0

Franek co czarować próbuje, no no

0

Lewy niewyraźnie dziś wygląda

0

Ferran ulalalala

3

Czyli dzisiaj tak dla równowagi wszyscy będą czekać na wejście Dembele i Raphini bo nie będzie skrzydeł xD

3

@Kluivert_P Żółta łódź podwodna czyli yellow ubot czyli takie piwo z kieliszkiem wódki w środku

1

@Lionel_Messi10 No zasłużony akurat ale dziwne anulowanie kartki Gomeza gdzie chłop wyciął równo z trawą Kluiverta co biegł sam na sam

0

Papu wyciął Kluiverta sam na sam jak kiedyś Valverde Morate
I jeszcze jaja jak karnego dadzą za drugą sytuację xD

1

@Survier W City większość podań idzie do przodu. Prostopadłe, penetrujące piłki i szybkie kontry. U nas podania idą w poprzek co przy braku ruchu zawodników sprawia że rywal nawet jak stoi w miejscu i utrzymuje pozycję to jest w stanie skutecznie się bronic bo nie ma elementu zaskoczenia

0

@DaPidejpi City jest mega mądrze zarządzane. No niby dziwne te transfery Grealisha czy Phillipsa ale potrafią zarobić na rezerwowych dobry szmal, a większość transferów co robią jednak jest z pomysłem i im to wychodzi

3

@Kondziubarca Nie no. Poprzedni sezon uratował jak mógł. Teraz nowa kadra, nowe założenia, nowe cele. Może trochę nie poszło jak powinno ale to dopiero 3 miesiąc nowego sezonu i rozliczajmy na koniec. Presezon i ta wygrana z Realem chyba trochę nam zrobił zbyt wielką nadzieję xD Kolorowo to wcale nie wygląda i pretensje do trenera są jak najbardziej uzasadnione, ale z tym chłopem możemy wiele osiągnąć tylko dajmy czas. Nawet brak trofeów nie będzie tragedią. Oby zbudować kolektyw, stworzyć nowych liderów i w przyszłym sezonie wymagajmy wiele.
A Ernesto może zrobić nan duży problem, ale gramy u siebie więc oby CN nas poniosło po 3 pkt

2

@Kgorecki2500 Wystarczy zmienić w taktyce ustawienie i sobie kogoś na SPO przestawisz. Ja składzik cienki ale też lubię 433 z ofensywnym i Papu Gomez mi robi robotę kozak. Kessie zostaje z tyłu, Papu na wolnym na SPO i Pedri w informie SP. Wszystko się zgrywa fajnie tylko brak szczęścia w paczkach. Po tym FC z pickow Martinelli, Modeste i jakis syf 78xD

1

A kiedy telekamera dla Benzemy?

7

@FCB24 Terrorysta z Rosario

1

@kamilop Poczekaj. Artecie zaufali i po mistrzostwo idą jak nic. Z Xavim pojdziemy po LM w przyszłym sezonie tylko tak jak Mikel musi puszczać hymny innych zespołów w szatni czy coś dla motywacji

0

Pamiętacie taśmy Florka jak cisnął po pilkarzach typu gruby świniak Isco? Ciekawe co po ostatnich wyczynach myśli sobie Laporta o niektórych antkach z naszego składu

0

@Nalina4 To jedna akcja, a chwilę później znów szedł sam na sam i popisał się takim lobem że piłka się ledwo toczyła po kozle xD

0

Nunez co partaczy xDD

2

Nunez dzban. Teraz City powinno wyrównać xD

0

Zadymka fiu fiu

0

2

@jeyx77x Zrobił im dwie bramki

1

Oglądanie Busquetsa sprawiało mi mega przyjemność bo naprawdę był wyjątkowy i magiczny ale chłop powinien zaczynać każdy mecz na ławce. Czas konkretnie postawić na de Jonga na DP bo gorzej nie będzie. Jak się nie sprawdzi to pogonić po sezonie i tyle. Dziś po wejściu Gaviego w pomocy dopiero coś drgnęło, pojawił się jakiś ruch i wymiana pozycji.
Sytuacja w lidze wciąż jest dobra, najbardziej martwi jednak podejście, mentalność i powtarzające się błędy. Każdy zespół ma problemy kadrowe ale od tego jest trener żeby te braki jak najbardziej zniwelować, a mam wrażenie, że my je jeszcze uwidaczniamy niektórymi decyzjami.
Xavi powinien zostać przynajmniej do końca sezonu bo drużyna serio jest jeszcze w budowie, tylko czas żeby zaczął wyciągać wnioski. Raphinha cały mecz przespany, Dembele zaczął coś grać dopiero jak przeszedł na swoją nominalną pozycję, po czym chwilę później został zmieniony xD Jakiś brak konsekwencji. Z tego sezonu możemy jeszcze dużo wyciągnąć i oby tak było ale trzeba pracować nad motywacją, automatyzmami i schematami

7

Garcia ewidentnie faulował, poszła podpowiedź i sprawdził. Lewego asystenci też na pewno sprawdzali ale bądźmy szczerzy - tam kontakt był wątpliwy bo Lewy już się kładł jak widział że się zbliża Karważtwarz
Ochłońcie XD

Bardziej bym się przyczepiał do uderzenia łapą Lewego przez Alabe na początku meczu

0

Gdzie wy tam spalonego widzieliście xD
Wszystko ewidentne i prawidłowe, niestety

0

@pero1983 Nie było

2

Ewidentny karny bez dyskusji. Garcia dzisiaj ocena 1 xD

0

Fati w końcu pokazał to co mial magicznego, najs

7

Kounde dziś chyba wygląda najmniej tragicznie z nich wszystkich

3

A po meczu wszyscy na bigos do domu państwa Lewandowskich

1

Gavi już robi robotę XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?