17

@Pedri16Future Wchodzisz do sklepu po pety - aha sorry zapomniałem, godziny dla seniorów. Proszę stąd wypierd*lac xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

I te komentarze typu 'ciekawe czy walka będzie o pasy' XDDD

18

Coś totalnie niespodziewanego, aż jestem w szoku

1

@Kvothe07 Durres, jakieś 40min od Tirany. Generalnie klimacik fajny, miasto żyje do późna, na plaży często jakieś występy i mega dużo ludzi tanczy ale w albańskim klimacie. Po klubach nie łaziłem więc nie wiem jak to tam wygląda

0

https://zapodaj.net/images/1b512d9355a93.jpg
A później razem pójdą sprzedawać dragi tranzystorom

15

Tak się nachlalem ostatnio że stwierdziliśmy że bierzemy last minute do Albanii w 4 osoby. Mija 7 dzień i kurde co za syf i smród w mieście to masakra, do tego masa pustostanów i brak zagospodarowania różnego rodzaju fajnych terenów górskich. Naprawdę Polska pod tym względem wygląda na potężnie cywilizowany kraj. Ale ogólnie klimacik fajniutki, plaża, pogoda cudenko i ludzie mega pozytywni. Kobiety też urodziwe i rakija top także pozdro 600

https://zapodaj.net/plik-24GIkFMTCG

Podróż na to wzniesienie przez krzaki i po paru piwach porażka, a na górze zamiast przyjemnego klifu i ogarniętego miejsca też niestety krzaki xD

0

@Emhyr Bo nie dość że stary, drewniany to jeszcze pijak

0

@MesQueUnClub_87 I w 50 dniu oddadzą caly szrot za fryte(żeby tylko zejść z kontraktu) albo na wypożyczenie (50 procent pensji będziemy płacić) z którego nic nie będziemy mieć. Właśnie to jest nasza nieudolność w sprzedawaniu. Wystarczy spojrzeć na somsiada z Madrytu który takich placków by sprzedał za solidną kwotę.
Roque też niezły bambo z tą długością kontraktu. Ha tfu, ale jak nie wyjdzie to kto mu zabroni odejść i ciągnąć pensje?

1

@DaPidejpi Zagłębie Lubin gdzie jeździłem od 16 do 19 roku życia na prawie każdy mecz, potem przeprowadzka i teraz tak tylko zerknę raz na ruski rok na jakis mecz

0

A każda inna opcja niż Araujo i tak jest śmiechem więc niech karuzela się kręci

1

Najlepszy zawodnik z napadu, jedyny który chce wziąć na siebie ciężar gdy gra nie idzie i często przez to ponosi konsekwencje którymi jest mn.in krytyka. Dawaj bombelku

0

Ciekawe co będzie z tym Abde bo gość na teraz jest chyba najlepszą opcją na LS. Widać że raczej na poziom magiczny nie wskoczy ale poziom takiego Pedro Pedrito mógłby osiągnąć. Solidny, mocno pracujący dla zespołu i psujący stuprocentowe sytuacje xD. Do tego jako pierwszy od dawna wykorzystał okres wypożyczenia.
Fati na koniec sezonu też dawał sygnały że może odzyskać dawny blask. Dużo jest tych opcji na skrzydła ale żadna nie daje gwarancji, zobaczymy jak to Kszawi sobie poukłada. Na pewno włączanie Abde w transfer Romeu byłoby patologicznym zagraniem i marnowaniem potencjalnej kasy

0

@Kamilos84 gdzie oglądacie?

0

@tbas Wyliczasz jakieś zmienne więc chyba się na tym znasz. Podrzucam ci jeszcze jedną o której była informacja. Możesz np. mi potwierdzić czy to prawda czy nie skoro wiesz ile za balona itd

0

@tbas Wszystko dobrze czy masz jakiś problem z kontrolowaniem emocji?

0

@tbas A 20 procent od przyszłej sprzedaży? Też robi robotę. Ale 20 procent z 0 nadal jest 0, a my właśnie tak sprzedajemy xD
No bądźmy po prostu dobrej myśli

0

@John_Doe A każdy katolik leci z widłami na geja, no po prostu idiotyczne myślenie

1

@John_Doe A sądzisz że wyborca każdej innej opcji politycznej nie mógłby mieć w tej kwestii takiego samego zdania jak wspomniana przez ciebie dwójka? Przydzielanie ludzi do jakiejś politycznej grupy ze względu na jedną rzecz no po prostu wow

0

@John_Doe Wyciągnięcie wniosków na podstawie jednej kwestii powiem ci kapitalne xD

3

@kuz Może kilka lat temu dla większości byłoby marzeniem zainteresowanie ze strony Barcelony. Obecnie? Jest chyba dużo ciekawszych kierunków pod względem sportowym, które w dodatku dają ci gwarancję rejestracji xD

0

@KlonaZepan Oglądałem większość i nie przekonał mnie w żaden sposób

0

@KlonaZepan Za Gattuso nie był w stanie się przebić, jak już grał to katastrofa. Potem urazy. Ile tam się nagrał i co pokazał? Przypominam - w drużynie która do ostatnich chwil walczyła o utrzymanie, a część składu stanowili zawodnicy Mestallety i nawet oni wchodzili potem do składu
Może w jakiś sposób wystrzeli z formą i mnie pozytywnie zaskoczy, bo przebłyski miewał ale jeśli liczymy na zwycięski projekt sportowy to tacy zawodnicy powinni być od razu sprzedawani przy piewszej lepszej okazji

0

Wiadomo co z Abde? Jest jakiś klub wykazujący chęć kupna za przyzwoite siano czy narazie cisza całkowita?

0

@doc Gość miał problemy żeby wjechać na stałe do składu Valencii która się otarła o spadek. Naprawdę dajmy sobie spokój z takimi pomysłami, chyba że dalej chcemy zaprzepaszczać szanse na sukcesy przez indywidualne błędy

0

@koksik2700 Wie co dobre

2

@Worny A żeby tak Roberto zrobił wam wszystkim na złość i podniósł wszystkie puchary możliwe do zdobycia w sezonie

3

4

@Sulimo Ja to bym wypił i nawet zjadł te muchę oscentacyjnie ją gryząc. Co to za faceci teraz chodzą po tym świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?