BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaz I na pewno stary brazylijczyk, magik, hulaj dusza piekła nie ma, nam ogarnie LM. Tak jak w PSG. Dajcie ludzie spokoj nie żyjcie przeszłością bo się płakać chce ze śmiechu
W reprezentacji też ostatnio grywa tyle że czapki z głów
3
@Commando Ale młodzi którzy stanowią o sile tej drużyny wyciągnęli wnioski i nabrali doświadczenia. Jesteśmy młodym zespołem z charakterem i wielką przyszłością, brazylijskie zgniłe jabłko nam tu nie pomoże
Jeśli powrót Neymara ma sens to nie wiem po co wypychalismy Busiego i Albe
5
Powrót Neymara będzie warty tyle samo ile był warty powrót CR do United, naprawdę szkoda słów i szkoda miejsca w tej młodej drużynie z przyszłością. Widać power, energię i rodzinną atmosferę i szkoda to zepsuć
3
@Compadre Teraz juz tylko Barcelona gra najbardziej ofensywną piłkę w Europie. City wypadło z wyścigu
3
@FcPortoFan1999 Piłeczka w Lubinie chodzi, miło się oderwac chociaż na czas przerwy od tego szajsu z Wembley
7
Mógł zabić to ledwo kopnął
1
@Medium Wali 2 bramki do przerwy i zamyka pyski
2
Walker w pewnym momencie okienka był chyba bardzo blisko Bayernu, a teraz gra w podstawie i to z opaską. Czemu temat upadł?
3
@Herato I się Mareczek musiał spłakać o miejsce bo sportowo nie mógł wygryźć Bravo xD
0
@AmigoBlancos Kręci szmal na idiotach. Poprowokuje, pogada, wyłoży się na starcie a mamona spływa. Pytanie czy on jest klaunem czy ci vo płacą aby to oglądać
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Zobaczymy czy Bartman będzie taki kozak jeśli przyjdzie do picia
0
bartman mu odpuszcza takie wrażenie, nie wyprowadza ciosow na ryj rajdowca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Peszkin na bombie już tam za cycka łapać próbuje
8
@tbas dobrze to o tobie świadczy
0
@whoocash19841 PO schodzi do środka tworząc trójkę SO, bo lewy obrońca wygina na skrzydło w ataku. Prawoskrzydłowy jest szeroko ustawiony robiąc przewagę w tamtych sektorach, a środkowy pomocnik wypełnia ewentualną przestrzeń w ataku między 9 a PS
Rola prawego obrońcy została mocno ograniczona jeśli chodzi o atak, chociaż współpraca Kounde z Dembele czasem wyglądała fajniutko
0
@Encore Jasne to czemu Ania za młodym Hiszpanem się uganiała
0
@RosjaninBut Może lepiej niech się prezentują dobrze i staną się ważnymi elementami drużyny (chociaż ten Ferran i Eric). No chyba że dalsze oddawanie zawodnikow za miskę ryżu ci tak bardzo odpowiada
0
@BartqRKO Sprawdz sennik, jak będzie coś zastanawiającego to radziłbym skontaktować się z jakimś wróżbitą i ew tarota postawić
8
@Emhyr Przeróbki Borasa są po prostu kapitalne xD Jego głos i zdolności oratorskie wykreowały pięknego mema
2
Wypychamy Kessiego za grosze aby pewnie móc w ogóle zarejestrować pozostałych a tu marzenia o jakimś Bernardo xD
0
Dembele ty się chłopie tez zastanów
9
Bracia Golec powinni stworzyć swoje energetyki i nazwać je EnerGolec
wypok
0
@Nazio_87 A to trzeba 12.50 przeznaczyc i machnąć na fart
1
@Emhyr https://www.fcbarca.com/111708-bar-canaletes-xavi-chce-wlaczyc-santiego-cazorle-do-swojego-sztabu.html
5
@Barca1922 Był o tym artykul na stronie. Do sztabu szkoleniowego Kszawiego
0
@Faro Podobno legendarne skrzydła Bayernu ROBBERY strasznie źle na niego działały. W Barcelonie chill to odpali
0
Ale łatwość w dochodzeniu do sytuacji i ten luz przy wykończeniu, no bajkę tam ma