BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak on to mógł spartolic jezu
3
Arsenal? Top, niech wracają na szczyt tabeli
2
@paweldunajecfcb 5k żeby w miarę normalnie funkcjonować, choć to i tak byłoby skromne funkcjonowanie xD
22
@wpwelement I cyk dawka wiedzy na dziś przyswojona. Mega produktywny dzień
2
@Rhaan A ja uważam że to po prostu trzeba być ignorantem albo nie oglądać spotkań jesli wyciągasz takie wnioski i to tylko na przykładzie statystyk. Jakby statystyka była jakimkolwiek wyznacznikiem to Iniesta by chyba musiał grać w Stomilu Olsztyn przez pół kariery.
Nie widzisz sposoby gry Dembele? Liczby wykreowanych szans, prostopadlych podań, dryblingów i w ogóle? Przecież często on jako jedyny po prostu brał na siebie ciężar gry i próbował cokolwiek zrobić w ofensywie zamiast wymienić kolejne podanie w poprzek boiska. Owszem, zdarzają się straty piłki i podania niedokładne, ale jeśli non stop próbujesz to takie rzeczy się dzieją. Bywały spotkania w tym sezonie że gdyby nie Dembele i momentami Busquets to byśmy nie byli w stanie pewnie sobie stworzyc okazji bramkowej w meczu
0
Lewy coś grał czy przeszedł obok spotkania? Jak Kessie wyglądał?
0
Powiedzcie mi tylko co z Pedrim bo w robocie jestem. Jakiś uraz? Poważnie wyglądało?
8
@hefaj6 To by się przydało podbić do gorących albo nawet i podpiąć, roześlę gdzie się da i dużo zdrówka dla malucha życzę
1
@Medium Będzie na smocze monety, maskę uczuć się kupi co by poderwać jakąś szamanke niestandardowym tańcem w M2
0
@Criss18Barca I jeszcze jakieś problemy z kupnem sędziów. No kto to widział żeby nie można było kupić meczu
0
Chelsea Ziyecha do składu wrzuca chyba tylko po to żeby był na murawie ktoś słabszy niz Mudruk i aby Ukrainiec nie wpadł w jakieś kompleksy
0
Where Ronaldo ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I jedyny słuszny kierunek to liga egzotyczna albo inne MLS. Z całym szacunkiem ale niech już tutaj nie wraca bo piłkarskich trupów nam nie potrzeba
0
Ale placek pilnujący lewej strony i ale placek na bramce
Ale dobrze, już lepsze pijaki z Monachium niz te dziady z Paryża
0
W końcu piro, auuu klimacik
1
maestro kimpembe kimpembe
0
@MesQueUnClub96 Bylismy w kryzysie i w trakcie budowy zespołu jak by nie patrzeć. Teraz to zupełnie inna sprawa. Taktyka, zgranie itd
0
Przecież potężna Barca Xaviego by po jednych i drugich się przejechała a Dembele to w ogóle by ich robił jak tyczki
1
@bartas97 Dua Lipa zakręci dupskiem
1
@michal26 No wyprowadzenie ma fajne ale wizja i rozgrywanie to zupełnie inny poziom, a spójrz jak wiele Busquets nam daje w tym aspekcie. Ostatnio de Jong udowadnia że to on powinien wejść w buty Busiego
0
@escarabajo Teraz najważniejsze aby wyciągnął ich ze strefy spadkowej i dociągnął sezon do końca na bezpiecznej pozycji. Może zaszczepi w tych chłopakach jakąś mentalność zwycięzcy, bo miło byłoby znów widzieć mocną Valencie, ale przy Limie to mało prawdopodobne
3
Baraja nowym trenerem Valencii, czyli gość, który może im poopowiadać jak to kiedyś było fajnie na Mestalla, ale raczej niczego nowego ich nie nauczy. Trener idealnie pasujący do tego projektu Lima. Bez spektakularnych wyników, pewnie po prostu był najtańszą opcją
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Kessie Niech siedzi. Problemów nie robi, glebokich rezerwowych też potrzeba, a zawsze to jakaś opcja do rotacji i zawsze istnieje szansa że odpali. Wyprowadzenie piłki ma genialne
0
Oho poszła ostra kontra
0
Jezu męczyć się z tymi dziadami z Evertonu ale wstyd
0
Czy jest tu jakiś obywatel Ukrainy????
0
@Mroziu Jedz sobie na tydzień do Kudowy Zdrój, tani apartament z sauną w środku ogarniesz. Fajnie miło i przyjemnie. Góry, jakieś kapliczki z czaszek i w ogóle spk klimackk