0

@Kgorecki2500 Ja go zrobię żeby miec na przepalenie bo małe wymagania. Grasz nim? Nie brakuje zwinności?

1

Zrobiłem ikonę w fifie nie wiem po co po raz kolejny. Wczesniej Shevchenko, teraz Lineker. Szkoda kart przepalac na ten syf. Raz w tygodniu człowiek wejdzie aby pograć, liczy na odrobinę szczęścia a tu jak zwykle xD

0

W najnowszym hicie listy przebojów Diho x Fagata - Wielka szkoda mamy wers Fagaty odnoszący się do prawidziwej legendy futbolu - Diego Armando Maradony

'Dawaj mi tu trąbe, jak u słonia
On to robi nawąchany - Maradona'

Jak widać Fagata pokazuje tym sposobem jak wielką jest fanką futbolu, do tego żongluje tutaj w kapitalny sposób przenośniami a sam wers możemy interpretować na kilka różnych sposobów

8

W najgorszym wypadku Cesc wskoczy na 9

10

@Pawel13sz Koeman to akurat nam mlodziakow fajnie ogrywał

2

Czemu Arauji tego nie kończył boziu

0

@kuz XDDD Ale zgnilem

0

5

Alonso XDDDD no pozal się Boże. Koeman miał Mingueza a ten sobie Alonso znalazł

14

Najgorsze ze na ławce jedyny który mógłby coś wprowadzić w ofensywie to lewy obrońca Balde xD

0

Kiedy wraca Dembele?

0

Gavi tą reakcją widać że chciałby stłuc sędziego na kwaśne jabłko

1

A wszystko przez was bo wczoraj skakaliscie że będzie -10 xD

1

@Batys Pozdrawiam dobrych chłopaków, niech się to trzyma, dobry przekaz leci

5

Nie wiem no ten Kessie miał 3 przebłyski odkąd tu jest. Co to za pomocnik co nie umie rozgrywać piłki. On biega miedzy liniami i w zasadzie można się zastanawiać co on chce zrobić na boisku. Jakby chociaż umial bronić to by go można było cofnąć aby Franek miał więcej swobody w ataku. W przerwie go zmienic i wpuścić Raphinhe bo szkoda czas marnowac

0

Dembele Habibi come to Barcelona

0

Co tam jak to wpadło

Rykoszet ze tak do góry to poszło xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Sir Alex gołe baby na telefonie ogląda zamiast Manchester ten Haga

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

A może tak karne i bohater Karius broniący 3 kolejki xD

2

@AFA90 Romero fantastycznie, bardzo pewnie
Enzo cienko

2

Raz się przegrywa, raz się przegrywa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale urwał ale to było dobre

11

@Striker Etoto, legalny polski bukmacher

0

@Rust_Cohle W przerwie wejdzie Assou-Ekotto

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Foro Zablokować wszystkich i mieć La Bambe tylko dla siebie

0

Ale sztywny ten mecz. Niedokładności, ciągle przebitki, jakaś taka lipa przez brak składnych akcji
Lenglet nawet emocji nie podnosi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?