0

@Worny I tak szkoda

0

Carrasco się niczym od Ferrana nie różni, do tego stuknie 30stka ale wiem że my jesteśmy zdolni przeznaczyć na tego dziada jedyne 40mln jakie będziemy mieć do dyspozycji w lato xD

0

Nico wraca do podstawowej 11 Valencii. Zobaczymy jak wykorzysta końcówkę sezonu po kontuzji

2

@Klaudiaa8 Jak @Medium wspomniał. Brak konkretów, 2 bramka ale warto spojrzeć nieco szerzej. Dla mnie chłop ma tę pewność siebie, potencjał aż kipi, fajnie pracuje i z czasem bramki i asysty powinny przyjść naturalnie. Zobaczymy jakie w ogóle będą ruchy na rynku i gdzie ostatecznie zostanie

3

@Medium Mniejsza w bramkę, chodzi o pracę na boisku. Rozgrywanie, kreowanie, dryblingi. No ten potencjał jest duży

1

Ale Felix kurde jednak w tym Atletico zmarnował czas. Jeszcze może udowodnić że był wart tego siana

1

@Hrzan no jednak dziwnie max, warto mieć chociaż tą jedną osobę z którą machniesz 3 piwka na start, a potem to już ahoj przygodo

0

E yo ding dong what's going on

https://zapodaj.net/images/7b753869c03af.jpg

0

@SteuerFreiMoney Sevilla dostanie ostro w ciry z tą swoją formą i to by pewnie do tego wystarczyło nawet jakieś Wolves

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kynio302 Już po wojaku

0

@Deviler o nie niemożliwe

0

Ważne że Lewandowski wrócił

0

@escarabajo I hiszpański zespół znowu bęcki xD

0

@Emhyr Coś czego potrzebowaliśmy

2

@P33ck O kurde nawet nie przypomina tej Gwen która pamiętam z dzieciństwa gdy kręciła dupa na teledysku

8

Boże w ofensywie to pojedynek ślepego z kulawym co to teraz było XD

0

@Explode @koziar Oj zawsze takie akcje się zdarzały. Dzieci w wieku 11-16 są najgorsze i potrafią być brutalne. Kiedyś takich akcji było wiele tylko przechodziły bokiem bo nikt nie wrzucał tego do internetu

0

@Kuba_1 Na pewno nie Jurgen

15

@kkbarca Zawsze tak było tylko nikt tego nie nagrywał. Nie mówcie że 10 lat temu nikt z was nie chodził na solówki za garaże albo nie było mordobicia w szatni przed wfem

2

@Toretto Dorzucić do tego Valverde i masz komplet

0

Ale urwał ale to było dobre

0

No Benzema zepsuł okrutnie ale bramka Realu wydaje się być tutaj kwestią czasu, Liverpool jest cienki

2

Może Hazard coś strzeli

5

@macio_944 No czekam z niecierpliwością. Większość z jego filmów jest u mnie na szczycie mojej listy tych ulubionych

29

I za takie gówno ktoś płacił miliony?

2

@Bobo25 Jakie zwycięstwo w lidze? Arteta nie dopuści, a Pepula dostanie Bayern albo Real, nakombinuje z taktyką i wrócą do domu po 1/2

3

@spacer A to co w wieku 30 lat nie można być na utrzymaniu rodziców? Realizacja marzeń w internecie, to jest to

1

A oby tak te Porto dzisiaj tych miernych makaroniarzy rozbiło. Niemczuchy w sumie Pepule też by mogły zaskoczyć

1

@barcanawieki Patrząc na to co się działo z naszą defensywą w ostatnich sezonach to jest to element który zdecydowanie poprawiliśmy. Trzeba pamiętać że wciąż jesteśmy w trakcie budowy drużyny i ważne jest że osiągamy sukces nawet w takim stylu. Mówi się że drużynę zaczyna się budować od defensywy więc oby w następnym sezonie dołożyć do tego magię z przodu, oczywiście po wygranym mistrzostwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?