BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no Rafatus z najsłabszego na boisku w 15min został MOTM XD
0
Śmiałem sie z Kessiego ale tutaj klasa
1
Kessie w ogóle ma dla siebie jakaś pozycje wymyśloną i ani go nie ma w pomocy ani w ataku
0
Bez Busiego tracimy mega dużo w środku pola, a grając bez skrzydłowych to może być problem
0
Rakitic zajedzie nam tego Kessiego
0
I RSSS w plecy również
1
Zaraz Ramos walnie z bani
1
@Szpenser Jednak samobój był, na powtórce widać
0
@regatta52 Lepiej teraz niż w 80'
5
Uuuu ale brameczka
2
@koksik2700
Żubry https://amico.market/cache/images/zoom/2019/img_g_cron_3527958-5f9d6745be7886.89834820.jpg
6
@macio_944 Messi bez kszawiego cienki i bez hakimiego tez by nie dal rady taka prawda
1
Ale Molina ładnie śmiga po prawej stronie
0
Mateu już przeprowadza rozmowy z piłkarzami zamiast gwizdać karnego na Moracie
Karnego oczywiście brak
0
@Encore Leiva, Allen, Can
No piękny był to skład
2
Newcastle poprawia i gol, co sie dzieje
2
Newcastle zaczyna w 40 sekundzie
Var chyba jednak anuluje, piłka za linią
0
Brak transmisji Atletico?
1
Matip co wyprawia, aż szkoda ze to nie wpadło na 3:0
0
Dobrze że jest Darwin z Gakpo, odrobią
1
Kolejny wylew w obronie i cyk 2:0
0
Ale farfocel XD Brawo Liverpool
3
@Kgorecki2500 Chlebka sobie weź, bez chlebka się nie najesz
0
Onana co dziś świruje z kibicami
0
@FCB24 Nom dość dziwne że tego nie sprawdził
0
@Emhyr Cholerne City zapewne odrobi punkty
0
I niestety Tarkowski z bramką po różnym
2
@Bejlu Mało konkretów, mało kreatywności. Ospało jakoś dziś
2
@Deviler I to jest żarcie dla prawdziwego mężczyzny
0
No straszy narazie ten Everton, lepsze okazje stwarzają od Arsenalu