1

A co tam u ex-Realowcow? Jakas seria artykułów by się przydała

1

@adambądkowski93 A weź sobie pomysl tak do piwka buszka złapać albo jak cię w pracy oszołomy zdenerwują

0

@HighestInTheRoom Argentyna bez wyjścia z grupy

1

@sintesox Manita z Realem
remontada z PSG
remontada 4:0 z milanem

2

https://zapodaj.net/images/02fd13e1e7816.jpg
Najlepiej takie mocno pieprzne z chlebkiem. Potem wóda i pod chmurką zabawa do rana

0

@Ukasz Przecież Pirlo jest trenerem xD

0

A może by tak Pjanica spróbować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Michael24 Dobre proszki, tablety, klubik gdzie dudni housik i uwierz mi można być na jeszcze lepszej

3

@Mazi W tym kraju nigdy nie będzie normalnie xD

2

@Encore Bayern odpali ofertę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@talizmo Jesli gdzies przejdzie to tylko i wyłącznie do PSG

1

Co myślicie o tym kryzysie (wyolbrzymianym?) w Wielkiej Brytanii? Podobno problemy gospodarcze bardzo maskuje kondycja samego Londynu, a już poza stolicą sytuacja robi się coraz bardziej nieciekawa. Brak wykwalifikowanych pracowników, gorszej jakości produkty i nawet porównywanie przyszłości Birmingham - Manchester - Liverpool do pasa rdzy w USA. Do tego dochodzą problemy z monarchią. Barbados niedawno stał się republiką rezygnując z akceptacji monarchy jako swojego władcy, do tego po śmierci Elki coraz głośniej mówią o tym inne państwa chcące zmiany ustroju(Jamajka, a nawet Australia co by było dość symboliczne). Podobno po brexicie nawet Irlandia Pln coraz korzystniej patrzy na zjednoczenie. 10 procent inflacji i panika, u nas 15 procent i spoko życie trwa.
Ktoś z was może mieszka na wyspach i jest w stanie powiedzieć czy rzeczywiście sytuacja się pogarsza czy po prostu informacje w internecie są napompowane na maksa?

0

@GeneralXavi A masz może porównanie ile oba kluby zarobiły na transferach z klubu? City wydaje się że sprzedać też potrafi

0

Transfer oczywiście do Barcy B tak?

0

@cules100pro Pep ma kontrakt do końca sezonu 24/5 i raczej śmiało można założyć że to wypełni

2

@Medium Pewnie czuje się teraz samotna. Atakuj, pociesz to może i też coś dziabniesz

27

Jest wychowankiem niewątpliwie kochającym Sociedad. Kogoś dziwią te słowa? Oby wiecej takich piłkarzy

zobaczymy tylko jak te słowa się sprawdzą w przyszłości

0

@Firestone Czyli jednak Neves uff

0

@cules100pro I fajnie że sa zawodnicy którzy kochają klub, którego są wychowankami, chociaż słowa a czyny to dwie różne rzeczy

1

@Nano22 Kapuś kapuś inaczej szczescdziesiatka, bez skrupułów sprzeda najlepszego ziomka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bocheno1 Walnij pare szczurków dobrego prądu, popraw dronem dla wyluzowania i będziesz biegał 42h

2

@Bezhistorii Chyba jakiś hindus czy inny chłop z afryki tak śmiesznie to wymówił i ten dźwięk był zawsze podkladany pod sytuację gdy Lukaku spartolil dobrą okazję. To szło viralem na tiktoku

https://vm.tiktok.com/ZGJQDMuqL/

2

Największym atutem Pepa na ławce jest to, jak ze średniaków potrafi zrobić zawodników klasy światowej. Stones w ogóle coś niepojętego jak się rozwinął, do tego Ake czy Akanji, który wczoraj akurat swojego dnia nie miał. Teraz jak już zdobył to co miał zdobyć, na pewno złapie luz i z City może się zrobić naprawdę prawdziwy potwór

9

@Compadre No całkiem przyzwoicie jak na 1 sezon w Europie xD

25

Gratki dla Pepa, ale ten mecz... paździerz jakich mało

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No to musiała być bramka na zamknięcie meczu, ale spartolil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?