1

@Rust_Cohle Taki wydaje się pozytywny cygan co chętnie ci zegarek sprzeda albo garnki po taniości

0

@nexxo Sportowo i pod względem zarządzania City ich po prostu miażdży. Zobaczymy co z tego Newcastle będzie bo mają potencjał na naprawę fajny projekt

5

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTI4NDg3NDgwMDrSdjVwngVHPg9a1uI%3D

Klątwa jednego meczu trwa. Wczoraj MU a dziś 1 bramka

7

@Bartula Krótko i zwięźle, a że się napić lubi to tylko świadczy o tym że jest prawdziwym potężnym POLAKIEM

2

W sumie szkoda byłoby widzieć odejście Messiego od europejskiego futbolu bo jeszcze mógłby poczarować, ale z drugiej strony jeśli ma zabrać ze sobą ostatnie relikty ery amigosow z tego klubu to spoko. Poza tym za rok znów byłoby zastanawianie się co dalej, co po Messim itp co już przechodziliśmy tyle razy
Ogarnąć kontrakty wszystkich naszych młodych i dalej spokojnie budować drużynę

0

@koksik2700 Czyli mówisz przeszkadza ci jak mówi do ciebie tatuśku?

0

@takisobiektos ewentualnie jakiś nawiedzony szachista się znajdzie

4

@koziar Takie wnioski można nawet wyciągnąć po tym jak grał u nas. Ludzie jakoś zaślepieni 5cioma spotkaniami xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

@Lanosss Po tym co mówił Tudor po 1 połowie to widać mega spadek morale, jakby atmosfera i zaangażowanie siadło totalnie

1

@FcPortoFan1999 Poszła podwójna zmiana przed przerwą

2

@Comentateiro To dziś czas na blamaż 6:0 czy coś, zbyt długo nie było

2

Freed From Desire chyba niedługo zostanie znienawidzone. Najbardziej katowana piosenka świata na stadionach. Wczoraj na Lechii przeróbki spiewane, włączam studio to w Kielcach na stadionie już dudni. Po finale PP też chyba tym brzęczeli

2

Dokładnie 4 lata temu miał miejsce jeden z lepszych comebackow w historii piłki nożnej. Liverpool odrobił straty z pierwszego spotkania i rozbił Barcelonę 4:0

1

@koziar W fazie ataku wchodzi na SP, Guardiola robił podobnie z Cancelo albo Walkerem, a teraz to już w ogóle Stones albo jak wczoraj Lewis normalnie biegają w środku pola

5

Zakończy sezon z mistrzostwem i wygraną LM i cyk 3 letnie wakacje w Barcelonie

0

Poprawia skurczybyk 2:0

0

Gundo ładnie, precyzyjnie i spokojnie

0

Alvarez niekryty, ze swobodą z 10 metrów ładuje 15 ponad bramkę, no szkoda

1

@LM10GOAT I dobrze, niech siedzi. Jeszcze ogarnie sprawe

0

5

Już niedługo gorące wieczory i ulubione chrabąszcze majowe wlatujące prosto w ryj. Najlepsze co może byc

0

Komentarz usunięty

5

@partymaker Idź wrzuć w maszynke stówkę Odkuwac to się trzeba od razu

2

@AmigoBlancos I z kim potem real będzie się pitolami stykac?

0

@sintesox Mieszkam na dolnym Śląsku i powiem ci osoby z opanowanym niemieckim z racji bliskości i zależności gospodarczych ciągną potężne sianko

2

@Encore I zamiast kręcić na skrzydle by kręcił futomaki po lokalnych knajpach. Barcelona niszczy

0

@MESSIah16 W Paryżu by mogli zbudować taką pakę wokol Mekambe wykupując wyróżniających się graczy ze swojej ligi że to głowa mała, a wolą ściągać gwiazdki w sumie bez motywacji dla gry w tym klubie
Głupia polityka transferowa i na miejscu Mambeppe bym uciekał

3

No ma dryg ten Mitoma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?