BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Mi Butragueno 87 z ikony, liczylem na coś więcej zwłaszcza że pozbylem się prawie wszystkich kart z klubu+84
1
@Kgorecki2500 Od razu Rebic eventowy z picka polecial. Na ławkę będzie akurat. Joaquina może sobie sprawdzę
0
@AlexDark00 35 paczek i nie wiem czy otwierac wszystko. Są jeszcze jakieś karty z LL w tym evencie?
1
@Criss18Barca To może niedługo Bagnack do niego dołączy
0
@ViscaelBarca2007 Ale córkę Guardioli poszturchał no nie? Chociaż tyle
0
A ten Neves dalej się tu pojawia XD
1
@koziar Ja bym najpierw pomyślał jednak o zmianie trenera
1
@FCB24 The sinner mega jest
0
No nie przekonują narazie ani jedni ani drudzy. Chelsea jeszcze jest w stanie tam jakieś problemy stworzyć defensorom City ale ci drudzy w ofensywie słabiutko
2
@Kitek1640 Po wódzie perfekcyjnie, można śpiewać razem z Timbalandem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A niech tak te City pocisnie Chelsea z 6:0, niech Potter poleci z hukiem i szukają następnego frajera na pół roku
0
@dorkizos Ksiądz bo może zabawiać małe dzieci a i tak będzie broniony
1
@Maker0 Ale skład jakby co najmniej trzy ojca wypłaty w to wladowal xD
41
Jeśli przegrywasz z PatryczekMiki2008 w kwalifikacjach do FC to znak żeby rzucić pada w kąt i iść na spacer
3
@Criss18Barca Bo teraz piłkarze powstają jak z fabryki. Z jednej strony to jest fajne bo poziom sportowy zdecydowanie wzrasta, ale gdzie w tym wszystkim magia, kreatywność i taka podwórkowa zabawa
9
@Antimadridista_WR Jak będziemy się interesować takimi trupami to zbyt mocno do przodu nie pójdziemy z formą
22
@LS Ilu kibiców tyle opinii. Takie komentarze jak twoje są jeszcze głupsze
1
I jeszcze ten Alba powalający Kounde jak pachoła. Idealne
0
Ale ładnie to pograli chłopaki
0
MOTM dzisiaj i ta bramka tylko to potwierdza
4
W pucharze już nie ma słabych drużyn
1
O Juanfran to dopiero była menda
4
@Faro Opanuj się, to 3 ligowcy
6
I to jest powrót
1
Ale pośmieszkowali komentatorzy xD
0
@tbas Dobrze wiesz że takie wytłumaczenie jest najprostsze i bezrefleksyjnie możesz iść dalej zadowolony. Prawda jest jednak taka że w każdej plotce coś jest i widać to w zachowaniu Fatiego. Wypowiadał się zresztą w trakcie mundialu że chciałby więcej minut. A inna sprawa że agenci zawodników lubią takie kontrolowane wypuszczanie informacji aby po prostu dbać o jego interes
0
@tbas Menedżerowie piłkarza tak robią a co ty myślisz
5
Fati XD Gościu się potyka o właśne nogi, jeszcze puszcza w media jakieś info o tym że wymaga większej liczby minut. Najpierw niech udowodni że zasługuje po wejściu z ławki. Bardzo dobrze Xavi, temperuj gnoja
0
@kakusus Viaplay mogłoby przejąć LL i byłoby cudownie. Pomijam puchary ale dwie ulubione ligi w jednym miejscu by mnie w pełni zadowoliły