BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grosicki nagabuje Dembele na wódke. Grosik zostaw go bo nabawi się kontuzji wątroby
4
I pomyśleć że Real takiego cracka wziął rok temu za darmo. Piękny Mbapep
0
@AlexDark00 napastnik żyje z podań o.0
1
Turbo Grosik na last dance. Rajd po skrzydle i brameczka siedzi
0
Francuzi przyjechali, może wytłumaczą Czesiowi że takie gajerki są passe
8
Kounde ocieka dripem
0
Robercik to jest to. Musiszz
0
@GeneralXavi Giroud prędzej albo Dembele
1
Żelipapą ostra jazda z żabojadami dziś, bez taryfy ulgowej
0
Jeszcze jedna i na kangurze wjazd do kolejnej rundy
6
Szczerze to gra Argentyny jest nudna, powolna i bez pomysłu. Ciężko się to ogląda. Brak skrzydłowych, w srodku klepanko. Może taka ich taktyka, może i się rozpędzą, ale narazie nie wyglądają mocno. Szybki doskok imponuje ale to chyba tyle
2
@MesQueUnClub96 Hiszpania twardo. W każdym z trzech spotkań nie śpiewali hymnu
1
@kondzix2115 Reprezentacyjna piłka może i tak. W sumie to poza wielkimi imprezami mało mnie to interesuje, ale klubowa niezmiennie od lat na tym samym poziomie zainteresowania
6
3 grudnia 1977 urodził się Adam Małysz. Janne Ahonen na następnych zawodach cię pokonam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid Ten jeden znajomy zawsze:
0
Ej czemu temu medykowi plecy pękły?
0
Hymnem Brazylii powinna być jakaś ostra latynoska piosenka, a zamiast dzieci powinny tam wywijać dupskami brazylijskie foczki
2
@Medium Po dzisiejszym meczu i popisie tych dwóch będą się należeć wielkie gratulacje Artecie za ukształtowanie tych chłopaków
0
Pewnie było już x razy ale gdzieś nie śledziłem tego info więc zapytam. Do kiedy Neymar będzie pauzował? Wróci na 1/8?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dAvi_2 Tylko i wyłącznie piwo
1
@Medium Nic specjalnego ale można obejrzeć. Nie męczy, da się wczuć
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ale pomysl o pysku Tomka Młynarza. Jak tu się nie cieszyć z ich potknięć
1
Co tam somsiedzie XDDDD
2
These bitches love Sosa
0
Lakaka strzał z jaja
0
@Kgorecki2500 O Alexa Songa
2
10mln troszkę mało patrząc że renomę miał we Włoszech wyrobioną. Za takie 25 jakby odszedł to byłoby mega spoko. Póki co zero pożytku. Ani w defensywie ani w ofensywie, kompletnie nieudana przygoda
0
@Miracle_aligner Uuu antypolak