BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Sevilla Vallecano +2.5 za 2.30
0
Od 30h awaria internetu, jakiś dramat XD Wreszcie po robocie, odetchnąć by się chciało, fut champions do zagrania a tu trzeba się nachlac żeby czas jakoś zleciał
0
@Explode No pipa i błazen. Z filipkiem zjedzony, od guziora luj ogłuszacz w parku, akcja z bagażnikiem z dixonami czy kimś tam. Ale jak wyżej pisałem chłop wniósł wiele fajnego i świeżego na rynek w pewnym momencie + niezapomniana zwrota o zdjęciach cycka gdy miał 14 lat u pionierów trapu w Polsce ALCMDZ
0
Zawsze mnie zastanawia jak zaczynam karierę w fifie kim jest ten tajemniczy Hiroki Abe. Może Barcy B nie śledzę za mocno ale chyba nigdy w życiu o nim nie słyszałem a zawsze w karierce siedzi w składzie xD
0
@BorzyKrzys A tam, nie męcz chłopa.
Ja jestem jego rocznik i kurde zbiegło mi się jego dorastanie z moim. Pierwsze gościnki u Alcomindzów, pierwsze bangiery to był sztosik.
Aby śmierć miała znaczenie dla mnie w ogóle przekozak album bo najlepsze akcje i melanże przy tym wspominam. Później mu się za bardzo odkleilo bo jest po prostu za głupi, jak cały ten geng.
Tak czy siak młody Bedoes a przede wszystkim młody Zabson to było coś pięknego. Szkoda że teraz asluchalni ale tak bywa
0
@BorzyKrzys I took the woo0o0o0o0ck to Poland
Już chyba i tak farfocle 2115 coś nagralo więc [*]. Dobrze chociaż że Ozzy był pierwszy
3
@jeyx77x A czego oczekujesz od gry? Co by cię zadowolilo? Dla mnie FIFA jest jaka jest ale to gra i zawsze będzie się różnić od rzeczywistości xD Na błędy osobiście w 23 nie trafiłem
1
@draxidox Mam na sobie nowy sweter
Jaca trendsetter
Wszystko fituje mi jak parma do rukoli
0
Nie oglądałem więc czekam na opinie. Jak wyglądał Kessie? Dalej zagubiony?
3
Bayern dla nas niczym taki szkolny prześladowca. Niby coś tam w wakacje się poćwiczyło ale potem i tak wpier*ol na każdej długiej przerwie
0
Kolejny mecz z Bayernem i znów nocka w tyrze, uffff
1
@barcanawieki Do roboty. Za robotę się weź
3
@don'T.R.I.P.e A bo wszystko teraz to wychodzi jak spod szyldu fabryki robotów. Mało kreatywności, przebojowości i magii. Gdzieś ten pierwiastek który sprawiał że zawodnik był wyjątkowy zanikł
0
@MesQueUnClub_87 Dobry koks dobrze konserwuje
1
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjk4NDcyODQwMTpWvxjz1FJVV7Yv05U%3D
Może niedużo ale będzie za co pykac
0
@majkel02 Gra słabo to się go krytykuje. Jesli jest ona konstruktywna to gdzie problem? Bardziej otaczanie kogoś jakimś parasolem ochronnym jest śmieszne jeśli chłopak ma problem z jednym udanym dryblingiem, czy przyjęciem piłki. Franek był jechany bo grał jak dziad, teraz jest wychwalany pod niebiosa, bo gra kapitalnie. To też chyba normalne. Każdy kto ocenia robi to oglądając jego grę a nie patrząc na to czy jest młody, czy sympatyczny albo ładny xD
2
O Kessiem w ogóle zapomniałem że na boisku jest xD
1
Pedri ma zprdl u Xaviego niczym Ukrainiec w Januszexie na umowie zleceniu
0
@Pampek1994 @wierbafcb A wiesz dokładnie o co chodzi? Bo na flashcorze napisane że piłkarze zaczęli grać mecz treningowy w swoim protescie xD
0
@MrPGG W presezonie? Z amatorami?
0
Kessie narazie wygląda tragicznie. O ile Serie A nie oglądałem i nie miałem pojęcia jak on gra to jednak większość osób z transferu była mega zadowolona i podjarana więc liczyłem na fajne wejście w zespół. Póki co on ma problem z prostym podaniem czy strzałem i wygląda to chyba jeszcze gorzej niż u Songa
11
Dembele ty wariacie zwariowany
0
@Hosh I chyba jedynym
5
Balde ahhhh pięknie
0
Nokaut w trąbę, Gavi do bazy
0
@Qba2312 Trochę tego i tego ale Arhletic nie jest w stanie prostu podać
1
Ernesto prawdziwy Cule, po przyjacielsku da wygrac
0
Valverde krzyczy, oby tylko nie kucał
1
No zrobił Dembele te bramke ładnie
3
Ale jak La bamba narzeka na skład to znaczy że gladkie zwycięstwo będzie