4

@Kondziubarca No niestety nie wygląda to narazie obiecująco

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Transfer Auby to nieporozmienie, to piłkarski trup i jakakolwiek dyskusja o jego przyjściu powinna się kończyć w momencie jej rozpoczęcia. Abde jak najbardziej wykorzystał okres wypożyczenia i może być naprawdę solidną opcją na ławkę a może i coś więcej

0

Salah za dużo Havertza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Robertson spóźniony, Van Dijk gdzieś nieobecny. Jest dobrze

0

@Smixu Raphinha: widzisz mje?

1

Piękny Jesus i piękny Arsenal

1

@Bocheno1 Moim planem wysokie zwycięstwo Arsenalu

2

Jazda z cieniasami

1

@Joe_Pesci Też tak bym sobie życzył

0

To co Liverpool sie z dupy odpali i rozklepie armatki 5:0 żeby potem przegrać z jakimiś dziadami, czy klasyczne 0:0 w hicie kolejki?

0

@chavez Na pewno już go jakiś bezpański wygłodniały pies dopadł

1

Proszę państwa, wysoki sądzie, to jest profesor Rafał Wilczur

1

@Albatros Polonia Warszawa, KKS Kalisz, Leicester

0

@Munio Mlekołaki figuraki choco a ty

0

@Transu96 Polecisz jeszcze kogos wartego uwagi na LS? Ljunberg chyba lekkie drewno co? Tak do 250k jak jest ktoś fajny

0

@DaPidejpi I dobrze. Każdy prawdziwy Polak tak robi

0

@Kgorecki2500 Ale ten mem był 2 miesiące temu xD

0

@czółkovsky Mamy współczuć czy co

7

Korzystając z okazji warto podziękować Judaszowi za wolny długi weekend

1

@Emhyr Kup vipa nie narzekaj

0

@AmigoBlancos Jeszcze sobie pewnie pyrdka zdusił 5x zanim przeczytał do końca. Ja to już nie wiem czy Stano gimbus hejter typowy nie jest głupszy od tego Najmana który po prostu jest sobą xD

0

Daliśmy wczoraj dupy jak rasowa kurtyzana przy drodze szybkiego ruchu. Nie ma wymówek jak to mówił Kszawi. W końcu to musiało nastąpić i się stało, szkoda że akurat nam zabrało szanse na puchar. Trzeba wyciągnąć wnioski, złapać trochę pokory i następnym razem im otłuc ryło. Kontuzje i w ogóle powtarzający się plan na mecz. Generalnie po 1 połowie powinniśmy prowadzić ale nas wypunktowali. Dziwi trochę zmiana Kessiego który miewał momenty przepiękne, być może po prostu nie wypełniał określonych zadań taktycznych. Takie mecze budują zespół także jedziemy dalej, przybić pewnie mistrza i w następnym sezonie atakujemy wszystko

0

Robercik w sumie to się pokazał raz w 1 połowie i teraz jak sie w Militao wyebal

3

Jadą z nami już na luzie, całkowita rozsypka

1

Jak nie będzie szans na dogrywkę to czuję ostry wjazd Gaviego lub Araujo w któregoś pachoła

0

Takimi meczami wygrywa sie la decime XD

0

Jak Raphinha do zmiany to zaraz z dupy strzeli w okno

1

Gavi niech panuje nad sytuacją bo kurde będzie ciężko. O Roberto też się można martwić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?