BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Był najsłabszy, mimo obecności Ziyecha na boisku
2
O i Mudryk już się nagrał xD
0
Chelsea zaplacila za Mudryk 100mln bo potrafi szybko biegać? No chłop tylko przyspieszenie narazie pokazuje xD
Enzo za to fajnie max, będzie pociecha
3
@macio_944 Karasie jedzom guwno
1
Enzo fajnie narazie
0
@Pixelo Tak, podwójne standardy. Polak rodak >>> Cristiano
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
@macio_944 Lepszym wyjściem byłaby depenalizacja a nie całkowita legalizacja. Krzaczek, kilka gietów dla siebie i spokoj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kondziu88 A co jeśli on ma rację a to ty gadasz głupoty? Zastanawiasz się czasem nad tym co mówisz czy tylko bezmyślnie krytykujesz postronne osoby?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Sulimo Wejście na DT 2:00, czekam na ludzi do pt pod wejsciem, +75lv. Potrzeba ogarniętej buffki
0
@JimMorrisonFCB Bez swojego sprzętu i tak są spisani na porażkę i myślę, że predzej czy później, mimo wysiłków, część kraju zostanie odłączona od Ukrainy na rzecz Rosji aby to w końcu zakończyć
0
@Ptasior Czy Ukraina ma jeszcze coś swojego czy już tylko i wyłącznie liczy na wsparcie międzynarodowe? Wesprzeć można ale no niestety sponsorowanie wojny non stop może męczyć
11
@draxidox No i niby człowiek by chciał założyć rodzinę bo warunki do życia piękne, mieszkania tanie a z pracy pieniądze aż płyną. Tylko gdzie znaleźć kobietę jak same pijaczki
0
Ciekawe na kogo zdecyduje się teraz Lim albo kto będzie do tej Valencii chciał iść. Może się skończy na niezastąpionym strażaku Voro do końca sezonu i potem jak zwykle nowy plan, nowa wizja która się skończy po 2 miesiącach
1
Cancelo czymś podpadł Guardioli? Przecież jeszcze niedawno chłop był chyba najlepszym zawodnikiem City
4
@AmigoBlancos No to oby Camavinga pokazał jaki z niego nieudacznik. Rudiger niech biega jak pokraka, Modric niech wchodzi na ratunek po przerwie, a wynik niech się zakończy gładkim 3:0 dla RSSS
3
O kurdebele właśnie odpalam Bilbao żeby nieco naszego Valverde wesprzeć, sprawdzam składy i nie wierzę. Inaki kontuzjowany, brak występu i cała seria w pipe. Chłop i tak chyba niezłe liczby wykręcił z tymi meczami z rzędu w lidze w wyjściowym składzie no nie?
4
@Comentateiro Z Xavim jeszcze sięgniemy po LM, poza tym zdecydowanie przyjemniej oglądać ładnie uczesanego ogrodnika niż niemczucha z nieogolonym ryjem
0
@takisobiektos Czyli średnia opcja za 100mln na LS xD
0
@Encore Strasznie mocno opalony jak na prawdziwego Polaka rodaka
0
Jak Leao w tym sezonie? Bo straszny hype był na niego. Siadł z formą czy nadal kozak?
2
@Yoohoo Wódka. Tylko ona nam została. Nawet najbardziej znienawidzony sąsiad kielonka w piwnicy nie odmówi
0
Fred co poczarowal ale może być spalony
0
Bałwanek uuuu ale to uderzył
2
@Encore a Casemiro wykończenie jak Messi w prime
0
Ale Alkmaar - Utrecht się ładnie bawią
1
@czółkovsky Ja fote to chyba tylko strzelilem z Arkiem Woźniakiem pod stadionem po meczu. A tak to udawało się porozmawiać z niektórymi zawodnikami, często na różnych turniejach charytatywnych jak jeździliśmy ze wsparciem xD
1
@Kitek1640 Chyba kolejnego środkowego pomocnika bo z naszymi skrzydłowymi to nie potańczymy za mocno