BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PatrychoO +15 w zmiennych za ZP co będzie nie lada okazją
1
@HighestInTheRoom Malinowe nosy to się idealnie nadają do darcia mordy w środku nocy nie znając nawet trenera drużyny XDD
Ale z doświadczenie powiem ci że tutaj jest dużo odklejeńców. Jak nie stare babuszki w hustach na głowie uciekające przed policją/cyganami to bezdomni okupujący skwerki albo inne zebraki z obitymi ryjami. Na lato się mnożą na potęgę, wychodzą z ukrycia xD
2
@HighestInTheRoom On się kręci od lat po tym mieście. Pamiętam jak moja ex robila w restauracji na rynku w czasie studiów to yebany potrafił wpaść do środka i zebrać zarcie/siano strasząc ludzi xdd Podobno mają się wziąć teraz za niego i go złapać xD
2
@Bocheno1 Czas na rewolucję
1
@FcPortoFan1999 Jest klimacik na trybunach. Narazie Ruch siadł na ŁKS, wyjść z połowy nie mogą
0
A mogli dać tego czwartego kapitana Dembele to by siedział spokojnie, grał w gry i nie myślał o żadnym dziadowskim projekcie w PSG.
Przez takie nierozważne wybory możemy teraz stracić jedynego skrzydłowego który potrafi stworzyć przewagę
1
@Cholek18 bo on ma zasady, to człowiek honorowy i wierny Realowi Madryt xD
1
@Medium Wykalkulowane, wyćwiczone
3
@bady48 Prawdziwa polskość z tego aż bije XDDD Co z tego że odpier*lam szajs, zobaczcie na somsiada, co somsiad robił
4
@alianta2 A może właśnie w końcu czas dać komuś prawdziwa szanse i czas, a nie zmieniać placka za plackiem na tej ławce i nic z tego nie mieć. Xavi jest w stanie dać nam wiele, a do tego czas i zaufanie jest niezbędny zwłaszcza, że drużyna wciąż jest w budowie
1
@ranger3120 Ale on to mówi dla beki. Ironizuje sobie. Czy to z trawą czy z intensywnością
Po prostu jest w tym zbyt dobry i każdy bierze to na serio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Grosik z asystą i Pogoń 2:0
Jazda
1
Ale brameczka, zabawa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale fajna brameczka
2
@TaughtMule Jaca praca
1
Pokaz pazura, woli walki, zaangażowania i przede wszystkim umiejętności. W takich warunkach, no szacun legioniści
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sau_Ron Zapij szczura monsterem, potem na drugą nogę i obejrzysz jeszcze Lecha bo tak się rozpędzisz
0
@kondzix2115 i jeszcze te placki na obronie
0
Tak to się konczy jak się lata na jakieś amerykańskie zawody kopania piłką w poprzeczkę dla zarobienia 2mln. Ani przygotowania ani konkretnych sparingów aby przećwiczyć warianty taktyczne. Jeszcze pierwszy mecz presesonu się nie zaczął a wiadomo jak to będzie wyglądało i jaka będzie motywacja
0
@Faro Mekambe wleci na pełnej
5
@OskP gdy widze slodyce to kwice a ocy mi swieca jak znice
niech ci jeszcze golcowie w glowie grają
0
@pt9 Ambroży Kleks
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Striker Ja akurat półtora godziny później powrót z kołchozu to może od razu retransmisję pykne
0
Mija 6 lat od premiery najlepszego polskiego bengierka pod browarka na ławkę na parafii. Piękne to byli czasy, piękne wspomnienia, na wieki wieków alcomindz
1
@Luciano99 jeszcze jak
5
@marcin62 pijesz kawę bez przegotowania wczesniej wody?