4

@PatrychoO +15 w zmiennych za ZP co będzie nie lada okazją

1

@HighestInTheRoom Malinowe nosy to się idealnie nadają do darcia mordy w środku nocy nie znając nawet trenera drużyny XDD
Ale z doświadczenie powiem ci że tutaj jest dużo odklejeńców. Jak nie stare babuszki w hustach na głowie uciekające przed policją/cyganami to bezdomni okupujący skwerki albo inne zebraki z obitymi ryjami. Na lato się mnożą na potęgę, wychodzą z ukrycia xD

2

@HighestInTheRoom On się kręci od lat po tym mieście. Pamiętam jak moja ex robila w restauracji na rynku w czasie studiów to yebany potrafił wpaść do środka i zebrać zarcie/siano strasząc ludzi xdd Podobno mają się wziąć teraz za niego i go złapać xD

2

@Bocheno1 Czas na rewolucję

1

@FcPortoFan1999 Jest klimacik na trybunach. Narazie Ruch siadł na ŁKS, wyjść z połowy nie mogą

0

A mogli dać tego czwartego kapitana Dembele to by siedział spokojnie, grał w gry i nie myślał o żadnym dziadowskim projekcie w PSG.
Przez takie nierozważne wybory możemy teraz stracić jedynego skrzydłowego który potrafi stworzyć przewagę

1

@Cholek18 bo on ma zasady, to człowiek honorowy i wierny Realowi Madryt xD

1

@Medium Wykalkulowane, wyćwiczone

3

@bady48 Prawdziwa polskość z tego aż bije XDDD Co z tego że odpier*lam szajs, zobaczcie na somsiada, co somsiad robił

4

@alianta2 A może właśnie w końcu czas dać komuś prawdziwa szanse i czas, a nie zmieniać placka za plackiem na tej ławce i nic z tego nie mieć. Xavi jest w stanie dać nam wiele, a do tego czas i zaufanie jest niezbędny zwłaszcza, że drużyna wciąż jest w budowie

1

@ranger3120 Ale on to mówi dla beki. Ironizuje sobie. Czy to z trawą czy z intensywnością
Po prostu jest w tym zbyt dobry i każdy bierze to na serio

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Grosik z asystą i Pogoń 2:0
Jazda

1

Ale brameczka, zabawa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale fajna brameczka

2

@TaughtMule Jaca praca

1

Pokaz pazura, woli walki, zaangażowania i przede wszystkim umiejętności. W takich warunkach, no szacun legioniści

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sau_Ron Zapij szczura monsterem, potem na drugą nogę i obejrzysz jeszcze Lecha bo tak się rozpędzisz

0

@kondzix2115 i jeszcze te placki na obronie

0

Tak to się konczy jak się lata na jakieś amerykańskie zawody kopania piłką w poprzeczkę dla zarobienia 2mln. Ani przygotowania ani konkretnych sparingów aby przećwiczyć warianty taktyczne. Jeszcze pierwszy mecz presesonu się nie zaczął a wiadomo jak to będzie wyglądało i jaka będzie motywacja

0

@Faro Mekambe wleci na pełnej

5

@OskP gdy widze slodyce to kwice a ocy mi swieca jak znice

niech ci jeszcze golcowie w glowie grają

0

@pt9 Ambroży Kleks

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Striker Ja akurat półtora godziny później powrót z kołchozu to może od razu retransmisję pykne

0


Mija 6 lat od premiery najlepszego polskiego bengierka pod browarka na ławkę na parafii. Piękne to byli czasy, piękne wspomnienia, na wieki wieków alcomindz

1

@Luciano99 jeszcze jak

5

@marcin62 pijesz kawę bez przegotowania wczesniej wody?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?