1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Klasyczna Barcelona

5

Dembele czarodziej, pięknie. Złapał luzik po ostatniej bramce i oby tak dalej

5

Nie no Dembele taką patelnie mu dał. Oj weź się w garść Robercik

0

O już, Robercikowi się Lewandowski włączył

0

Kto dzisiaj na majku? Gorzej niż wczoraj chyba nie będzie co?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ali3231 I dobrze. Albo będziesz liderem i legendą klubu albo będziesz szklanką na której nie ma co polegać. Będzie git lecimy kurde tutej

0

@Rl9k1nG Zależy jaki standard ale ceny strasznie poszły do góry. Ja za małą kawalerkę płacę 2300, pokój w miarę okej to minimum 1000-1500. Zależy jak trafisz bo np ziomeczek wynajmuje pokój co jest przekozacki i jakoś 1200 mu wychodzi

2

@Jakchcesz Wczoraj nie zawiodło to dziś też trzeba machnąć. Od zera do milionera

2

@tbas Może brak świadomości, brak wiedzy i w ogóle. Zresztą jak ich będzie za dużo to natura sama zadba o jakiegoś wirusa aby nieco zapanować nad sytuacją. A przy ich poziomie higieny pewnie nie będzie o to jakoś trudno xD

0

@DonAndresFCB E tam będą się zjadać nawzajem, jakoś to będzie. Państwo pomoże i jechana
Gorsza perspektywa jest taka że biała rasa zacznie zanikac

2

@hayek Szkoda stracić naszej bogini, zwłaszcza po tym jak zrobiła sobie takie fajne cycki

0

@jeyx77x No nie wiem, ja kiedyś kupiłem właśnie 5g cbd i paliłem przed snem to delikatne uspokojenie dostawałem po takim konkretnym dryblasie. Tylko tyle z wrażeń

0

@626 E tam, dwie ninje znam już jakieś 12 lat. Czasem się udało trafić xD

1

Komentarz usunięty

2

@Comentateiro Śnieg pruszy, skrzypie pod nogami. Mróz muska po skórze twarzy, słonko się odbija od śnieżnej pokrywy. Pięknie w tym Wrocławiu, uwielbiam takie zimy

5

Ale co łepki odwalili msze w robloxie to hit. Mega pozytywnie. Teraz to mają możliwości na zabawę i fajne pomysły. Kiedyś to tylko szamanki się brało do oazy na randeczkę albo się woziło po m2 żeby jeden z drugim zazdrościli

0

@dniel A koleżka mota sobie bez problemu te recepty. Osobiście nie chodziłem do apteki, tylko właśnie tyle co ziomeczek kręcił to mega fajna trawa. Sam mam fajnego dostawcę więc starcza xD

2

@koksik2700 Ja tam kiedyś palilem jointa cbd przed snem, MOŻE delikatnie uspokajal. Raczej zbyt wiele nie daje, chyba że jakieś placebo. Generalnie się nie opłaca. Medyczny skunik za to potrafi dobrze ubombic, bez żadnych krzywych rozkmin

8

Guillamon nie do obrony i mateuszek smutny. Dobrze że ten mecz się kończy w końcu xD

5

No ty dziadu jeden. Najpierw karny sprokurowany teraz to

1

@kuz XDDDDD az prychłem

1

Moriba wjeżdża na pomoc

0

@MarcelNJ11 Nic nie gra

2

Swoją drogą Musah niezła pracę wykonuje. Ogólnie jak na stałe go wrzucili ze skrzydła w środek pola to zalicza duży progres

0

@Faro I dlatego Argentyna wygrała MS? Chcieli legendarnego zwycięstwa na ich terenie?

3

@Rust_Cohle Spokojnie, na Liverpool starczy

0

No ładnie ładnie. Atleti będą mogli mieć z niego pociechę w przyszłym sezonie

1

@Kondziubarca I kogo tam wezmą? Ostatni przyzwoity to Marcelino co poszedł stamtad jak najdalej bo z Limem serio ciężko współpracować xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?