BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pride98 przecież mati i spidzik jest dla marginesu społecznego co ich nie stać na kokosa. Nie warto nawet tykać
Albo dla młodych narkusow z technikum co po zrzutce wygrzebują 20zl na gieta prądu xD
1
@pride98 mój stary zginął w wyoadku jak mialem 15 lat, dzięki
0
Z czym walicie jagerka oprócz energoli i czystych szotów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No ładnie ładnie. Zlatan miał rację i teraz Pepula będzie kisić Hochlanda na ławce żeby się za bardzo nie poczuwał
3
@Zoker A ty w jaki sposób się witasz w pracy? Normalny sposób
1
Uffff, dobrze że to uznali bo by było szkoda tak cudowną bramkę anulować. Pięknie to zrobili
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Xavi Ball, motywacja w przerwie, jedziemy z cyganami
Ale Ferran tutaj zrobił naprawdę wiele aby ta bramka wpadła
26
Tylko geniusz Dembele może nas dziś uratować
2
Wynik frustacji, nieuwaga albo głupota. Zupełnie to niepotrzebne, ale sędzia nie mógł zrobić tutaj nic innego
1
@gaucho104 Skarpetki majteczki staniczki. Ludzie za to płacą
0
No ewidentny karny. Gdyby nie ręka to chłop by miał sam na sam
1
@wojtekfcb79 No jak to sędzia im nie pomaga? Chyba smerdzisz jakims podszytym madyciakiem XDD
0
Mental odszedł ale duch pozostał
0
@talizmo A na trybunach Emanuela Orlandii czy jak jej było
0
Ale mecz z United by obejrzał
0
@Mow_mi_Douglas Przecież napisałem że odnoszę się do tego nie wiedząc ile jest w tym prawdy
No ale po Fatim było widać to np po zejściu i jak się skarżył Ericowi na ławce
0
Podają informacje że tu Raphinha niezadowolony i zazdrosny o Dembele, Fati płacze i rozgląda się za klubem. Niewiadomo ile w tym prawdy ale jak jest w tym coś to tylko pokazuje jakie to są dziady, które w dodatku nie są w stanie niczego zaoferować na boisku.
Taki Ferran, jak do ławki był przyklejony, to wchodził, próbował i starał się jak mógł, aby wywalczyć miejsce swoją grą i ostatnio zaliczył nawet trochę lepsze występy. Zero informacji o jakimś niezadowoleniu bo pewnie był świadomy tego ile partaczył akcji i próbował przekonać grą. Minuty dostaje każdy i ma możliwość przekonać trenera ale lepiej płakać i narzekać jak kiedyś Stegen gdy nie mógł Bravo wygryźć
1
@Pawci023x Polska, ty antypolaku
3
@Kuba_1 Ale że się Sebek Mila złapał na fotkę
0
Weźcie tego buca już z europejskiego futbolu pogońcie
1
I cyk pod ladę na spokojnie
0
Ale przymierzył, pięknie xD
1
Hehe czerwone dziady
4
No i pięknie Arsenal
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ale Arsenal wyszedł z własnego pola karnego podaniami na jeden kontakt, piękne to było
11
O jezu jak przyjemnie słyszeć Twarowskiego
1
@siuuu Jak dostaniesz karę finansową to zrobimy zrzutkę i pomożemy, ale kurde zrealizuj ten plan
Zakaz stadionowy wliczony w koszta