BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMTM4NjU3MzYwMTq-BqV9Fpz91AKY-1k%3D
Mi wczoraj West ham w 94' musial bramkę strzelić a byłoby skromne 200 na ruchy xD
0
@maroon Ja jednak wolę poczytać bo się wyłączam, skupiam i wyciszam. Audiobooka to co najwyżej sobie włączę do spania i to często są paradoksalnie lektury z okresu romantyzmu. Opisy przyrody/krajobrazu sztos. Cierpienia młodego wertera to w pewnym momencie chyba na pamięć znałem. Top1. W tym roku męczę jednak rzeczy typu mechaniczna pomarańcza, zaułek koszmarów, 1984, brave new world, idiota, diably z loudun czy właśnie wyspa. Kończę co muszę i na ostro wlatuję w Wellsa bo znalazłem kilka fajnych tytułów
2
@Nazio87 A ja w tym roku chyba już z 10 machnąłem. Właśnie dziś Wyspa Huxleya skończona, wcześniej właśnie dużo od Huxleya i nadrabialem Orwella, Kafke, Dostojewskiego. Jak masz jakieś fajne klasyki do polecenia to czekam bo obecnie mam jeszcze z 3 tytuły do skończenia a potem chyba odbijam w jakiegoś Dickensa i Wellsa. A i w międzyczasie jeszcze pyknalem Zanim wystygnie kawa to takie luźne, dla relaksu, może machnę druga część jak wyjdzie choć niż specjalnego.
Swiat dystopii/utopii jak masz fajny to czekam na polecanko
5
@kejdzi Kogo by interesował ten sport
0
@lucas/catalan grey goosa w selgrosie xD
0
@RosjaninBut Były już wcześniej plotki że Bayern obserwuje sytuację Gaviego i może wykorzystać zamieszanie z kontraktem. Pewnie jedyna opcja żeby puścili Kimisia
1
@masq Jak dobrze że wróci Dest który odciąży Roberto z roli rezerwowego PO i będziemy mogli ogłosić transfer właśnie Roberto do środka pola
9
https://x.com/GoalsZack/status/1659316028252336132
Dziwne ale udało się xD
1
@Medium No właśnie to wyglądało jakby gdzieś z okręgówki uciekł XDDD
5
Jak ktoś chce to w viaplay baraże do premier league, własnie będzie się zaczynać konkurs rzutów karnych po odrobieniu straty 4 bramek w 1 meczu przez sheffield
0
@A4ron 3 minuty to nie ostatnia akcja xD
0
@AmigoBlancos Jeszcze brakuje tylko psychopaty Pepe
0
W finale Acuna i tak będzie mógł zagrać tak? Czy nie ma żadnego kasowania kartek przed finałem?
5
Co za patologia XDDD
0
@okiemtypera_lucaxx95 A mi gol west hamu w 94' zaoral kupon z kursem 100, reszta idealnie xD
3
No i bomba z dystansu pomogła na Szczęsnego, oby za ciosem teraz drugą
0
Ale pachnie tutaj jakimś czerwem. Ostatnie 10 minut już każdy na mega agresji
3
Sędzia chyba sam nie wie o co chodzi, Sevilla wydymana w końcówce
Ale meczycho ogień w 1 połowie
3
Acuna dzisiaj ma swój dzień, nieźle buja po skrzydle. Oby tylko nic z tylu nie odwalil
0
Szczęsny klasa wow
0
Ale klimacik na Pizjuan
1
@Lionel_Messi10 Narazie to ciężko im wyjść z połowy xD
0
@Rust_Cohle Chwila Newcastle i trzeba zerknąć co Sevilla pokaże u siebie
3
Newcastle ostro przyciska na początku
1
@tadzik447 To po prostu przerośnięta poziomka
1
Oby Ancelotti nie zaczął klaskac bo zaczyna się niebezpieczny okres spotkania
0
Panowie, w 96 minucie i tak będzie 2:2
0
@Patrykl145 A na koniec sie nayebe i wpadnie do szatni robić trzodę z piłkarzami, oczywiście po mistrzostwie
Fajnie
0
@Esteban_ No Gryglicki nadchodzi
0
@RAUL_GONZALES_7 Ale że tak sam Raul na rambli