0

XDDDD peseże sie nadaje w tej swojej farmerskiej lidzei i nawet tam nie potrafią jak na mistrza przystało rozwalić cienkiego strasbourga
Mem nie klub, zwykłe dziady

1

@partymaker Lechia rzuca racami na murawę, chyba 2x już przerywali. Podobno jeszcze raz i będzie walkower.
Właśnie wznowili i znowu rzucili xD Sędzia zakończył mecz

1

Cracovia 2:0 po rożnym i kończymy emocje na dziś xD

1

Mógłby Płock coś wcisnąć, chociaż by się ciekawie zrobiło kurde

3

Płock ma takie zaangażowanie jakby chcieli spaść, a kłopoty ma Śląsk w Warszawie więc warto byłoby przycisnąć

0

Śląsk i Korona zaczynają z kopyta. Płock w tarapatach

0

Dobra koniec. Czas na multilige ekstraklasy i walkę o utrzymanie xD

3

Hahahaha xD to się Bellingham nacieszył
No ale jak Bór wspomniał już od nowego sezonu będzie w wielkim Realu

5

O kurde taki finisz ligi to jest coś fajnego xD

1

Ale Reyna rozbujał im gre

1

@marcin62 jakbyś postawił to by wygrywali 4:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AllBundy Na kaca najlepsza jest praca

0

@Damiano27psk Emigracja XD

0

@Cule1234 Ale że opcja na 3 mecze w PK ?

32

@Emhyr Ale buc i cham zawsze był i będzie gnębiony. Rudigera jakoś nikt nie beszta
Ale co tą kampanią sobie zrobił parasol ochronny to jego

1

@Ogorinho1974 A kto będzie grał w przypadku kontuzji? xD Wiem że oni dużo nie wnoszą ale w przypadku naszych kontuzji to jest jakas alternatywa

0

@Witekk10 ignorantia iuris nocet

0

@Witekk10 Już jest ty przebrzydly uprzedzony rasistowski chamie

0

@shahman Ale może chociaż coś zahaczy jak Robercik weźmie ze sobą Anke

0

@shahman Atmosfera to podstawa

3

Kounde ma dość. Szkoda że na SO zawsze odwali babola. Na PO solidnie i taka pozycja jest najbardziej optymalna. Niech płacą 90mln i droga wolna. Najbardziej szkoda będzie jego zdjęć bo stylówka doyebana. Jest ten drip

0

Saul z bramką, prawie zapomniałem o tym zawodniku a pamiętam jak były pogłoski że się nim interesujemy a nawet prawo pierwokupu sobie załatwiliśmy jak chłop przeżywał swój prime

2

Lautaro ale ładnie

2

Lautaro wyrównuje

1

@mekston Z takimi plackami to sobie może

0

Dzeko ostra forma, sam na sam w trybuny

1

@Gracjan1234 Eric albo Roberto, nasi zadaniowcy

1

Hymn Włoch mmmmm chyba najlepszy na świecie

10

Real OG nie żaden podrabianiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?