BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh I chyba jedynym
5
Balde ahhhh pięknie
0
Nokaut w trąbę, Gavi do bazy
0
@Qba2312 Trochę tego i tego ale Arhletic nie jest w stanie prostu podać
1
Ernesto prawdziwy Cule, po przyjacielsku da wygrac
0
Valverde krzyczy, oby tylko nie kucał
1
No zrobił Dembele te bramke ładnie
3
Ale jak La bamba narzeka na skład to znaczy że gladkie zwycięstwo będzie
4
Zastanawia mnie czym kieruje się Xavi w ustalaniu tego składu xD
Ferran zagrał naprawdę fajnie, widać że był w gazie, miał głód gry i jak nigdy nawet mu dryblingi wychodziły. W nagrodę zacznie na ławce. Jak zbudować forme czy cos
0
Tottenham łapie kontakt a pytanie czy minutę wcześniej nie powinno być karnego dla Newcastle po ręce Emersona
2
@Herato Żużel. Jeżdżenie w kolo na pierdzącej jawce
0
@Ali094 Też są. Ziemniakomat we Wrocku, kondomat widziałem w Wałbrzychu kilka lat temu. Było to tłumaczone tym żeby nastolatkowie mieli opcję jak boją się kupić normalnie xD
0
No i po Tottenhamie
Znowu Lloris dał dupy tym wybiciem, razem z Sessegnonem
5
https://zapodaj.net/images/ae00cc24161cc.jpg
Pyszne ziemniaczki 24/7
0
Ale kasztan ten gol Betisu, już myślałem że nie trafi tego sam na sam XD
A i tak spalony
1
@sevs Taa, nuda. 17:30 chyba lepiej na Totki przełączyć
1
@don'T.R.I.P.e 10/10 rozegrane ma
0
@clyde No mi teraz ten Vini wart 200k, tak to nic ponad 30k xD
I teraz nie wiem czy go wrzucać w skład czy sprzedawać bo się boję że cena w dół zacznie mocno spadać
0
3 picki i paka 3x totw i niestety bez Neymara za Fut Champions ale chociaż Vini z paki wymienny poleciał
17
Pewnie już było ale łoniaki Williams rozegrał 243 mecze z rzędu, ostatni ligowy mecz opuścił w kwietniu 2016 roku
Fenomen
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@inFamous Correa Totw mi robi robotę, Kessie na DP też kozak, Papu Gomez na SPO
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@LionelM95 Mówili też że nie ma szans żeby ładował tak jak w Bundeslidze xD
0
Luuk z kartą buntownika w zadaniach. Trzeba zrobić i wpuszczać jako jokera na koniec
2
@Rust_Cohle Dyskryminacja bo na księżyc tym bardziej nie będzie pasować
10
@KrychaFCB Zaćmienie słońca
0
@Sznejk Dembele-Lewy-Ferran najbardziej optymalne teraz
0
@Recha_0684 A dobra sorry zapomniałem że nie można wyrażać swojej opinii ani skomentować przebiegu gry czy oceniać zawodników