BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner Jeśli chce kontynuować ten projekt i styl zarządzania to chyba rozsądna decyzja. Placka który obskoczyl połowę klubów ekstraklasy zawsze będzie można wziąć jeśli ten pomysł jednak nie wypali
2
@Zoker Problem to ma Kszawi na la bambie, to jest żaden problem
1
No to co
Po maluchu do obiadku
0
Ciekawe z jakiego klubu Papszun dostał propozycję i jak grubą że zrezygnował z walki o wejscie do LM czy tam innego pucharu europejskiego
0
@karolup Ja myślę że już tu nie wróci jako trener. Kiedyś nawet chyb sam się wypowiadał że jeśli już powrót to inna rola w klubie.
Ale zobaczyć jak wyciąga cały potencjał z Araujo Balde Gaviego Pedriego de Jonga marzenie. ulala ale by chodziło
3
@Rust_Cohle wybornie wręcz, teraz Piotruś poprowadzi napoli do awansu
0
@Rust_Cohle Pucuj kefie wiesniaku. Jesteś poszukiwany przez MOBBYN
1
@Rust_Cohle Niestety nie kibicuję Liverpoolowi
4
Oliwie Żiru zawsze jakoś się tak z sympatią na niego się patrzy
0
@bartas97 Jak ciężko jest być najlepszym skrzydłowym w Primera division
0
Czy widokzoknamichalapola mial już pytanie na czacie do ikera?
0
@Marcelinho99 To byłoby piękne xdd
2
@AmigoBlancos Ancelotti kawa na ławę a Kszawi wyrafinowany taktyk czeka do ostatniej minuty
0
@Zoker Dokładnie, trzeba być facetem a nie
2
Oho Kulesza ogarnął zgodę na sektorówki na finał PP
1
@fart A gdy wchodzisz i sprzedawca już wie co podać to taką relację można ładnie nazwać przyjaźnią. Co prawda lepiej to wychodzi w żabkach niż monopolowych
4
Ale by wleciała taka seteczka żołądkowej z miętą i jakiś zimny Żywiec. Byle do 18stej wytrzymać w kołchozie i będzie można się wprawiać w wesoły nastrój przed LM
2
Ale no przygłup 2min się przeglądał w tym telewizorze w meczu VCF z Sevilla i nie podyktował tłumacząc chyba że ręka za plecami gdzie ewidentnie za plecami nie była tylko. Po takicu decyzjach powinni ich na pysk wyrzucać a oni jeszcze strajkować chcą
1
@dom3kk No lsd masz w formie kartoniku który sobie wrzucasz. Nie wiem jaka tam dawka ale zazwyczaj 100-250mikro. 250 to juz sporo a 100 to tak akurat na pierwszy raz. Najgorzej jak złapiesz bad tripa a np inni całkiem luzno podchodzą zafascynowani tym co się dzieje. Najlepiej się przygotować do tego, poczytać sporo żeby mieć świadomość ze serio czeka cię mocna zmiana otaczającej rzeczywistości. Dwóch ziomków złapało takiego bad tripa że ich uspokoić nie mogłem xD
10
@dejwidn Oczywiscie. Kartonik walony z 3/4 razy w roku. Można odkryć milion różnych myśli bo twój mózg działa jakby dostał jakieś turbo doładowanie. Wiadomo że lepszy trip w kilka osób, ale solo sesja z muzą też ujdzie, nie raz się podróżowało na marsa z elonem muskiem w psychice. Właśnie nie wiem co jest lepsze wizuale czy to rozklejenie się w głowie
Grzybków nie jadłem, tylko kwasik, ale czaję się na jakieś DMT jak będzie okazja
Czytałem też książkę 'czy psychodeliki uratują świat ' to np wiele osób wrzuca kwas z myślą o rzuceniu palenia czy innych nałogów i często się to sprawdzało. Ja osobiście używam raczej do tego aby porozmawiać ze swoim wnętrzem albo po prostu rozrywkowo
1
@HighestInTheRoom Jak robiłem na 3 zmiany to popołudnie było najgorsze. Wieczorem sie napijesz piwka fajnie tylko potem posiedzisz dłużej, śpisz do 11 i już lipa. Ani wtedy zakupów ogarnąć ani nic
0
@RomanHoffer Jedni kończą drudzy zaczynają 12h koszmaru, piękne życie xD
0
@Firestone I tak to się kręci. Ale co United pobili to ich
9
Niech się chłop skończy ośmieszać. Chociaż co zgrywał potulnego wesołego bogobojnego brazyliczyka to szacunek
Wiadomo ze laski mogą tak zniszczyć faceta ale gość się już chyba sam gubi w to kręci
1
@Medium A mozna, jeszcze jak. Po trzecim freestyle pod bit
5
https://zapodaj.net/479a7aea63a45.jpg.html
Pozdro z rejonu trójkąta bermudzkiego
15
@Kgorecki2500 I cyk Tusk posądzony o szpiegostwo na rzecz pani kanclerz angeli merkel z którą pranuje potajemny zamach stanu aby oddać państwo w niemiecko zydowskie ręce
5
@require crush janasa
1
Ile jest dżdżownic na świecie i ile dżdżownic przypada na jednego człowieka?
6
https://streamable.com/cju02m
Widok gości z drzewa z wczorajszego meczu