0

@Patrykl145 Chyba tak bo dwóch znajomków z pracy chodziło na krew i mieli właśnie 2 dni wolnego (i to było chyba nawet jakieś 3msc temu)

3

@chosenone Kosmonauci po gimnazjum

2

@John_Doe Tylko spójrz jak u nas kończy się interwencja z bronią. Po pierwsze oni nawet nie mają normalnych szkoleń więc nie potrafią tego dobrze i sprawnie robić. Po drugie zaraz znajdzie się jakiś patus który będzie cię nagrywac abyś w instrybutor nie strzelił, a na koniec będziesz miał komisje która zacznie cię oceniać czy użycie broni było uzasadnione. Smutne to u nas w kraju

3

@Krystian1588 Ja niestety za młody byłem, pierwsze podrygi przy Ronaldinho a na ostro jak się zobaczyło Messiego i Barcę Guardioli w LM na tvp xD

0

Przez te wszystkie trzęsienia ziemi i inne pierdoły bez znaczenia nikt nawet nie zauważył że mini majk rozstał się z dziewczyną ;((

0

@Dembouz1899 No nie wiem ja bym polemizował. Wkład w rozwój i popularyzację piłki nożnej na innym kontynencie jest nieoceniony

3

@GOATessi Remontada z Milanem w 2013 też była piękna

1

@QQL5 przed snem vicks vaporub na klate, herbata z miodem i cytryną i wstaniesz żywszy

0

Niech te patałachy z UTD ruszą pipke bo mi bramki braknie do przerwy. 2 minuta myślę gładko 1,5+ siądzie a tu duże elo benc

25

5

Ten jeden wujek w rodzinie który po trzecim kielichu na wigilii sie uruchamia potężnie

3

Dlatego lepiej klasycznie zjeść szczurka pod dinx albo zarzucić jakiś kartonik na tripa niż ćpać cokolwiek związane z lekami bo to jeszcze większy syf

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Zoker Dla mnie osobiście Ćwiakala po prostu średnio wykonuje swoją pracę, takie dwa levele niżej niż łysy Orłowski, z gulą na czole, który te ciekawostki i statystyki po prostu ma kapitalne, bo widać że on tym hiszpańskim futbolem żyje i oddycha. Można się nie zgadzać, może to jakiś mój sentyment ale tak uważam. Ćwiąki nie wymyśli ci nic co cię zaciekawi bo on opowie o Valencii, Villarrealu itp wszystko to co można przeczytać w internecie

0

@ChampsElysees Czyżby ruszyła jakaś lawina? Juve, City, PSG, może jakaś Chelsea i inne United. Oby tylko Barcelona nie została podejrzana o jakieś machlojki z tymi dźwigniami xD

8

@Crakitic On od początku był drętwy i denerwujący, już jak z Mirosławskim zaczynali komentowanie na eleven i wyskoczyli niczym Filip z konopii. Zero czucia piłki, suche fakty i statystyki. Pamiętam jak Eleven wykupiło prawa do LL i był przeskok z C+, poziom spadł dramatycznie. Można nie lubić Ołłowskiego czy innego Labogi, ale dla mnie to jak niebo a ziemia. A najbardziej to chyba szkoda że przy tym wszystkim zabrakło miejsca do komentowania meczów LL dla Wolskiego, z którym mecz Celty czy innego Rayo był po prostu ciekawy i wciągający, a po nim samym nigdy nie czułem bycie stronniczym w którąkolwiek stronę. Wolski odszedł, Ćwiakala przeskoczył do c+ i mamy taką lipe obecnie. Juz antków z viaplay się słucha przyjemniej niz kogokolwiek ze stajni eleven xD

0

@Hubsao To są ruscy czy ukraincy? xD

30

@Criss18Barca A najlepsze jest to że teraz dzieci co mają po 14 lat walą mefedron czy inny klefedron po kiblach w szkole XD Energetyki to syf jak każdy słodki napój, ale żeby wymagać dowód? Z kawą też należy to zrobić? W końcu można sobie zaparzyć mega mocną parzuche i dostać jakiegoś kołatania serca czy innych problemów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Podejrzewa się że Christian Atsu mógł zginąć pod gruzami podczas trzęsienia

15

Dobra to pyknać jakieś -15 pkt dla City żeby się Arsenal stresować nie musiał i spokojnie maszerował po tytuł

0

W ogóle pozycja Kessiego ma boisku jest dość dziwna bo biega między PS a ŚN, co sprawia że Lewandowski ucieka gdzieś w stronę lewego skrzydła i często go brakuje właśnie na środku. Wczoraj to się akurat sprawdziło, bo tak wypracowaliśmy 1 bramkę, ale zazwyczaj miałem wrażenie, że Kessie jest jakoś totalnie wyłączony z gry

2

@Zoker Ale dokładnie tak było. Rafatus grał dno w pierwszej połowie. Gra się słabo to się dostaje krytyke bo partolil rzeczy jak B klasowiec. Coś mu w głowie przeskoczyło to zasłużył na wielkie brawa. Co jest dziwnego w ocenianiu zawodniku po tym jak gra? Smieszniejsze jest jak ktoś ślepo kogoś chwali mimo że nie ma do tego podstaw

15

12

@FCB24 Nie no typ nam ogarnął 3 bramki xD W 15min został MOTM

1

Balde co ma depniecie chłopaczek

0

Nie no Rafatus z najsłabszego na boisku w 15min został MOTM XD

0

Śmiałem sie z Kessiego ale tutaj klasa

1

Kessie w ogóle ma dla siebie jakaś pozycje wymyśloną i ani go nie ma w pomocy ani w ataku

0

Bez Busiego tracimy mega dużo w środku pola, a grając bez skrzydłowych to może być problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?