BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Militao jak te spodenki podciągnął xD
4
Dobrze że w ofensywie mają łby wymalowane bo by Szpaku z Pele mógł wyskoczyć
0
@Emhyr Lepiej dla szpaka bo już i tak się gubi kto jest kim
1
Ale ten drewniak co wszedł na 9 w Chorwacji jest wybitny, po samych ruchach widać
4
Ale jaja za takie coś to powinna być żółta z miejsca
1
Przecież musiał być karny xD Co to ma być. Opadająca pilka prosto w łapę
11
@TR3YWAY Takie były wybory
0
Widać że się bimbru ochlali po wygranej z Koreą bo cali mokrzy, bez werwy i pomysłu
1
Modric stary dziad ale zapieprza jak motorynka
2
Raphinha i ta jego mierność w przyjęciu
0
Pytanie czy to będzie zbawienie czy następny do kolekcji typ za którego po jednym sezonie będziemy szukać zastępstwa bo nie będzie ogarniał podstawowych rzeczy. Kounde naprawdę wygląda fajne na PO, w reprezentacji potwierdza
7
@KrychaFCB 'On nie jest mały, po prostu ona ma wielkie łapy 'XD
0
@FcBarcelonaFanMSN Statystki to największe kłamstwo, zwłaszcza patrząc na te wielkie transfery z bundesligi xD
0
@WiernyDoKoncaFCB A on coś gra? Błyszczy? Omijają go kontuzje? Bundesligi nie oglądam ale te zachwyty aż ciekawią
2
@AmigoBlancos Wyslij zdjęcie naganiacza
6
https://zapodaj.net/images/7caa4a6f8266c.jpg
I wszystko jasne
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mr Barca Przeciez to ma być maks 90 dni xD
1
@ToWinaSedziego Dowożenie dragów tranzystorom to w ogóle inna bajka
13
@ToWinaSedziego Wprowadzili cię w błąd kolego ale miło że się dzielisz doświadczeniem
4
@Comentateiro Że Lucho średni trener i Celta i Roma go wyjaśniła. W Barcy go po prostu pociągnęli magicy z ofensywy i Rakitic
3
@Nano22 na budowie a gdzie
2
@Medium Wini był szybszy o jakieś 15 lat z tą essą xD
1
@Krystian1588 Fakt. Jak już walić to ciągnąć cały tydzień
8
@Volk A oni się śmieją w piątek wieczorem gdy mają weekend i walą dinx i prąd, a ty dymasz na nockę
4
@maniak33333 Bernardo a kto
0
@JohnB No ale gdzie by miał grać? Chyba tylko jako fałszywy LS
2
Przecież ta piłka poszła po nodze Cristiano. Czemu sędzia zaliczył Ramosowi
0
Dobre Maroko zamyka oko
0
A Ronaldo regeneracja. W pełni sił rozjedzie Maroko i potem już z górki po puchar