0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Nano22 Niby piątek, ale jeszcze nawet 15stej nie ma a ten już po wojaku

0

Ale by były jajca jakby Tuchel machnął LM dla Bayernu w tym sezonie

0

Ronaldo dołącza do wyścigu o ZP, za samo promowanie futbolu w Arabii już powinien być wysoko

0

Siuuuuuuuuuuuuu

0

Klasyka gatunku

0

Wlosi cieniują mocno narazie. Ale patrząc na skład to nie czym szaleć, w środku totalna dominacja angoli

0

Maszyna ruszyła już nic nie zatrzyma

3

@Kidd Vini Jr robiący różnicę na skrzydle. Świetni drybling, świetna wizja i podanie, wykończenie poprawi z czasem. Do tego potrafi zadbać o niezwykle ważny aspekt gry - psychologię. Wprowadza dezorientację i zamęt w głowie przeciwników wykorzystując ich do zdobywania bramek samobójczych

10

Spędzaj czas z atrakcyjnymi kobietami na portalu randek z mamami. Zaniedbane gospodynie domowe też mają potrzeby

4

@tomek8756 Widać ktoś tu nie potrafi docenić dobrej gry aktorskiej i myli sztukę z prostytucją

2

@Borry Gavi daje ZAKAZ Ceballosowi na kadre niczym Peja Tedemu na koncerty w Poznaniu

2

@Cotutajsiedzieje Marco Reus

5

@against_modern_football I cyk filmiki jak po rozmowie na treningu Gavi wjeżdża w Ceballosa prostymi nogami

0

Co to kurde za event w fifie że same karty z PL

5

@Firestone Nigdy nie wypijam herbaty/kawy do konca bo się boję fusów których nawet nie ma

0

Na nocce oglądałem meczyk fragmentami, teraz nadrobilem całość i kurde ta drużyna nam da jeszcze wiele wspaniałych wspomnień i to z Xavim na ławce. Tutaj jest moc, tutaj jest zawziętość i tutaj jest przede wszystkim drużyna. Naprawdę każdy zostawił serducho i dał ile tylko mógł. Wspaniałe obrazki. Rezerwowy Alba amigos pierwszy wystrzelił z emocjami, swirowanie z Balde i Gavim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak Lewy wygląda ogólnie? bo ogladam fragmentami na robocie kurła

1

Jak dobrze że ma jeszcze kontrakt na rok xDD

1

Jest łogień na starcie

0

@PatrychoO Na mikrofonie tylko wilk w głowie sie nie mieści

0

Oby Rafał nie został dziś calkiem wyłączony przez Nacho bo obecnie to chyba najlepszy obrońca Realu

0

Teraz to ja rozdaję karty, baby bambi in real life
Słodziakowy las, chcesz pokażę ci mój świat Warkoczyki i dołeczki, baby bambi in real life
Nie jestem taka shy, chcesz pokażę ci mój świat

1

@Firestone W końcu ktoś pokusił się o napisanie czegoś mądrego

1

Co tam się odwala w Fulham? Za co czerwone?

0

@mekston A Hochland ile bramek w ile dni

3

Martinelli ładnie i 1:0

Fajnie jak skrzydłowy dostanie piłkę, minie zwodem rywala i uderzy. Coś niespotykanego na naszym lewym skrzydle

0

@Kengo A można 2zl rzucić na farta

0

Był ktoś z was na klasyku na CN albo chociaż podejrzewa w jakiej kwocie można się zmieścić z organizacją takiego wyjazdu? Loty, bilety i nocleg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?