BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://ekosystem-az.smok.net.pl/
Masakra. Drugą noc nie śpię bo obserwuję ruch pługosyparek dbających o utrzymanie dróg. Fascynujące
2
Przypomnę tylko że Czesiu poprowadził drużynę do wyjścia z grupy, a przegrał mecze tylko i wyłącznie z reprezentacjami, które są półfinalistami mistrzostw i całkiem możliwe że spotkają się w finale
1
@bartekvisca Albo pierwsza dla Mekambe
0
@Joe_Pesci Argentyna wygra MS, na końcu wyjdzie akcja z korupcją na wielką skalę przy organizacji mundialu w katarze czy coś
I Messi znów będzie szkalowany za wygranie tytułu
0
@ranger3120 Szukasz przez internet jak Kononowicz
0
@michal26 Czyli normalka u nas xD Jak popada to tyle żeby się ciapa zrobiła i wystarczy na miesiąc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdzieś już to widziałem kurde
1
@FanKFC Bruno Fernandes
3
Duch Ramosa nad stadionem
2
Widać rękę Artety. Saka top
4
Dembele no ja cię proszę
13
Mateusz Borek robi robotę. Niepowtarzalny głos, sposób przekazywania emocji, ogromna wiedza i ciekawe anegdotki. Nawet jak mecz nudny to z przyjemnością się go słucha
2
@Barwindg Bracia pier*olec
0
@Kgorecki2500 Przecież było przed linią
2
Był faul ale chyba przed polem
0
Uuuu ale urwał, ładnie
7
Where Messi????
0
@IronSanHybrid Francja? Belgia?
0
@barcelonaLM Irytujący płaczek na boisku i jak widać poza boiskiem również
1
Ale dziś Dembele będzie latał po skrzydle. Bramka i asysta wchodzi na gładko
0
@partymaker Gruda haszu z Marakeszu
2
Marokańczycy wyszli na ulice Francji xD
1
Uwaga włączam mecz
4
@P33ck I jeszcze ten z Migos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Bartula Do naszego Ruperta też się spultał. Wychodzą geny terrorysty
0
Te mistrzostwa są ustawione pod to aby w finale zobaczyć ostateczne starcie Messi Ronaldo
0
@BulaKG Albo ta impotencja w ofensywie to wina de Jonga