BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Kolorwe jeziorka, zamek w Bolkowie, podziemia w Kamiennej Górze, Głazy krasnoludków, Opactwo w Krzeszowie, domki tkaczów w Chełmsku, Zadzierna, jezioro bukówka.
Akurat moje rodzinne okolice ale jakbyś chciał gdzieś dalej to dużo więcej opcji w Karpaczu
0
@Dejwol W porywach jest 8 sztuk. Nie szkoda bo jestem alkoholikiem od 6 lat (a mam 24)
Poza tym można miło porozmawiać i się wyluzować rozmawiając przy bronku
4
@pt9 Bo po 20stce organizm potrzebuje narkotyków do picia
3
@gumaz Okres 18-20 lat była walona wóda grubo na weekend, teraz bym nie dał rady tyle za jednym zamachem wychlac.
Za to teraz codziennie po 3 piwka więc w sumie jeden pies
2
@Colon Shola Ameobi
4
Bytka abo ne bytka - to je zapytka
1
@jacobFCB Borsuka tego co jajami w okno stuka,
Niedźwiedzia tego co włożył pyte w śledzia
0
@Medium A profilem by pasował? Bo Serie A to właśnie tylko raz na rok zetknę przy okazji LM
0
Tonali w miejsce Busquetsa? Byli w ogóle jakoś szerzej znani Włosi w Barcelonie?
2
@sendesara Mikel Arteta ale to najpierw wygra LM z Arsenalem
2
@P33ck Napoli czarny koń z Pietrkiem po puchar
0
Ciekawe co tam u Koemana, jak zdrówko i nastrój
1
@Medium Będzie magik
37
@MesQueUnClub96 No udowodnił z Mallorca że nie, nie powinien
0
Pokoj jego uszy
1
Niedziela wieczór humor gituwa
0
Kamerzysta pudłuje, Lewy by trafił
0
XDDDDD no zaskoczenie. Najlepszy byłby taki scenariusz w 90 minucie
1
Abde zakończył występ
0
Ale weszło ładniutko
0
Centrostrzal rodem z ekstraklasy
1
@robsons23 Carlo zawodnik mdma, drops za dropsem
0
@kuz Zawsze jest nadzieja do 70 minuty xD
0
Kurde Abde to miała być bramka
0
I Bernardo na defensywnym sobie biega
0
United przy piłce, ledwo rozgrywają, a kibice City robią ole
Współczuję im XD
0
Sergi Gomez to chłopaczek od nas, nie?
2
Ale pięknie to uderzył
10
Fergusona to najbardziej szkoda że musi ten paździerz oglądać kolejny rok z rzędu xD
1
@draxidox Kumple czekają xD