BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Ja go zrobię żeby miec na przepalenie bo małe wymagania. Grasz nim? Nie brakuje zwinności?
1
Zrobiłem ikonę w fifie nie wiem po co po raz kolejny. Wczesniej Shevchenko, teraz Lineker. Szkoda kart przepalac na ten syf. Raz w tygodniu człowiek wejdzie aby pograć, liczy na odrobinę szczęścia a tu jak zwykle xD
0
W najnowszym hicie listy przebojów Diho x Fagata - Wielka szkoda mamy wers Fagaty odnoszący się do prawidziwej legendy futbolu - Diego Armando Maradony
'Dawaj mi tu trąbe, jak u słonia
On to robi nawąchany - Maradona'
Jak widać Fagata pokazuje tym sposobem jak wielką jest fanką futbolu, do tego żongluje tutaj w kapitalny sposób przenośniami a sam wers możemy interpretować na kilka różnych sposobów
8
W najgorszym wypadku Cesc wskoczy na 9
10
@Pawel13sz Koeman to akurat nam mlodziakow fajnie ogrywał
2
Czemu Arauji tego nie kończył boziu
0
@kuz XDDD Ale zgnilem
0
https://zapodaj.net/images/f339731e37de6.jpg
Oj Kszawi Kszawi..
5
Alonso XDDDD no pozal się Boże. Koeman miał Mingueza a ten sobie Alonso znalazł
14
Najgorsze ze na ławce jedyny który mógłby coś wprowadzić w ofensywie to lewy obrońca Balde xD
0
Kiedy wraca Dembele?
0
Gavi tą reakcją widać że chciałby stłuc sędziego na kwaśne jabłko
1
A wszystko przez was bo wczoraj skakaliscie że będzie -10 xD
1
@Batys Pozdrawiam dobrych chłopaków, niech się to trzyma, dobry przekaz leci
5
Nie wiem no ten Kessie miał 3 przebłyski odkąd tu jest. Co to za pomocnik co nie umie rozgrywać piłki. On biega miedzy liniami i w zasadzie można się zastanawiać co on chce zrobić na boisku. Jakby chociaż umial bronić to by go można było cofnąć aby Franek miał więcej swobody w ataku. W przerwie go zmienic i wpuścić Raphinhe bo szkoda czas marnowac
0
Dembele Habibi come to Barcelona
0
Co tam jak to wpadło
Rykoszet ze tak do góry to poszło xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Sir Alex gołe baby na telefonie ogląda zamiast Manchester ten Haga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
A może tak karne i bohater Karius broniący 3 kolejki xD
2
@AFA90 Romero fantastycznie, bardzo pewnie
Enzo cienko
2
Raz się przegrywa, raz się przegrywa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ale urwał ale to było dobre
11
@Striker Etoto, legalny polski bukmacher
0
@Rust_Cohle W przerwie wejdzie Assou-Ekotto
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Foro Zablokować wszystkich i mieć La Bambe tylko dla siebie
0
Ale sztywny ten mecz. Niedokładności, ciągle przebitki, jakaś taka lipa przez brak składnych akcji
Lenglet nawet emocji nie podnosi