BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucerfi Oki, Otso też
0
Czy ktoś widział Fatiego, gdzie się podział Fati
0
Ale ładnie, zaskoczenie i brameczka. To jest właśnie to co Busi potrafi zagrać
2
I pyk kurba Moriba mecz życia, dominacja w środku pola i bramka z dystansu na Camp Nou
1
@jedrek7000 Znowu jakieś molestowanie czy inny gwałt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Krystian1588 Patrząc na obecną dyspozycję i podejście to ciężko go o to podejrzewać ale oby w końcu coś ruszyło. Jeśli nie odejdzie to może ciężko przepracowany okres przygotowawczy sprawi ze w nowym sezonie zobaczymy trochę magii, o ile się nie połamie gdzies po drodze
1
@bartas97 Jeśli nie oglądałeś to Bielmo, dziewiąte wrota, wszystko co jest dostępne od Tarantino, El Camino, Walka z lodem, przerwana lekcja muzyki, ciekawy przypadek benjamina buttona
3
@kynio302 Alves wkręca Neymara w swoją aferę. Nowe wątki w sprawie [SZOK]
6
@Rl9k1nG Wychowywałem się w górach, wyemigrowalem do Wrocławia, a jeśli miałbym wybierac teraz to chyba coś małego nad morzem. Klimat lasów, parków niedaleko plaży, zwłaszcza poza sezonem letnim jest dla mnie czymś kapitalnym
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Właśnie Depaya zrobiłem, wrzucę na N i zobaczymy co z tego będzie. Oby wjechał konkretny upgrade bo przepaliłem większość z fodderu co miałem xD
0
Depay 89. Opłaca się robić? Butra 87 w składzie i by się przydało go wymienić. Warto przepalac karty na niego?
1
@kuz Przecież ich rola została na maksa ograniczona, jedynie Busi wciąż gra w podstawie ale to akurat dobry ruch bo daje nam bardzo dużo, zwłaszcza gdy gramy na 4 pomocników. Każda drużyna potrzebuje doświadczenia, choćby na lawce
0
@Emhyr Brais miał dobry początek sezonu, po przerwie na mundial coś się delikatnie zacięło. Veiga z potencjałem, może się fajnie chłop rozwinie
A Yeraya powinieneś kojarzyć bo kiedyś był mega kocurem z potencjałem ale zachorował na nowotwór, po którym chyba nawet dwa razy udało mu się wrócić
0
@Messibestplayerintheworld A mógł się wywrócić i turlać z bólu. Może byłaby reakcja
1
@Emhyr Większość z nich rozgrywa naprawdę fajny sezon ale o sile reprezentacji raczej stanowić nie będą
1
@P33ck A Malaga chyba zaliczy spadek na 3 poziom rozgrywkowy. Jeszcze nie tak dawno rozgrywali fantastyczny dwumecz z BVB w LM
3
@kulek22 Chyba nie ma możliwości aby zawodnik zarejestrowany w 1 drużynie grał w rezerwach, ale fakt chłop w obecnej dyspozycji nadaje się tylko tam
3
@Kidd Zrobił nawet dokładnie to samo pod koniec spotkania gdy wystawił patelnię Kessiemu, ale Fati postanowił się zabawić w obrońcę Realu. Powinien zejść z dwiema asystami
2
@dom3kk Kasują się kartki więc nie
0
@ArterkHD Jeszcze nawet nie rozliczyłem ale pewnie będzie na 0 bo do 26 roku życia chyba tak zazwyczaj jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Uwaga bo zaraz wchodzi Mbappe
0
Swoją drogą czekam na zawieszenie dla aryjczyka z lewego skrzydła Realu. Chłop wyśmiał sędziego, drwił i pyskował. Znowu ujdzie płazem?
0
@Barca1922 Dokładnie to napisałem. Umiesz czytac?
2
Fatalny mecz, fatalne widowisko ale pokazaliśmy że pottafimy cierpieć. Kawał ciężkiej, dobrze odwalonej pracy na boisku i trochę szczęścia. Obrońcy dzisiaj top, cała pomoc zostawila serce i płuca. Szkoda tej sytuacji na 2:0. Xavi udowodnił że jest elastyczny i ma pomysły gdy brak kluczowych elementów jego układanki.
Martwi mocno Fati bo gość wygląda jakby przyszedł z 3 ligowca, do tego brak zaangażowania w pressing gdzie taki Gavi biega jak opętany przez 90 minut
0
Gaviego bym zdjął bo zajechany i z żółtą. Roberto dziad jest jaki jest ale mógłby się przydać bo potrafi wyjść z akcją, pociągnąć kontrę
2
Fati obrona roku xD
0
Fati. On tutaj może się przydac
0
Gramy jak Getafe, dramat, ale dzisiaj najważniejszy wynik