BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Mogą ignorować prawa człowieka, ale brak piwa na stadionie to już totalne przegięcie
0
Enrique zakochany w chłopakach z Barcy, zobaczymy jak na tym wyjdzie
17
@Vhaeraun Zero dripu, wieśniackie
1
@PatrychoO Polska robi Francuzów jak jajo na miękko
0
Dawno nie oglądałem KS. Teraz włączyłem i dostali studio gdzie wyglądają jak banda meneli przy stole XDDD To jednorazowa sytuacja czy zmienili im wystrój?
0
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo
1
Patrząc na nasze rozgrywanie akcji od tyłu to jestem po prostu przerażony i zdruzgotany
0
@masq Przecież wjazd kogoś pod flagą NATO na wojnę na terytorium Ukrainy oznacza włączenie całego sojuszu do wojny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
A Cristiano czerwony bo La Rambla czymś innym zajęta a nie jego słowami
0
@Rl9k1nG Ale skoro zignorowali jedną rakietę to może zignorują też kolejną?
0
@JordiAlbion Zakładam najgorszy scenariusz i się po prostu zastanawiam jaka byłaby reakcje w takim wypadku
3
I pytanie co zrobią państwa NATO. Będą palić głupa i udawać że nic się nie stało nie chcąc eskalować problemu i tym samym wrzucić sojusz w znak zapytania, czy będzie konkretna i zdecydowana odpowiedź militarna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@czółkovsky Lewy czołgiem na Camp Nou wjedzie. Głupi naród jesteśmy ale jak się trzeba zjednoczyć to nie ma lepszych
0
Jakby cokolwiek miało być to spoko Pany. Zabieramy Białoruś i jeszcze Ukrainy kawałek skubniemy
16
Najlepszy skrzydłowy w kadrze, trzeba zadbać o to aby został
0
Glik czy Jacek Bąk
9
@Rewolucja123 Masz 2h na poczytanie o Ronaldo
4
@Pawci023x Że nie rozumie takiej krytyki ze strony Rooneya i to chyba przez to że nie jest tak przystojny jak on
45
Ale Ronaldo odpalił XDDD Frustracja się wylała, o Rooneyu najlepsze
Jeszcze niech Messi wygra MŚ to chłop się chyba zastrzeli
5
Milik i ostatni mecz przed mundialem. Kusi los
1
Co robił Elon Musk w Kambodży w latach 1975-79?
1
@PatrychoO Grealish jak nic
0
@draxidox W sensie że ta baba to ten chłop tylko z peruka i mejkapem?
1
@MesQueUnClub_87 No nie wierzę co za fart xD
5
Ale się Lucho odkleił z tym Fatim XD
11
@Benz Zdecydowanie top
1
@pride98 przecież mati i spidzik jest dla marginesu społecznego co ich nie stać na kokosa. Nie warto nawet tykać
Albo dla młodych narkusow z technikum co po zrzutce wygrzebują 20zl na gieta prądu xD
1
@pride98 mój stary zginął w wyoadku jak mialem 15 lat, dzięki