0

@Faro I dlatego Argentyna wygrała MS? Chcieli legendarnego zwycięstwa na ich terenie?

3

@Rust_Cohle Spokojnie, na Liverpool starczy

0

No ładnie ładnie. Atleti będą mogli mieć z niego pociechę w przyszłym sezonie

1

@Kondziubarca I kogo tam wezmą? Ostatni przyzwoity to Marcelino co poszedł stamtad jak najdalej bo z Limem serio ciężko współpracować xD

0

No głupota. Głupie wejście i konsekwencje

2

@bari_94 I ta zmiana formuły z półfinałami śmiech. Trochę jak taki turniej towarzyski

0

@kuz Ej no to po co oglądać z takim podejściem

1

@Jakchcesz Niby jest lekkie ryzyko ale warto wjechać. Jak wejdzie to poproszę na przyszłość następne typy

0

@SeBa32 Może chcą ci dać szansę. Zastanów się bo potem już nie ma odwrotu

0

@Recha_0684 Nie no. Cały skład Eleven jest śmieszny i Ćwiakala co tam zaczynał też xD Już lepiej tych z Viaplay slucha

2

Dobra to Valencia to bierze na luzie. Ale i tak hiszpański związek ich piłki to śmiech, przekupne rury arabusów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@vangoor Jego potencjał został chyba wyolbrzymiony. Gość po prostu nie jest w stanie wskoczyć na jakiś mega wysoki poziom

1

@KrychaFCB Przecież on od 2 miesięcy przed odejściem się po czołem kopał. Oj pierwsze pozytywne wrażenie jednak potrafi zaślepic

2

@Faro A co pijesz? Tylko nie mów że jakieś rzemieślnicze czy tam kraftowe bo od tego to się jajo w mandoline zmienia. Po takim sarmackim broda rośnie bujniej, głos robi się męski, a ty sam nabierasz charakteru i ogłady

0

@J4no A potem sobie zdajesz że ofiary tajemniczych śmierci i zaginięć są wśród nas

1

@MESSIah16 No gdyby tylko się nie sypał co chwilę to byłaby bajka

0

@Kidd Ale dajmy szansę człowiekowi. Jak w Polsce można wykorzystywać swój potencjał, rozwijać się itp skoro jeszcze nawet nie objąłes stanowiska, nie miałeś okazji przedstawić swojego planu a już jesteś szkalowany

6

@Sulimo Bądź mężczyzną, kielonka za zdrowie machnij

0

No bohater, brawo

0

@LaRoja Jakby chlal to by miał twarz czerwona:)))))

0

Nie no nie stracimy już luzik. Najlepsza defensywa w lidze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kessie naprawdę się nie nadaje do tej drużyny. On nie wie co się dzieje na boisku

5

Ten Kessie to mam wrażenie że tylko przeszkadza na boisku xD

0

@kkbarca Żeby go zmienić potem za Ferrana i zakończyć dyskusję nt. tego kto powinien dostawać więcej szans. Chociaż obym się mylil i oby dzisiaj Ansu zaoral ale z jego fizycznością może być ciężko

1

I pyk Busi MVP, prawdziwy dyrygent w środku pola, pełna dominacja i marsz po zwycięstwo

0

Nunez top 1 napastników ale trencik co piłeczkę dał uhuhu

0

A włącze. Może Nunez coś strzeli

0

@lucas/catalan Żołądkowa z miętą top1 ostatnio a tak to całe życie waliłem Lubelska grejpfrut. Nie wyobrażam sobie natomiast jak ktoś może pić gruszkę, mnie sam zapach już mdli. No i ogólnie to czysta >>>>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?