2

@Encore Był najsłabszy, mimo obecności Ziyecha na boisku

2

O i Mudryk już się nagrał xD

0

Chelsea zaplacila za Mudryk 100mln bo potrafi szybko biegać? No chłop tylko przyspieszenie narazie pokazuje xD
Enzo za to fajnie max, będzie pociecha

3

@macio_944 Karasie jedzom guwno

1

Enzo fajnie narazie

0

@Pixelo Tak, podwójne standardy. Polak rodak >>> Cristiano

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

@macio_944 Lepszym wyjściem byłaby depenalizacja a nie całkowita legalizacja. Krzaczek, kilka gietów dla siebie i spokoj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kondziu88 A co jeśli on ma rację a to ty gadasz głupoty? Zastanawiasz się czasem nad tym co mówisz czy tylko bezmyślnie krytykujesz postronne osoby?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Sulimo Wejście na DT 2:00, czekam na ludzi do pt pod wejsciem, +75lv. Potrzeba ogarniętej buffki

0

@JimMorrisonFCB Bez swojego sprzętu i tak są spisani na porażkę i myślę, że predzej czy później, mimo wysiłków, część kraju zostanie odłączona od Ukrainy na rzecz Rosji aby to w końcu zakończyć

0

@Ptasior Czy Ukraina ma jeszcze coś swojego czy już tylko i wyłącznie liczy na wsparcie międzynarodowe? Wesprzeć można ale no niestety sponsorowanie wojny non stop może męczyć

11

@draxidox No i niby człowiek by chciał założyć rodzinę bo warunki do życia piękne, mieszkania tanie a z pracy pieniądze aż płyną. Tylko gdzie znaleźć kobietę jak same pijaczki

0

Ciekawe na kogo zdecyduje się teraz Lim albo kto będzie do tej Valencii chciał iść. Może się skończy na niezastąpionym strażaku Voro do końca sezonu i potem jak zwykle nowy plan, nowa wizja która się skończy po 2 miesiącach

1

Cancelo czymś podpadł Guardioli? Przecież jeszcze niedawno chłop był chyba najlepszym zawodnikiem City

4

@AmigoBlancos No to oby Camavinga pokazał jaki z niego nieudacznik. Rudiger niech biega jak pokraka, Modric niech wchodzi na ratunek po przerwie, a wynik niech się zakończy gładkim 3:0 dla RSSS

3

O kurdebele właśnie odpalam Bilbao żeby nieco naszego Valverde wesprzeć, sprawdzam składy i nie wierzę. Inaki kontuzjowany, brak występu i cała seria w pipe. Chłop i tak chyba niezłe liczby wykręcił z tymi meczami z rzędu w lidze w wyjściowym składzie no nie?

4

@Comentateiro Z Xavim jeszcze sięgniemy po LM, poza tym zdecydowanie przyjemniej oglądać ładnie uczesanego ogrodnika niż niemczucha z nieogolonym ryjem

0

@takisobiektos Czyli średnia opcja za 100mln na LS xD

0

@Encore Strasznie mocno opalony jak na prawdziwego Polaka rodaka

0

Jak Leao w tym sezonie? Bo straszny hype był na niego. Siadł z formą czy nadal kozak?

2

@Yoohoo Wódka. Tylko ona nam została. Nawet najbardziej znienawidzony sąsiad kielonka w piwnicy nie odmówi

0

Fred co poczarowal ale może być spalony

0

Bałwanek uuuu ale to uderzył

2

@Encore a Casemiro wykończenie jak Messi w prime

0

Ale Alkmaar - Utrecht się ładnie bawią

1

@czółkovsky Ja fote to chyba tylko strzelilem z Arkiem Woźniakiem pod stadionem po meczu. A tak to udawało się porozmawiać z niektórymi zawodnikami, często na różnych turniejach charytatywnych jak jeździliśmy ze wsparciem xD

1

@Kitek1640 Chyba kolejnego środkowego pomocnika bo z naszymi skrzydłowymi to nie potańczymy za mocno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?