BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Prawdziwe kibicowanie to jak się walisz z typami na autostradzie za swoj klub. Przed telewizorem to co najwyżej możesz być sympatykiem
A poza tym krytyka wcale nie oznacza że ktoś nagle się odsuwa od swojej drużyny
0
@okiemtypera_lucaxx95 Czyli zdrowe podejście. Jak się ośmieszają to robimy memy a jak wygrywają to bijemy brawo
0
@Krzysztof_Katalończyk @Medium zdania ekspertów podzielone
0
Czesiu ufam tobie. 1 miejsce w grupie, biało czerwony koń się rozpędza
0
Strzela prawą, kopie lewą i to z piszczela. Talencik, szkoda że braklo centrymetra
2
Po tej obronie Szczęsnego juz rozumiem dlaczego Dudka na mundial nie wzięli
0
Pioter skromny chłopak z Ząbkowic
2
@svensonFCB To byśmy musieli starym Słowakom dać obywatelstwo hehe
0
Polska myśl szkoleniowa
1
Robercik wali 5 bramek arabusom i zostaje królem strzelców
16
Magłaja hamuj sie chłopie bo świat nie jest gotowy na takie cudawianki na skrzydle
0
@NorbiTBOB VAR potwierdza
1
@Barwindg Fast atak bomba w oko
0
O boże Ronaldo znów rekordy bije, widać że uwolnił się od toksycznego Manchesteru a ja dopiero z roboty się czołgam. Jaka szkoda że mnie ominął ten występ
0
@Blantozaur Wplac 10zl na patronite i nie będziesz musiał się mazać
1
A może Korea zaskoczy jak Japonia i wydyma Urugwaj. Azjatyckie zespoły póki co fajnie wyglądały
0
Szósta bramka ewidentnie podcięła im skrzydła
5
@AFA90 Dembele pewnie pomyślał to samo xD
2
Alba czaruje, jeszcze nie wie że czeka na niego pysk Myllera i Manuela Nojera
0
@bart_azz Bo baletnica de Jong obok nie biega..
5
Barcelona po mistrzostwo świata
1
@Encore Podobno Veronika daje słabe info
1
@AmigoBlancos Ja myślę jednak że to pewien sposób na protest. Niemcy zasłonili usta, iran nie śpiewał, podobnie jak Hiszpania
0
Co ten Lucho wykombinował z ustawieniem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karci0 Cudowna, słodka
2
Zawsze miło jak somsiad się wywróci na głupi ryj
1
@michal26 Boże taka śliczna i uzdolniona i jeszcze mądra..
1
@hayek Adi Hitler się w grobie przewraca
1
@klopx Bitwa freestyle beatbox