3

Uuu ale poszedł na przebój. Pięknie Ansu

0

@MarcelNJ11 I tak jest cienki

0

Dobra Fati mógłby teraz już wejść

O dziena Xavi

1

Kessie dostanie piłkę i nie wie co ma zrobić. Zero wyobraźni

0

Ale Kessie to naprawdę wygląda piłkarz jak wyciągnięty z rezerw jakiegoś Racingu Santader z calym szacunkiem

1

@Resqun Będzie remis, wygrają w dogrywce xD

0

Ale Guardiola sobie obronę pyknal

0

20minuta, chłopaki jeszcze nakręceni to bez bramki. Zaraz braknie sił, pojawią się błędy i brameczki się posypią

1

@KlonaZepan Ile meczy Parejo widziałeś w życiu? Przecież gość ma mega wizję i technikę, do tego potrafi zarządzać całym środkiem pola. Może nie jest to chłop na pierwszy skład ale zdecydowanie lepsza opcja na ławkę niż np takie Kessie

1

Zawsze to miło gdy widzisz człowieka czerpiącego przyjemność z wykonywania swojej pracy. Pasja i zaangażowanie to coś bezcennego także wielki szacunek dla Mateu

1

@Darkin Jednak trochę Barca pograła z nim. Chłop przychodził obniżając wymagania itp byleby nam pomóc w tej lipie jakiej byliśmy. Za rok odsunięty na bok, numer mu nawet zabrali na rzecz Lewego.
Inna sprawa ze po prostu jest cienki

4

@KrwawiaceoczyVEB Chłop za pół roku by odszedł za darmo, nic nie oczekuj

3

@MrPGG I nie można im zarzucić że siedzą bezczynnie

1

Kurde ale autostrada tam po stronie Beresia

0

@JohnyMemonik Nie no trzeba zerknąć zobaczyć kto jak wyglądał, co Xavi wymyślił itp

0

Ehhh a ja kurde według grafiku nocka w robocie od 18stej i mecz przegapiony. O 14 powtórka to nie ma szans żeby odpuścić bo widzę że chłopcy poczarowali konkretnie

1

Ale co Busi otworzył to jego

2

Mistrzostwo Artety to będzie coś, zwłaszcza jeśli porównamy składy ich rywali. Arsenal w końcu wraca

2

0

Ale tylko czekać jak temu Ukraincowi się zacznie piłka od sęka odbijać

0

Klopp do lutego

2

@lucas/catalan ale biegł za nią do samego końca, brał udział w akcji i absorbował uwagę obrońców. Oczywisty spalony

8

Znów sędzia w roli głównej, bramka Bruno to zwykły skandal. Nie wyobrażam sobie jaki byłby płacz jakby uznali coś takiego w klasyku xD Wstyd

Jedyny plus to że maszyna Artety jutro sobie znowu odjedzie w marszu po miatrzostwo

0

@Ktos11111 no oczywiście że tak

1

@KlonaZepan no jednak go kopnął w nogę w momencie strzału

0

@Kgorecki2500 Chyba czerwonego diabła sobie sklepią pod kocem. Maszyna Xaviego zrobi z nich marmelade

0

I co karny czy dobrze że puścił?

0

XDDDDD Ruszyła maszyna

4

City nieźle przekręcone. Dawaj Haaland brameczke

5

Jakby się zatrzymał a nie szedl z akcja to ok, powinien być spalony xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?