BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XDDDD peseże sie nadaje w tej swojej farmerskiej lidzei i nawet tam nie potrafią jak na mistrza przystało rozwalić cienkiego strasbourga
Mem nie klub, zwykłe dziady
1
@partymaker Lechia rzuca racami na murawę, chyba 2x już przerywali. Podobno jeszcze raz i będzie walkower.
Właśnie wznowili i znowu rzucili xD Sędzia zakończył mecz
1
Cracovia 2:0 po rożnym i kończymy emocje na dziś xD
1
Mógłby Płock coś wcisnąć, chociaż by się ciekawie zrobiło kurde
3
Płock ma takie zaangażowanie jakby chcieli spaść, a kłopoty ma Śląsk w Warszawie więc warto byłoby przycisnąć
0
Śląsk i Korona zaczynają z kopyta. Płock w tarapatach
0
Dobra koniec. Czas na multilige ekstraklasy i walkę o utrzymanie xD
3
Hahahaha xD to się Bellingham nacieszył
No ale jak Bór wspomniał już od nowego sezonu będzie w wielkim Realu
5
O kurde taki finisz ligi to jest coś fajnego xD
1
Ale Reyna rozbujał im gre
1
@marcin62 jakbyś postawił to by wygrywali 4:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AllBundy Na kaca najlepsza jest praca
0
@Damiano27psk Emigracja XD
0
@Cule1234 Ale że opcja na 3 mecze w PK ?
32
@Emhyr Ale buc i cham zawsze był i będzie gnębiony. Rudigera jakoś nikt nie beszta
Ale co tą kampanią sobie zrobił parasol ochronny to jego
1
@Ogorinho1974 A kto będzie grał w przypadku kontuzji? xD Wiem że oni dużo nie wnoszą ale w przypadku naszych kontuzji to jest jakas alternatywa
0
@Witekk10 ignorantia iuris nocet
0
@Witekk10 Już jest ty przebrzydly uprzedzony rasistowski chamie
0
@shahman Ale może chociaż coś zahaczy jak Robercik weźmie ze sobą Anke
0
@shahman Atmosfera to podstawa
3
Kounde ma dość. Szkoda że na SO zawsze odwali babola. Na PO solidnie i taka pozycja jest najbardziej optymalna. Niech płacą 90mln i droga wolna. Najbardziej szkoda będzie jego zdjęć bo stylówka doyebana. Jest ten drip
0
Saul z bramką, prawie zapomniałem o tym zawodniku a pamiętam jak były pogłoski że się nim interesujemy a nawet prawo pierwokupu sobie załatwiliśmy jak chłop przeżywał swój prime
2
Lautaro ale ładnie
2
Lautaro wyrównuje
1
@mekston Z takimi plackami to sobie może
0
Dzeko ostra forma, sam na sam w trybuny
1
@Gracjan1234 Eric albo Roberto, nasi zadaniowcy
1
Hymn Włoch mmmmm chyba najlepszy na świecie
10
Real OG nie żaden podrabianiec