0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaz I na pewno stary brazylijczyk, magik, hulaj dusza piekła nie ma, nam ogarnie LM. Tak jak w PSG. Dajcie ludzie spokoj nie żyjcie przeszłością bo się płakać chce ze śmiechu
W reprezentacji też ostatnio grywa tyle że czapki z głów

3

@Commando Ale młodzi którzy stanowią o sile tej drużyny wyciągnęli wnioski i nabrali doświadczenia. Jesteśmy młodym zespołem z charakterem i wielką przyszłością, brazylijskie zgniłe jabłko nam tu nie pomoże
Jeśli powrót Neymara ma sens to nie wiem po co wypychalismy Busiego i Albe

5

Powrót Neymara będzie warty tyle samo ile był warty powrót CR do United, naprawdę szkoda słów i szkoda miejsca w tej młodej drużynie z przyszłością. Widać power, energię i rodzinną atmosferę i szkoda to zepsuć

3

@Compadre Teraz juz tylko Barcelona gra najbardziej ofensywną piłkę w Europie. City wypadło z wyścigu

3

@FcPortoFan1999 Piłeczka w Lubinie chodzi, miło się oderwac chociaż na czas przerwy od tego szajsu z Wembley

7

Mógł zabić to ledwo kopnął

1

@Medium Wali 2 bramki do przerwy i zamyka pyski

2

Walker w pewnym momencie okienka był chyba bardzo blisko Bayernu, a teraz gra w podstawie i to z opaską. Czemu temat upadł?

3

@Herato I się Mareczek musiał spłakać o miejsce bo sportowo nie mógł wygryźć Bravo xD

0

@AmigoBlancos Kręci szmal na idiotach. Poprowokuje, pogada, wyłoży się na starcie a mamona spływa. Pytanie czy on jest klaunem czy ci vo płacą aby to oglądać

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Zobaczymy czy Bartman będzie taki kozak jeśli przyjdzie do picia

0

bartman mu odpuszcza takie wrażenie, nie wyprowadza ciosow na ryj rajdowca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Peszkin na bombie już tam za cycka łapać próbuje

8

@tbas dobrze to o tobie świadczy

0

@whoocash19841 PO schodzi do środka tworząc trójkę SO, bo lewy obrońca wygina na skrzydło w ataku. Prawoskrzydłowy jest szeroko ustawiony robiąc przewagę w tamtych sektorach, a środkowy pomocnik wypełnia ewentualną przestrzeń w ataku między 9 a PS
Rola prawego obrońcy została mocno ograniczona jeśli chodzi o atak, chociaż współpraca Kounde z Dembele czasem wyglądała fajniutko

0

@Encore Jasne to czemu Ania za młodym Hiszpanem się uganiała

0

@RosjaninBut Może lepiej niech się prezentują dobrze i staną się ważnymi elementami drużyny (chociaż ten Ferran i Eric). No chyba że dalsze oddawanie zawodnikow za miskę ryżu ci tak bardzo odpowiada

0

@BartqRKO Sprawdz sennik, jak będzie coś zastanawiającego to radziłbym skontaktować się z jakimś wróżbitą i ew tarota postawić

8

@Emhyr Przeróbki Borasa są po prostu kapitalne xD Jego głos i zdolności oratorskie wykreowały pięknego mema

2

Wypychamy Kessiego za grosze aby pewnie móc w ogóle zarejestrować pozostałych a tu marzenia o jakimś Bernardo xD

0

Dembele ty się chłopie tez zastanów

9

Bracia Golec powinni stworzyć swoje energetyki i nazwać je EnerGolec

wypok

0

@Nazio_87 A to trzeba 12.50 przeznaczyc i machnąć na fart

5

@Barca1922 Był o tym artykul na stronie. Do sztabu szkoleniowego Kszawiego

0

@Faro Podobno legendarne skrzydła Bayernu ROBBERY strasznie źle na niego działały. W Barcelonie chill to odpali

0

Ale łatwość w dochodzeniu do sytuacji i ten luz przy wykończeniu, no bajkę tam ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?