0

Grosicki nagabuje Dembele na wódke. Grosik zostaw go bo nabawi się kontuzji wątroby

4

I pomyśleć że Real takiego cracka wziął rok temu za darmo. Piękny Mbapep

0

@AlexDark00 napastnik żyje z podań o.0

1

Turbo Grosik na last dance. Rajd po skrzydle i brameczka siedzi

0

Francuzi przyjechali, może wytłumaczą Czesiowi że takie gajerki są passe

8

Kounde ocieka dripem

0

Robercik to jest to. Musiszz

0

@GeneralXavi Giroud prędzej albo Dembele

1

Żelipapą ostra jazda z żabojadami dziś, bez taryfy ulgowej

0

Jeszcze jedna i na kangurze wjazd do kolejnej rundy

6

Szczerze to gra Argentyny jest nudna, powolna i bez pomysłu. Ciężko się to ogląda. Brak skrzydłowych, w srodku klepanko. Może taka ich taktyka, może i się rozpędzą, ale narazie nie wyglądają mocno. Szybki doskok imponuje ale to chyba tyle

2

@MesQueUnClub96 Hiszpania twardo. W każdym z trzech spotkań nie śpiewali hymnu

1

@kondzix2115 Reprezentacyjna piłka może i tak. W sumie to poza wielkimi imprezami mało mnie to interesuje, ale klubowa niezmiennie od lat na tym samym poziomie zainteresowania

6

3 grudnia 1977 urodził się Adam Małysz. Janne Ahonen na następnych zawodach cię pokonam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid Ten jeden znajomy zawsze:

0

Ej czemu temu medykowi plecy pękły?

0

Hymnem Brazylii powinna być jakaś ostra latynoska piosenka, a zamiast dzieci powinny tam wywijać dupskami brazylijskie foczki

2

@Medium Po dzisiejszym meczu i popisie tych dwóch będą się należeć wielkie gratulacje Artecie za ukształtowanie tych chłopaków

0

Pewnie było już x razy ale gdzieś nie śledziłem tego info więc zapytam. Do kiedy Neymar będzie pauzował? Wróci na 1/8?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@dAvi_2 Tylko i wyłącznie piwo

1

@Medium Nic specjalnego ale można obejrzeć. Nie męczy, da się wczuć

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ale pomysl o pysku Tomka Młynarza. Jak tu się nie cieszyć z ich potknięć

1

Co tam somsiedzie XDDDD

2

These bitches love Sosa

0

Lakaka strzał z jaja

0

@Kgorecki2500 O Alexa Songa

2

10mln troszkę mało patrząc że renomę miał we Włoszech wyrobioną. Za takie 25 jakby odszedł to byłoby mega spoko. Póki co zero pożytku. Ani w defensywie ani w ofensywie, kompletnie nieudana przygoda

0

@Miracle_aligner Uuu antypolak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?