BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co tam u ex-Realowcow? Jakas seria artykułów by się przydała
1
@adambądkowski93 A weź sobie pomysl tak do piwka buszka złapać albo jak cię w pracy oszołomy zdenerwują
0
@HighestInTheRoom Argentyna bez wyjścia z grupy
1
@sintesox Manita z Realem
remontada z PSG
remontada 4:0 z milanem
2
https://zapodaj.net/images/02fd13e1e7816.jpg
Najlepiej takie mocno pieprzne z chlebkiem. Potem wóda i pod chmurką zabawa do rana
0
@Ukasz Przecież Pirlo jest trenerem xD
0
A może by tak Pjanica spróbować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Michael24 Dobre proszki, tablety, klubik gdzie dudni housik i uwierz mi można być na jeszcze lepszej
3
@Mazi W tym kraju nigdy nie będzie normalnie xD
2
@Encore Bayern odpali ofertę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@talizmo Jesli gdzies przejdzie to tylko i wyłącznie do PSG
1
Co myślicie o tym kryzysie (wyolbrzymianym?) w Wielkiej Brytanii? Podobno problemy gospodarcze bardzo maskuje kondycja samego Londynu, a już poza stolicą sytuacja robi się coraz bardziej nieciekawa. Brak wykwalifikowanych pracowników, gorszej jakości produkty i nawet porównywanie przyszłości Birmingham - Manchester - Liverpool do pasa rdzy w USA. Do tego dochodzą problemy z monarchią. Barbados niedawno stał się republiką rezygnując z akceptacji monarchy jako swojego władcy, do tego po śmierci Elki coraz głośniej mówią o tym inne państwa chcące zmiany ustroju(Jamajka, a nawet Australia co by było dość symboliczne). Podobno po brexicie nawet Irlandia Pln coraz korzystniej patrzy na zjednoczenie. 10 procent inflacji i panika, u nas 15 procent i spoko życie trwa.
Ktoś z was może mieszka na wyspach i jest w stanie powiedzieć czy rzeczywiście sytuacja się pogarsza czy po prostu informacje w internecie są napompowane na maksa?
0
@GeneralXavi A masz może porównanie ile oba kluby zarobiły na transferach z klubu? City wydaje się że sprzedać też potrafi
0
Transfer oczywiście do Barcy B tak?
0
@cules100pro Pep ma kontrakt do końca sezonu 24/5 i raczej śmiało można założyć że to wypełni
2
@Medium Pewnie czuje się teraz samotna. Atakuj, pociesz to może i też coś dziabniesz
27
Jest wychowankiem niewątpliwie kochającym Sociedad. Kogoś dziwią te słowa? Oby wiecej takich piłkarzy
zobaczymy tylko jak te słowa się sprawdzą w przyszłości
0
@Firestone Czyli jednak Neves uff
0
@cules100pro I fajnie że sa zawodnicy którzy kochają klub, którego są wychowankami, chociaż słowa a czyny to dwie różne rzeczy
1
@Nano22 Kapuś kapuś inaczej szczescdziesiatka, bez skrupułów sprzeda najlepszego ziomka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bocheno1 Walnij pare szczurków dobrego prądu, popraw dronem dla wyluzowania i będziesz biegał 42h
2
@Bezhistorii Chyba jakiś hindus czy inny chłop z afryki tak śmiesznie to wymówił i ten dźwięk był zawsze podkladany pod sytuację gdy Lukaku spartolil dobrą okazję. To szło viralem na tiktoku
https://vm.tiktok.com/ZGJQDMuqL/
2
Największym atutem Pepa na ławce jest to, jak ze średniaków potrafi zrobić zawodników klasy światowej. Stones w ogóle coś niepojętego jak się rozwinął, do tego Ake czy Akanji, który wczoraj akurat swojego dnia nie miał. Teraz jak już zdobył to co miał zdobyć, na pewno złapie luz i z City może się zrobić naprawdę prawdziwy potwór
9
@Compadre No całkiem przyzwoicie jak na 1 sezon w Europie xD
25
Gratki dla Pepa, ale ten mecz... paździerz jakich mało
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No to musiała być bramka na zamknięcie meczu, ale spartolil