BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDUyNTI1MDYwMDomtFh8-Lssy5yOerI%3D
A można spróbować skromnie
0
@Deltta Podobno Walder Kasta wpadł w długi i łapie zlecenia na la bambie co by się odbić od dna
1
@PatrychoO Gdyby tylko Lino wykorzystał tę setkę z 1 połowy
0
Szczęście Valencii że sędzia karnego nie gwizdnął po tym farfoclu Diakhabyego
0
@AbelKabel Nawet poszła informacja od USA do Rosji kilka godzin przed wizytą właśnie o tym wydarzeniu. Nikt by się na to nie odważył i nikt by tam nie puścił Bidena jakby nie miał 100 procentowej pewności że nic mu się nie stanie. Bądźmy poważni
0
'Zawieranie zakładów dla tego konta zostało zablokowane'
Miał ktoś taką sytuację na fortunie? XDD
0
@Kidd Oglądam większość ich spotkań od lat co najmniej 8 także luzno. Nie mają możliwości rozwijać skrzydeł to nic dziwnego że większość menedżerów preferuje taki styl. Spadek byłby do wzięcia gdyby Lim sobie odpuścił dalsze nękanie tego klubu, ale zapewne nikt by nie chciał wtedy kupić klubu z drugiej ligi. Nikt ci nie będzie grał ofensywnego futbolu pełnego piękna i radości jeśli zawodnicy jakich ma do dyspozycji to drwale, a każdy kto pokaże choć trochę magii zaraz jest sprzedawany bo można uciułać trochę grosza (przykład Guedesa który potrafił niemal w pojedynkę utrzymywać ten klub przy życiu)
0
@Adamski69 Jeszcze brata do tego niech biorą
5
@Kidd Właśnie Valencię to byłoby niezwykle przyjemnie oglądać w czołówce walczącą o europejskie puchary. Zobaczymy co Baraja wykombinował w tak którym czasie, fajnie jakby dziś rozbili te Getafe
2
@barcanawieki nie jadłeś łazanek mojej roboty
1
@AbelKabel Myślicie że ruskie by chcieli zrobić krzywdę któremukolwiek z Amerykanów? @fart To mógłby być ich całkowity koniec
0
Roberto Busi De Jong na Old Trafford
11
Przecież to jest jakaś pomyłka, już nawet nie jest zabawne to co Fati wyprawia
1
@Jakchcesz A myślisz że czemu tsk napierał na transfer robercika? Przyjaciel i tłumacz w jednym
@robertlewandowski
0
Największy plus jak do tej pory to Ferran. W końcu udowadnia że potrafi dryblować i to jak! Niech sobie coś strzeli i jeszcze zyska wiary w siebie
Po drugim biegunie Fati, którego gry chyba lepiej w ogóle nie komentować
1
Ferran boże.. klasa światowa
3
A pamiętacie jak Arda Turan rzucał butem w sędziego? Tamta ekipa totalnych poyebow była kozacka xD
4
Po prostu przykro się patrzy na Fatiego
0
Ferran co ty dzisiaj naćpales sie
0
Ferran ajjj ładnie, szkoda że nie udało się dograć
0
Spokojnie, zaraz się rozkręci
1
Roberto mediapunta top1 fajnie wygląda
0
Czy poza ligą francuską gdzieś jeszcze w top5 jest odpalane piro i to w miarę często? Teraz Toulouse OM na chwilę odpalilem i oczywiście na start odpalone. Fajnie, jest klimacik
0
@barteq Ze potrzebuje więcej szans i zaufania
2
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMDUwNTI1MTYwMTow0NnBIwQYYhx2et0%3D
Będzie na czteropak dzika, szkoda że Anderlecht w pipe bo by jeszcze 700 wpadło na kolejnym przy odrobinie szczęścia
0
Griezmann ladniutko
0
Emerson tryb Ronaldinho i brameczka
0
@Kamilos84 no ale wiesz że dziwnym byłoby gdyby wymienili kilka ładnych szybkich podań a akcję zakończyli precyzyjną wrzutką na głowę napastnika?
1
@arsenallondyn0 Janek i Józek z Leska Sędzisław
4
Słusznie puszczone dalej?