2

@Lionel_Messi10 https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTM4NjU3MzYwMTq-BqV9Fpz91AKY-1k%3D
Mi wczoraj West ham w 94' musial bramkę strzelić a byłoby skromne 200 na ruchy xD

0

@maroon Ja jednak wolę poczytać bo się wyłączam, skupiam i wyciszam. Audiobooka to co najwyżej sobie włączę do spania i to często są paradoksalnie lektury z okresu romantyzmu. Opisy przyrody/krajobrazu sztos. Cierpienia młodego wertera to w pewnym momencie chyba na pamięć znałem. Top1. W tym roku męczę jednak rzeczy typu mechaniczna pomarańcza, zaułek koszmarów, 1984, brave new world, idiota, diably z loudun czy właśnie wyspa. Kończę co muszę i na ostro wlatuję w Wellsa bo znalazłem kilka fajnych tytułów

2

@Nazio87 A ja w tym roku chyba już z 10 machnąłem. Właśnie dziś Wyspa Huxleya skończona, wcześniej właśnie dużo od Huxleya i nadrabialem Orwella, Kafke, Dostojewskiego. Jak masz jakieś fajne klasyki do polecenia to czekam bo obecnie mam jeszcze z 3 tytuły do skończenia a potem chyba odbijam w jakiegoś Dickensa i Wellsa. A i w międzyczasie jeszcze pyknalem Zanim wystygnie kawa to takie luźne, dla relaksu, może machnę druga część jak wyjdzie choć niż specjalnego.
Swiat dystopii/utopii jak masz fajny to czekam na polecanko

5

@kejdzi Kogo by interesował ten sport

0

@lucas/catalan grey goosa w selgrosie xD

0

@RosjaninBut Były już wcześniej plotki że Bayern obserwuje sytuację Gaviego i może wykorzystać zamieszanie z kontraktem. Pewnie jedyna opcja żeby puścili Kimisia

1

@masq Jak dobrze że wróci Dest który odciąży Roberto z roli rezerwowego PO i będziemy mogli ogłosić transfer właśnie Roberto do środka pola

9

1

@Medium No właśnie to wyglądało jakby gdzieś z okręgówki uciekł XDDD

5

Jak ktoś chce to w viaplay baraże do premier league, własnie będzie się zaczynać konkurs rzutów karnych po odrobieniu straty 4 bramek w 1 meczu przez sheffield

0

@A4ron 3 minuty to nie ostatnia akcja xD

0

@AmigoBlancos Jeszcze brakuje tylko psychopaty Pepe

0

W finale Acuna i tak będzie mógł zagrać tak? Czy nie ma żadnego kasowania kartek przed finałem?

5

Co za patologia XDDD

0

@okiemtypera_lucaxx95 A mi gol west hamu w 94' zaoral kupon z kursem 100, reszta idealnie xD

3

No i bomba z dystansu pomogła na Szczęsnego, oby za ciosem teraz drugą

0

Ale pachnie tutaj jakimś czerwem. Ostatnie 10 minut już każdy na mega agresji

3

Sędzia chyba sam nie wie o co chodzi, Sevilla wydymana w końcówce

Ale meczycho ogień w 1 połowie

3

Acuna dzisiaj ma swój dzień, nieźle buja po skrzydle. Oby tylko nic z tylu nie odwalil

0

Szczęsny klasa wow

0

Ale klimacik na Pizjuan

1

@Lionel_Messi10 Narazie to ciężko im wyjść z połowy xD

0

@Rust_Cohle Chwila Newcastle i trzeba zerknąć co Sevilla pokaże u siebie

3

Newcastle ostro przyciska na początku

1

@tadzik447 To po prostu przerośnięta poziomka

1

Oby Ancelotti nie zaczął klaskac bo zaczyna się niebezpieczny okres spotkania

0

Panowie, w 96 minucie i tak będzie 2:2

0

@Patrykl145 A na koniec sie nayebe i wpadnie do szatni robić trzodę z piłkarzami, oczywiście po mistrzostwie
Fajnie

0

@Esteban_ No Gryglicki nadchodzi

0

@RAUL_GONZALES_7 Ale że tak sam Raul na rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?