3

@spacer A to co w wieku 30 lat nie można być na utrzymaniu rodziców? Realizacja marzeń w internecie, to jest to

1

A oby tak te Porto dzisiaj tych miernych makaroniarzy rozbiło. Niemczuchy w sumie Pepule też by mogły zaskoczyć

1

@barcanawieki Patrząc na to co się działo z naszą defensywą w ostatnich sezonach to jest to element który zdecydowanie poprawiliśmy. Trzeba pamiętać że wciąż jesteśmy w trakcie budowy drużyny i ważne jest że osiągamy sukces nawet w takim stylu. Mówi się że drużynę zaczyna się budować od defensywy więc oby w następnym sezonie dołożyć do tego magię z przodu, oczywiście po wygranym mistrzostwie

5

@AmigoBlancos Pedro Pedrito

2

Busi druga asysta z rzędu w niezwykle ważnym meczu

0

@JordiAlbion Ja rozważam ale myślałem o Islandii ewentualnie jakaś Norwegia. Raczej słońce tu nie gra głównej roli xD

1

@takisobiektos To co wyprawiał w Sevilli przez tyle lat zasługuje na dozgonny szacunek. Tyle nazwisk ci wyczarował robi wrażenie. Pytanie czy ma odpowiednie warunki i możliwości do tego aby wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafi. Jak zosstało mu podpisywanie wypalonych zdechlakow za frytki bo nie ma funduszy to przykro

16

@Criss18Barca Sprzedajemy i kupujemy kogoś takiego jak Ferran czy Raphinha po okazyjnej cenie 60mln

1

@PatrychoO Fajnie, klimacik jest

0

@Transu96 A ja ze swoim marnym budżetem się cieszę że De Paula 87 mogłem zmienić na Dardera 88 XD Ale kurde ciężko z czasem na granie, w tej edycji może z 3x fut champions zagrałem

0

@Transu96 Ładne ukladziki z EA

1

@Kgorecki2500 Z ławki może robić robotę

2

@masq Brak możliwości użycia przeciw komuś? Może bardziej jakaś sprawa kwestii techniki i tajemnicy związanej z produkcją najnowocześniejszych sprzętów wojskowych, kwestia wyszkolenia, obsługi, jakichś konserwacji tego sprzętu i w ogóle Dziwna byłaby klauzula zabraniającą użycia przeciwko najwiekszemu szaleńcowi w okolicy. Ale no zastanawiające pytanie więc fajnie jak byśmy mieli tu specjalistę

0

@Emhyr I cyk 2.5+ siedzi

2

@Messibestplayerintheworld Z deczka piłkarski trup który pewnie by się chciał zakręcić w Barcelonie z wielu powodów, niekoniecznie sportowych. Czy piłkarsko byłby w stanie nam coś zaoferować? No nie wiem. Raczej byłbym na nie, zwłaszcza że tygodniówkę pewnie by chciał na wysokim poziomie z racji darmowego transferu

7

@Kluivert_P Nie słuchaj babci, ona to z miłości robi

0

Dziś premiery club 2020 i adwokat diabla od malika
Udało się komuś już przesłuchać obie płyty? Jest potencjał aby jedno albo drugie już zyskało miano płyty roku czy kaszana? Malik poza grubymi featami stworzył coś ciekawego czy beznadzieja? Malika tak szczerze to nawet się sprawdzać nie chce, chyba że właśnie gościnne zwrotki

6

@Medium Na starej piczy młody koń się ćwiczy

0

@Medium Jakby wiedziała co dać to byś nie miał czasu zdjęcia zrobić chłopie

0

@Mow_mi_Douglas Może ma 20 dlatego taki zagubiony na boisku

0

Dobra spłacił się ostatecznie, poczarowal

5

Swoją drogą Joaquin w tym roku będzie miał 42 lata, a jeszcze wychodzi w podstawowym składzie na mecz na Old Trafford. No fenomen zwłaszcza jeśli chodzi o graczy ofensywnych

0

Ayoze ale to sprytnie uderzyl, fantastiko

0

Hiszpańska piłka się ośmieszy w tym sezonie w europejskich pucharach. Czas na nowe limity panie Tebas

1

3

Boże święty Martinelli jaki rajd, przez całą połowę, minął bramkarza ale obrońca zdołał jakimś cudem uratować

0

@PatrychoO Ale jak Sneijder albo Ribery wygrywali LM i byli kluczowymi zawodnikami prowadzącymi swoje kluby do zwycięstwa to wtedy to w sumie nie miało znaczenia

0

Ciekawe czy Betis dzisiaj dostanie bęcki i będzie ofiarą rozjuszonego, nieco kulawego po ostatnim meczu, czerwonego potwora z Old Trafford

0

@Encore Odejdzie gdziekolwiek i Tottenham zostanie mistrzem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?