0

@Rl9k1nG W tym roku kilkanaście wjechało więc myślę że będzie rekordowo na koniec, do 30 powinno mi dobić. Zazwyczaj było to 5-10

0

Czekam ma wypowiedź Xaviego xD

0

César Soto Grado
Nowy ulubieniec po legendarnym Matheu?

2

@Dankho94isback Chociaż dało się przeprowadzać transfery do klubów

3

Nie wiem jak wam ale mi sie po prostu chce śmiać jak widzę co się dzieje w tej lidze i to nie tylko w meczach Barcy. Tyle lat, tyle godzin spędzonych wieczorami z ulubioną ligą, ale to już zmierza ku całkowitemu upadkowi dzięki temu smieciowi Tebasowi, a sędziowie tylko dokonują dzieła zniszczenia

0

To jakaś farsa, całe to spotkanie. Czekam z niecierpliwością na wypowiedzi xD

0

Fatiemu tchu chyba braklo pp 20 metrach xD

1

@FcPortoFan1999 I cyk tak do końca sezonu

1

@Piotruś-BARCA Chyba miał epizod z Ronaldinho

2

Nie no Yamal jest po prostu kozak

1

Abde może i koślawy ale umie się znaleźć w sytuacji bramkowej, za to wielki +++

1

Kszawi bardzo dobrze

5

W pierwszej kolejności teraz powinien zejść Robert

0

@LukaszFan Araujo na skrzydle to robi wrażenie

2

Ajjjjj szkoda Abde, ale w końcu element zaskoczenia

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Głupota, dał się zrobić jak młokos bez psychiki. Szkoda tylko że zespół będzie cierpiał za ten brak odpowiedzialności i wyobraźni.
Jeszcze za tak perfidny atak na głowę wyłapie pewnie z 3 mecze zawieszenia

3

W studio wspomnieli o 19 podaniach Pedriego. Całkowicie wyłączony przez bieganie gdzieś w okolicy ataku. I Pedri i Gavi często na tym tracą, a teraz po głupim zachowaniu Raphy już całkiem będziemy w dziurze

1

@Compadre XDDDD Warto było czekać

0

@Transu96 Dokładnie. Abde albo Yamal żeby coś ruszyło

0

@Arczek2001 Bo Raphinha to zrobił jak młokos

0

Abde za Gundo to mus w przerwie, dodatkowo całkiem poważnie bym rozważył mobilnego Ferrana za machającego łapami Robsona

0

Jakas porazka co tu sie dzieje. Oni chyba jakichś grzybów się nazarli

1

@jacobFCB 2 kroki i by był dawno przed tym plackiem

0

Jeszcze dostanie zawiasa na 3 mecze co najmniej. No głupi xD

1

Brazol nie ma psychiki

0

Balde może i gra na skrzydle, ale nie jest ustawiony wysoko, nie rozciąga tej defensywy tak jak powinien. Będziemy się tu męczyć bez lewego skrzydła bo środek nic nie jest w stanie zrobić

0

@Filu02 nasz też miewał poważne problemy z emocjami

1

Trzeba wpuścić Gaviego, to będą zęby się sypać

0

Ale urwał ale to było dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?