4

Ale ta Wieniawa to dobra aktorka. Młoda, uzdolniona artystycznie (spiew). Oj dawno w Polsce nie mieliśmy nikogo tak fantastycznego

0

@BorzyKrzys To jest właśnie skutek globalnego ocieplenia. Różnego rodzaju anomalie pogodowe które są coraz częstsze w porównaniu do przeszłości

2

@kuz przede wszystkim nie boi się podejmować decyzji, nie boi się zagrać trudnych piłek ani wchodzić w dryblingi

1

@tristan87 Kto bliżej. Nie grałeś nigdy?

0

@Toffik Może jakiś champion polo?

0

@adambądkowski93 grałem z półtora roku ale potem juz jest nużące i ciężko jest to ogarniać jak chcesz grać na 3 fronty xD

0

Odegaard pewnie i spokojnje

0

@reloaded Valencia

0

O co chodzi z tą wyróżnioną kartą podczas prezentacji składów? Gdzieś mi to uciekło na starcie PL

1

@Luciano99 PiS albo PO, reszta jest bez znaczenia

0

Sevilla rozbita

2

@PIWOSZ89 można tam wysyłać donejty?

0

@FcPortoFan1999 I to nawet dwa po strzałach z dystansu

0

Ile pauzować ma Timber?

2

Lamela ale precyzja i Sevilla na prowadzeniu
I petarda Duarte z daleka. Szybka odpowiedź i remisik

1

Dajcie tytuły jakichś srogo pokręconych filmów typu Midsommar

8

@Matt_i1992 Wczoraj jeden z komentatorów, chyba Ćwiąkała, porównał sposób poruszania się Yamala i prowadzenie przez niego pilki do młodego Neymara i to porównanie wydaje się być idealne. Widać ten luz

0

@DaPidejpi Do tego głupie decyzje lub brak szybkiej rekacji (typu strzał z pierwszej piłki, szybkie podanie). Mam wrażenie że on ostatnio więcej przeszkadza niż pomaga

10

https://zapodaj.net/images/54986c95c2283.jpg

13 rocznica jednego z najlepszych artykułów w historii

2

@AlexDark00 No właśnie chyba zaczął tylko się nie możemy o tym w pełni przekonać

0

@Artysta9 Nie przesadzajmy, ale faktem jest że formę stracił i pytanie czy jest to spowodowane tym ustawieniem

1

Swoją drogą to Gavi jest totalnie bezużyteczny w tym systemie gry, marnowanie potencjału

23

Tytaniczną pracę wykonywał, na pewno jeden z najlepszych

0

Ale te wyjazdowki Atletico są brzydkie

3

@Firestone a jak grał gowno to milion szans xD

0

Brawo Ferran, pięknie

0

Jak w następnym meczu to drewni wyjdzie w podstawie to naprawdę nie będę w stanie zrozumieć kszawiego

5 razy poprawia piłkę żeby kopnąć w obrońcę xamiast od razu grac w pole karne

3

Szkoda tego Torresa, opluty za naprawdę fajną postawę w presezonie. Może w końcu się psychicznie odbił to go zaraz znowu dobija xD

0

Trankilo trankilo z prawej do lewej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?