, jakby tam dorzucili LL to by bylo cudo
Praktycznie wszystkie spotkania kolejki PL można obejrzec i to z fajnym studiem praktycznie przez caly dzień. Nie ma jakiegoś tam wybierania spotkań i nie ma że kibic jakiegos zespolu ucierpi i musi ruskiego strimka szukać
2
Ten składzik Tottenhamu wygląda całkiem fajnie i przyjemnie. Do pelni szczęścia brakuje tam Lengleta jak na moje oko
1
To kto jeszcze czeka na rejestrację i kogo możemy dziś nie zobaczyć na boisku?
0
@Chaoss Mes que un club
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mroziu No dokładnie. Jakby trafił tak jak chciał to Bóg jeden wie czy to by siadło xD
0
Ale frajersko to siadło
0
wcisnął cwaniak
1
@Emhyr Też jestem w szoku ale mnie dopadlo i to tak solidnie rozbiło
2
Masakra mam covida i skąd mam teraz wiedzieć czy skarpety się jeszcze nadają
1
@escarabajo ja nawet byłem przekonany że aston villa zaskoczy zwycięstwem a tu takie bęcki
1
Isak ale piękne wykończenie
0
No i Mings połamany, będzie debiut Pau
9
Diaby także bramka w debiucie i remisik, ale meczycho się robi
0
Ale akcja Newcastle, Tonali powinien mieć drugiego gola
1
@Adran360 wjechal na pełnej w te pole karne
5
Tonali brameczka w debiucie
0
Aston Villa dzisiaj robi niespodziankę
0
@Rl9k1nG I na miejscu trenera bym już więcej do klubu nie przyszedł. Spuszczasz się w mega trudnej sytuacji, pozbywasz się amigosow, budujesz kolektyw, a tu ci prezesinio wciska niesfornego brazola tylko po to żeby hajs się zgadzał, a gdy chcesz wzmocnić pozycję na którą nie masz zawodnika to ci oferuje Romeu za 3mln
0
@pt9 I tak mógł go puścić bo albo bramkarz albo Gudelj powinni zaasekurowac
0
Bade z czerwem, lekka glupota zawodnika Sevilli
0
Diakhaby ofensywne wejscie i po koślawymu wykończył. Pięknie Valencia
0
Gdzie transmisja Sevilli? C+ czy eleven bo na flashcorze nie ma info