0

@Lucerfi Oki, Otso też

0

Czy ktoś widział Fatiego, gdzie się podział Fati

0

Ale ładnie, zaskoczenie i brameczka. To jest właśnie to co Busi potrafi zagrać

2

I pyk kurba Moriba mecz życia, dominacja w środku pola i bramka z dystansu na Camp Nou

1

@jedrek7000 Znowu jakieś molestowanie czy inny gwałt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Krystian1588 Patrząc na obecną dyspozycję i podejście to ciężko go o to podejrzewać ale oby w końcu coś ruszyło. Jeśli nie odejdzie to może ciężko przepracowany okres przygotowawczy sprawi ze w nowym sezonie zobaczymy trochę magii, o ile się nie połamie gdzies po drodze

1

@bartas97 Jeśli nie oglądałeś to Bielmo, dziewiąte wrota, wszystko co jest dostępne od Tarantino, El Camino, Walka z lodem, przerwana lekcja muzyki, ciekawy przypadek benjamina buttona

3

@kynio302 Alves wkręca Neymara w swoją aferę. Nowe wątki w sprawie [SZOK]

6

@Rl9k1nG Wychowywałem się w górach, wyemigrowalem do Wrocławia, a jeśli miałbym wybierac teraz to chyba coś małego nad morzem. Klimat lasów, parków niedaleko plaży, zwłaszcza poza sezonem letnim jest dla mnie czymś kapitalnym

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Właśnie Depaya zrobiłem, wrzucę na N i zobaczymy co z tego będzie. Oby wjechał konkretny upgrade bo przepaliłem większość z fodderu co miałem xD

0

Depay 89. Opłaca się robić? Butra 87 w składzie i by się przydało go wymienić. Warto przepalac karty na niego?

1

@kuz Przecież ich rola została na maksa ograniczona, jedynie Busi wciąż gra w podstawie ale to akurat dobry ruch bo daje nam bardzo dużo, zwłaszcza gdy gramy na 4 pomocników. Każda drużyna potrzebuje doświadczenia, choćby na lawce

0

@Emhyr Brais miał dobry początek sezonu, po przerwie na mundial coś się delikatnie zacięło. Veiga z potencjałem, może się fajnie chłop rozwinie
A Yeraya powinieneś kojarzyć bo kiedyś był mega kocurem z potencjałem ale zachorował na nowotwór, po którym chyba nawet dwa razy udało mu się wrócić

0

@Messibestplayerintheworld A mógł się wywrócić i turlać z bólu. Może byłaby reakcja

1

@Emhyr Większość z nich rozgrywa naprawdę fajny sezon ale o sile reprezentacji raczej stanowić nie będą

1

@P33ck A Malaga chyba zaliczy spadek na 3 poziom rozgrywkowy. Jeszcze nie tak dawno rozgrywali fantastyczny dwumecz z BVB w LM

3

@kulek22 Chyba nie ma możliwości aby zawodnik zarejestrowany w 1 drużynie grał w rezerwach, ale fakt chłop w obecnej dyspozycji nadaje się tylko tam

3

@Kidd Zrobił nawet dokładnie to samo pod koniec spotkania gdy wystawił patelnię Kessiemu, ale Fati postanowił się zabawić w obrońcę Realu. Powinien zejść z dwiema asystami

2

@dom3kk Kasują się kartki więc nie

0

@ArterkHD Jeszcze nawet nie rozliczyłem ale pewnie będzie na 0 bo do 26 roku życia chyba tak zazwyczaj jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Uwaga bo zaraz wchodzi Mbappe

0

Swoją drogą czekam na zawieszenie dla aryjczyka z lewego skrzydła Realu. Chłop wyśmiał sędziego, drwił i pyskował. Znowu ujdzie płazem?

0

@Barca1922 Dokładnie to napisałem. Umiesz czytac?

2

Fatalny mecz, fatalne widowisko ale pokazaliśmy że pottafimy cierpieć. Kawał ciężkiej, dobrze odwalonej pracy na boisku i trochę szczęścia. Obrońcy dzisiaj top, cała pomoc zostawila serce i płuca. Szkoda tej sytuacji na 2:0. Xavi udowodnił że jest elastyczny i ma pomysły gdy brak kluczowych elementów jego układanki.
Martwi mocno Fati bo gość wygląda jakby przyszedł z 3 ligowca, do tego brak zaangażowania w pressing gdzie taki Gavi biega jak opętany przez 90 minut

0

Gaviego bym zdjął bo zajechany i z żółtą. Roberto dziad jest jaki jest ale mógłby się przydać bo potrafi wyjść z akcją, pociągnąć kontrę

2

Fati obrona roku xD

0

Fati. On tutaj może się przydac

0

Gramy jak Getafe, dramat, ale dzisiaj najważniejszy wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?