0

@Hosh I chyba jedynym

5

Balde ahhhh pięknie

0

Nokaut w trąbę, Gavi do bazy

0

@Qba2312 Trochę tego i tego ale Arhletic nie jest w stanie prostu podać

1

Ernesto prawdziwy Cule, po przyjacielsku da wygrac

0

Valverde krzyczy, oby tylko nie kucał

1

No zrobił Dembele te bramke ładnie

3

Ale jak La bamba narzeka na skład to znaczy że gladkie zwycięstwo będzie

4

Zastanawia mnie czym kieruje się Xavi w ustalaniu tego składu xD
Ferran zagrał naprawdę fajnie, widać że był w gazie, miał głód gry i jak nigdy nawet mu dryblingi wychodziły. W nagrodę zacznie na ławce. Jak zbudować forme czy cos

0

Tottenham łapie kontakt a pytanie czy minutę wcześniej nie powinno być karnego dla Newcastle po ręce Emersona

2

@Herato Żużel. Jeżdżenie w kolo na pierdzącej jawce

0

@Ali094 Też są. Ziemniakomat we Wrocku, kondomat widziałem w Wałbrzychu kilka lat temu. Było to tłumaczone tym żeby nastolatkowie mieli opcję jak boją się kupić normalnie xD

0

No i po Tottenhamie

Znowu Lloris dał dupy tym wybiciem, razem z Sessegnonem

5

0

Ale kasztan ten gol Betisu, już myślałem że nie trafi tego sam na sam XD
A i tak spalony

1

@sevs Taa, nuda. 17:30 chyba lepiej na Totki przełączyć

1

@don'T.R.I.P.e 10/10 rozegrane ma

0

@clyde No mi teraz ten Vini wart 200k, tak to nic ponad 30k xD
I teraz nie wiem czy go wrzucać w skład czy sprzedawać bo się boję że cena w dół zacznie mocno spadać

0

3 picki i paka 3x totw i niestety bez Neymara za Fut Champions ale chociaż Vini z paki wymienny poleciał

17

Pewnie już było ale łoniaki Williams rozegrał 243 mecze z rzędu, ostatni ligowy mecz opuścił w kwietniu 2016 roku
Fenomen

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@inFamous Correa Totw mi robi robotę, Kessie na DP też kozak, Papu Gomez na SPO

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@LionelM95 Mówili też że nie ma szans żeby ładował tak jak w Bundeslidze xD

0

Luuk z kartą buntownika w zadaniach. Trzeba zrobić i wpuszczać jako jokera na koniec

2

@Rust_Cohle Dyskryminacja bo na księżyc tym bardziej nie będzie pasować

10

@KrychaFCB Zaćmienie słońca

0

@Sznejk Dembele-Lewy-Ferran najbardziej optymalne teraz

0

@Recha_0684 A dobra sorry zapomniałem że nie można wyrażać swojej opinii ani skomentować przebiegu gry czy oceniać zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?