BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG W tym roku kilkanaście wjechało więc myślę że będzie rekordowo na koniec, do 30 powinno mi dobić. Zazwyczaj było to 5-10
0
Czekam ma wypowiedź Xaviego xD
0
César Soto Grado
Nowy ulubieniec po legendarnym Matheu?
2
@Dankho94isback Chociaż dało się przeprowadzać transfery do klubów
3
Nie wiem jak wam ale mi sie po prostu chce śmiać jak widzę co się dzieje w tej lidze i to nie tylko w meczach Barcy. Tyle lat, tyle godzin spędzonych wieczorami z ulubioną ligą, ale to już zmierza ku całkowitemu upadkowi dzięki temu smieciowi Tebasowi, a sędziowie tylko dokonują dzieła zniszczenia
0
To jakaś farsa, całe to spotkanie. Czekam z niecierpliwością na wypowiedzi xD
0
Fatiemu tchu chyba braklo pp 20 metrach xD
1
@FcPortoFan1999 I cyk tak do końca sezonu
1
@Piotruś-BARCA Chyba miał epizod z Ronaldinho
2
Nie no Yamal jest po prostu kozak
1
Abde może i koślawy ale umie się znaleźć w sytuacji bramkowej, za to wielki +++
1
Kszawi bardzo dobrze
5
W pierwszej kolejności teraz powinien zejść Robert
0
@LukaszFan Araujo na skrzydle to robi wrażenie
2
Ajjjjj szkoda Abde, ale w końcu element zaskoczenia
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Głupota, dał się zrobić jak młokos bez psychiki. Szkoda tylko że zespół będzie cierpiał za ten brak odpowiedzialności i wyobraźni.
Jeszcze za tak perfidny atak na głowę wyłapie pewnie z 3 mecze zawieszenia
3
W studio wspomnieli o 19 podaniach Pedriego. Całkowicie wyłączony przez bieganie gdzieś w okolicy ataku. I Pedri i Gavi często na tym tracą, a teraz po głupim zachowaniu Raphy już całkiem będziemy w dziurze
1
@Compadre XDDDD Warto było czekać
0
@Transu96 Dokładnie. Abde albo Yamal żeby coś ruszyło
0
@Arczek2001 Bo Raphinha to zrobił jak młokos
0
Abde za Gundo to mus w przerwie, dodatkowo całkiem poważnie bym rozważył mobilnego Ferrana za machającego łapami Robsona
0
Jakas porazka co tu sie dzieje. Oni chyba jakichś grzybów się nazarli
1
@jacobFCB 2 kroki i by był dawno przed tym plackiem
0
Jeszcze dostanie zawiasa na 3 mecze co najmniej. No głupi xD
1
Brazol nie ma psychiki
0
Balde może i gra na skrzydle, ale nie jest ustawiony wysoko, nie rozciąga tej defensywy tak jak powinien. Będziemy się tu męczyć bez lewego skrzydła bo środek nic nie jest w stanie zrobić
0
@Filu02 nasz też miewał poważne problemy z emocjami
1
Trzeba wpuścić Gaviego, to będą zęby się sypać
0
Ale urwał ale to było dobre