1

@Kgorecki2500 Mi Butragueno 87 z ikony, liczylem na coś więcej zwłaszcza że pozbylem się prawie wszystkich kart z klubu+84

1

@Kgorecki2500 Od razu Rebic eventowy z picka polecial. Na ławkę będzie akurat. Joaquina może sobie sprawdzę

0

@AlexDark00 35 paczek i nie wiem czy otwierac wszystko. Są jeszcze jakieś karty z LL w tym evencie?

1

@Criss18Barca To może niedługo Bagnack do niego dołączy

0

@ViscaelBarca2007 Ale córkę Guardioli poszturchał no nie? Chociaż tyle

0

A ten Neves dalej się tu pojawia XD

1

@koziar Ja bym najpierw pomyślał jednak o zmianie trenera

1

@FCB24 The sinner mega jest

0

No nie przekonują narazie ani jedni ani drudzy. Chelsea jeszcze jest w stanie tam jakieś problemy stworzyć defensorom City ale ci drudzy w ofensywie słabiutko

2

@Kitek1640 Po wódzie perfekcyjnie, można śpiewać razem z Timbalandem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A niech tak te City pocisnie Chelsea z 6:0, niech Potter poleci z hukiem i szukają następnego frajera na pół roku

0

@dorkizos Ksiądz bo może zabawiać małe dzieci a i tak będzie broniony

1

@Maker0 Ale skład jakby co najmniej trzy ojca wypłaty w to wladowal xD

41

Jeśli przegrywasz z PatryczekMiki2008 w kwalifikacjach do FC to znak żeby rzucić pada w kąt i iść na spacer

3

@Criss18Barca Bo teraz piłkarze powstają jak z fabryki. Z jednej strony to jest fajne bo poziom sportowy zdecydowanie wzrasta, ale gdzie w tym wszystkim magia, kreatywność i taka podwórkowa zabawa

9

@Antimadridista_WR Jak będziemy się interesować takimi trupami to zbyt mocno do przodu nie pójdziemy z formą

22

@LS Ilu kibiców tyle opinii. Takie komentarze jak twoje są jeszcze głupsze

1

I jeszcze ten Alba powalający Kounde jak pachoła. Idealne

0

Ale ładnie to pograli chłopaki

0

MOTM dzisiaj i ta bramka tylko to potwierdza

4

W pucharze już nie ma słabych drużyn

1

O Juanfran to dopiero była menda

4

@Faro Opanuj się, to 3 ligowcy

6

I to jest powrót

1

Ale pośmieszkowali komentatorzy xD

0

@tbas Dobrze wiesz że takie wytłumaczenie jest najprostsze i bezrefleksyjnie możesz iść dalej zadowolony. Prawda jest jednak taka że w każdej plotce coś jest i widać to w zachowaniu Fatiego. Wypowiadał się zresztą w trakcie mundialu że chciałby więcej minut. A inna sprawa że agenci zawodników lubią takie kontrolowane wypuszczanie informacji aby po prostu dbać o jego interes

0

@tbas Menedżerowie piłkarza tak robią a co ty myślisz

5

Fati XD Gościu się potyka o właśne nogi, jeszcze puszcza w media jakieś info o tym że wymaga większej liczby minut. Najpierw niech udowodni że zasługuje po wejściu z ławki. Bardzo dobrze Xavi, temperuj gnoja

0

@kakusus Viaplay mogłoby przejąć LL i byłoby cudownie. Pomijam puchary ale dwie ulubione ligi w jednym miejscu by mnie w pełni zadowoliły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?