BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Nano22 Niby piątek, ale jeszcze nawet 15stej nie ma a ten już po wojaku
0
Ale by były jajca jakby Tuchel machnął LM dla Bayernu w tym sezonie
0
Ronaldo dołącza do wyścigu o ZP, za samo promowanie futbolu w Arabii już powinien być wysoko
0
Siuuuuuuuuuuuuu
0
Klasyka gatunku
0
Wlosi cieniują mocno narazie. Ale patrząc na skład to nie czym szaleć, w środku totalna dominacja angoli
0
Maszyna ruszyła już nic nie zatrzyma
3
@Kidd Vini Jr robiący różnicę na skrzydle. Świetni drybling, świetna wizja i podanie, wykończenie poprawi z czasem. Do tego potrafi zadbać o niezwykle ważny aspekt gry - psychologię. Wprowadza dezorientację i zamęt w głowie przeciwników wykorzystując ich do zdobywania bramek samobójczych
10
Spędzaj czas z atrakcyjnymi kobietami na portalu randek z mamami. Zaniedbane gospodynie domowe też mają potrzeby
4
@tomek8756 Widać ktoś tu nie potrafi docenić dobrej gry aktorskiej i myli sztukę z prostytucją
2
@Borry Gavi daje ZAKAZ Ceballosowi na kadre niczym Peja Tedemu na koncerty w Poznaniu
2
@Cotutajsiedzieje Marco Reus
5
@against_modern_football I cyk filmiki jak po rozmowie na treningu Gavi wjeżdża w Ceballosa prostymi nogami
0
Co to kurde za event w fifie że same karty z PL
5
@Firestone Nigdy nie wypijam herbaty/kawy do konca bo się boję fusów których nawet nie ma
0
Na nocce oglądałem meczyk fragmentami, teraz nadrobilem całość i kurde ta drużyna nam da jeszcze wiele wspaniałych wspomnień i to z Xavim na ławce. Tutaj jest moc, tutaj jest zawziętość i tutaj jest przede wszystkim drużyna. Naprawdę każdy zostawił serducho i dał ile tylko mógł. Wspaniałe obrazki. Rezerwowy Alba amigos pierwszy wystrzelił z emocjami, swirowanie z Balde i Gavim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak Lewy wygląda ogólnie? bo ogladam fragmentami na robocie kurła
1
Jak dobrze że ma jeszcze kontrakt na rok xDD
1
Jest łogień na starcie
0
@PatrychoO Na mikrofonie tylko wilk w głowie sie nie mieści
0
Oby Rafał nie został dziś calkiem wyłączony przez Nacho bo obecnie to chyba najlepszy obrońca Realu
0
Teraz to ja rozdaję karty, baby bambi in real life
Słodziakowy las, chcesz pokażę ci mój świat Warkoczyki i dołeczki, baby bambi in real life
Nie jestem taka shy, chcesz pokażę ci mój świat
1
@Firestone W końcu ktoś pokusił się o napisanie czegoś mądrego
1
Co tam się odwala w Fulham? Za co czerwone?
0
@mekston A Hochland ile bramek w ile dni
3
Martinelli ładnie i 1:0
Fajnie jak skrzydłowy dostanie piłkę, minie zwodem rywala i uderzy. Coś niespotykanego na naszym lewym skrzydle
0
@Kengo A można 2zl rzucić na farta
0
Był ktoś z was na klasyku na CN albo chociaż podejrzewa w jakiej kwocie można się zmieścić z organizacją takiego wyjazdu? Loty, bilety i nocleg