1

@pride98 przecież mati i spidzik jest dla marginesu społecznego co ich nie stać na kokosa. Nie warto nawet tykać
Albo dla młodych narkusow z technikum co po zrzutce wygrzebują 20zl na gieta prądu xD

1

@pride98 mój stary zginął w wyoadku jak mialem 15 lat, dzięki

0

Z czym walicie jagerka oprócz energoli i czystych szotów?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No ładnie ładnie. Zlatan miał rację i teraz Pepula będzie kisić Hochlanda na ławce żeby się za bardzo nie poczuwał

3

@Zoker A ty w jaki sposób się witasz w pracy? Normalny sposób

1

Uffff, dobrze że to uznali bo by było szkoda tak cudowną bramkę anulować. Pięknie to zrobili

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Xavi Ball, motywacja w przerwie, jedziemy z cyganami
Ale Ferran tutaj zrobił naprawdę wiele aby ta bramka wpadła

26

Tylko geniusz Dembele może nas dziś uratować

2

Wynik frustacji, nieuwaga albo głupota. Zupełnie to niepotrzebne, ale sędzia nie mógł zrobić tutaj nic innego

1

@gaucho104 Skarpetki majteczki staniczki. Ludzie za to płacą

0

No ewidentny karny. Gdyby nie ręka to chłop by miał sam na sam

1

@wojtekfcb79 No jak to sędzia im nie pomaga? Chyba smerdzisz jakims podszytym madyciakiem XDD

0

Mental odszedł ale duch pozostał

0

@talizmo A na trybunach Emanuela Orlandii czy jak jej było

0

Ale mecz z United by obejrzał

0

@Mow_mi_Douglas Przecież napisałem że odnoszę się do tego nie wiedząc ile jest w tym prawdy
No ale po Fatim było widać to np po zejściu i jak się skarżył Ericowi na ławce

0

Podają informacje że tu Raphinha niezadowolony i zazdrosny o Dembele, Fati płacze i rozgląda się za klubem. Niewiadomo ile w tym prawdy ale jak jest w tym coś to tylko pokazuje jakie to są dziady, które w dodatku nie są w stanie niczego zaoferować na boisku.
Taki Ferran, jak do ławki był przyklejony, to wchodził, próbował i starał się jak mógł, aby wywalczyć miejsce swoją grą i ostatnio zaliczył nawet trochę lepsze występy. Zero informacji o jakimś niezadowoleniu bo pewnie był świadomy tego ile partaczył akcji i próbował przekonać grą. Minuty dostaje każdy i ma możliwość przekonać trenera ale lepiej płakać i narzekać jak kiedyś Stegen gdy nie mógł Bravo wygryźć

1

@Pawci023x Polska, ty antypolaku

3

@Kuba_1 Ale że się Sebek Mila złapał na fotkę

0

Weźcie tego buca już z europejskiego futbolu pogońcie

1

I cyk pod ladę na spokojnie

0

Ale przymierzył, pięknie xD

1

Hehe czerwone dziady

4

No i pięknie Arsenal

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ale Arsenal wyszedł z własnego pola karnego podaniami na jeden kontakt, piękne to było

11

O jezu jak przyjemnie słyszeć Twarowskiego

1

@siuuu Jak dostaniesz karę finansową to zrobimy zrzutkę i pomożemy, ale kurde zrealizuj ten plan
Zakaz stadionowy wliczony w koszta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?