1

@MesQueUnClub96 Niektórzy mają taki fetysz xD Lubią być wiadomo co

0

Sevilla niech ruszy dupę bo nawet punkt żal tym dziadom dać

6

@messi564 Idealne podsumowanie xD

8

@Medium I jeszcze beke pokręcisz z Saszki i Jurija

3

Ale podcinka uhuhu

9

Haaland za mało pierdzi bo coś obrońców zdeprymowac nie moze

2

@MesQueUnClub96 kaszanka z cebulko i musztardo

0

Grywał Stones wcześniej na pivocie? Myślałem że błąd na grafice a on faktycznie sobie biega obok Rodriego

1

@Bartula śmiga elegancko

0

Jackson z kolejym golem. Zasłużył dziś na tę bramkę

0

derbi de la comunitat do przerwy totalna padaka a zapowiadał się jako jeden z lepszych meczów kolejki

0

@czudi17 wiele nie straciłeś

2

@Crystal37 ballada o busterze scruggsie

1

@AFA90 Jackson mega dobrze ostatnio wygląda. Szuka strzałów, teraz kolejny groźny mimo że cofnięta akcja

0

Villarreal z drugim groźnym strzałem. Najpierw słupek teraz minimalnie obok. Valencia w derbach narazie nerwowo i niepewnie

5

Obniżka pensji, kontrakt na rok i odchodzenie od jego roli w zespole na rzecz de Jonga. Za dużo nam jeszcze jest w stanie dać aby się go pozbyć

0

@tomek256 Po znajomości dragi i trawa i beka na parafii

1

@tomek256 Ziomek ziomka kroi, zasadowcy tacy że robią na przekór przy kazdej okazji, generalnie troglodyci. Ja tam sobie lubiłem pośmigać z typami co wiecej czasu w puszce niż na wolce i beka sroga

0

@zeko0 A Pedri nie huknął z daleka?

2

@Compadre Leszek musi wspomnieć o finale PK i Realu Madryt to się obudzi

1

@Przemek2323 Aridane

1

@tbas A ten gościu jest półmozgiem? Na co liczył pchając się w barwach w tłum kibiców innej drużyny xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

XDDDDDD ten to wyskoczył z pomysłem

0

@FCB24 Ja kilka lat temu jeździłem regularnie przez 4 lata na Zagłębie Lubin. Za małolata opcja na fajny melanż w kilkanaście osób, nawet na kilku wyjazdach byłem xD
A obejrzeć raz na jakiś czas się zdarzy chociaż bez wkręty już

1

@michal26 Nie no pierdzące motorynki jeżdżące w kółko to jeszcze gorszy szajs, wybacz

1

A mógł gwizdnąć

2

Badura wygląda jakby miał się powiesić

3

Mladenovic niech sie nie pulta bo mu ktoś tego garba naprostuje

0

Coś odpalili tylko niestety nie pokazują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?