BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale ta Wieniawa to dobra aktorka. Młoda, uzdolniona artystycznie (spiew). Oj dawno w Polsce nie mieliśmy nikogo tak fantastycznego
0
@BorzyKrzys To jest właśnie skutek globalnego ocieplenia. Różnego rodzaju anomalie pogodowe które są coraz częstsze w porównaniu do przeszłości
2
@kuz przede wszystkim nie boi się podejmować decyzji, nie boi się zagrać trudnych piłek ani wchodzić w dryblingi
1
@tristan87 Kto bliżej. Nie grałeś nigdy?
0
@Toffik Może jakiś champion polo?
0
@adambądkowski93 grałem z półtora roku ale potem juz jest nużące i ciężko jest to ogarniać jak chcesz grać na 3 fronty xD
0
Odegaard pewnie i spokojnje
0
@reloaded Valencia
0
O co chodzi z tą wyróżnioną kartą podczas prezentacji składów? Gdzieś mi to uciekło na starcie PL
1
@Luciano99 PiS albo PO, reszta jest bez znaczenia
0
Sevilla rozbita
2
@PIWOSZ89 można tam wysyłać donejty?
0
@FcPortoFan1999 I to nawet dwa po strzałach z dystansu
0
Ile pauzować ma Timber?
2
Lamela ale precyzja i Sevilla na prowadzeniu
I petarda Duarte z daleka. Szybka odpowiedź i remisik
1
Dajcie tytuły jakichś srogo pokręconych filmów typu Midsommar
8
@Matt_i1992 Wczoraj jeden z komentatorów, chyba Ćwiąkała, porównał sposób poruszania się Yamala i prowadzenie przez niego pilki do młodego Neymara i to porównanie wydaje się być idealne. Widać ten luz
0
@DaPidejpi Do tego głupie decyzje lub brak szybkiej rekacji (typu strzał z pierwszej piłki, szybkie podanie). Mam wrażenie że on ostatnio więcej przeszkadza niż pomaga
15
@gumaz https://memy.memsekcja.pl/images/P34ghoE.meta.mem.jpeg
10
https://zapodaj.net/images/54986c95c2283.jpg
13 rocznica jednego z najlepszych artykułów w historii
2
@AlexDark00 No właśnie chyba zaczął tylko się nie możemy o tym w pełni przekonać
0
@Artysta9 Nie przesadzajmy, ale faktem jest że formę stracił i pytanie czy jest to spowodowane tym ustawieniem
1
Swoją drogą to Gavi jest totalnie bezużyteczny w tym systemie gry, marnowanie potencjału
23
Tytaniczną pracę wykonywał, na pewno jeden z najlepszych
0
Ale te wyjazdowki Atletico są brzydkie
3
@Firestone a jak grał gowno to milion szans xD
0
Brawo Ferran, pięknie
0
Jak w następnym meczu to drewni wyjdzie w podstawie to naprawdę nie będę w stanie zrozumieć kszawiego
5 razy poprawia piłkę żeby kopnąć w obrońcę xamiast od razu grac w pole karne
3
Szkoda tego Torresa, opluty za naprawdę fajną postawę w presezonie. Może w końcu się psychicznie odbił to go zaraz znowu dobija xD
0
Trankilo trankilo z prawej do lewej xD