BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Niektórzy mają taki fetysz xD Lubią być wiadomo co
0
Sevilla niech ruszy dupę bo nawet punkt żal tym dziadom dać
6
@messi564 Idealne podsumowanie xD
8
@Medium I jeszcze beke pokręcisz z Saszki i Jurija
3
Ale podcinka uhuhu
9
Haaland za mało pierdzi bo coś obrońców zdeprymowac nie moze
2
@MesQueUnClub96 kaszanka z cebulko i musztardo
0
Grywał Stones wcześniej na pivocie? Myślałem że błąd na grafice a on faktycznie sobie biega obok Rodriego
1
@Bartula śmiga elegancko
0
Jackson z kolejym golem. Zasłużył dziś na tę bramkę
0
derbi de la comunitat do przerwy totalna padaka a zapowiadał się jako jeden z lepszych meczów kolejki
0
@czudi17 wiele nie straciłeś
2
@Crystal37 ballada o busterze scruggsie
1
@AFA90 Jackson mega dobrze ostatnio wygląda. Szuka strzałów, teraz kolejny groźny mimo że cofnięta akcja
0
Villarreal z drugim groźnym strzałem. Najpierw słupek teraz minimalnie obok. Valencia w derbach narazie nerwowo i niepewnie
5
Obniżka pensji, kontrakt na rok i odchodzenie od jego roli w zespole na rzecz de Jonga. Za dużo nam jeszcze jest w stanie dać aby się go pozbyć
0
@tomek256 Po znajomości dragi i trawa i beka na parafii
1
@tomek256 Ziomek ziomka kroi, zasadowcy tacy że robią na przekór przy kazdej okazji, generalnie troglodyci. Ja tam sobie lubiłem pośmigać z typami co wiecej czasu w puszce niż na wolce i beka sroga
0
@zeko0 A Pedri nie huknął z daleka?
2
@Compadre Leszek musi wspomnieć o finale PK i Realu Madryt to się obudzi
1
@Przemek2323 Aridane
1
@tbas A ten gościu jest półmozgiem? Na co liczył pchając się w barwach w tłum kibiców innej drużyny xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
XDDDDDD ten to wyskoczył z pomysłem
0
@FCB24 Ja kilka lat temu jeździłem regularnie przez 4 lata na Zagłębie Lubin. Za małolata opcja na fajny melanż w kilkanaście osób, nawet na kilku wyjazdach byłem xD
A obejrzeć raz na jakiś czas się zdarzy chociaż bez wkręty już
1
@michal26 Nie no pierdzące motorynki jeżdżące w kółko to jeszcze gorszy szajs, wybacz
1
A mógł gwizdnąć
2
Badura wygląda jakby miał się powiesić
3
Mladenovic niech sie nie pulta bo mu ktoś tego garba naprostuje
0
Coś odpalili tylko niestety nie pokazują