BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny I tak szkoda
0
Carrasco się niczym od Ferrana nie różni, do tego stuknie 30stka ale wiem że my jesteśmy zdolni przeznaczyć na tego dziada jedyne 40mln jakie będziemy mieć do dyspozycji w lato xD
0
Nico wraca do podstawowej 11 Valencii. Zobaczymy jak wykorzysta końcówkę sezonu po kontuzji
2
@Klaudiaa8 Jak @Medium wspomniał. Brak konkretów, 2 bramka ale warto spojrzeć nieco szerzej. Dla mnie chłop ma tę pewność siebie, potencjał aż kipi, fajnie pracuje i z czasem bramki i asysty powinny przyjść naturalnie. Zobaczymy jakie w ogóle będą ruchy na rynku i gdzie ostatecznie zostanie
3
@Medium Mniejsza w bramkę, chodzi o pracę na boisku. Rozgrywanie, kreowanie, dryblingi. No ten potencjał jest duży
1
Ale Felix kurde jednak w tym Atletico zmarnował czas. Jeszcze może udowodnić że był wart tego siana
1
@Hrzan no jednak dziwnie max, warto mieć chociaż tą jedną osobę z którą machniesz 3 piwka na start, a potem to już ahoj przygodo
0
E yo ding dong what's going on
https://zapodaj.net/images/7b753869c03af.jpg
0
@SteuerFreiMoney Sevilla dostanie ostro w ciry z tą swoją formą i to by pewnie do tego wystarczyło nawet jakieś Wolves
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kynio302 Już po wojaku
0
@Deviler o nie niemożliwe
0
Ważne że Lewandowski wrócił
0
@escarabajo I hiszpański zespół znowu bęcki xD
0
@Emhyr Coś czego potrzebowaliśmy
2
@P33ck O kurde nawet nie przypomina tej Gwen która pamiętam z dzieciństwa gdy kręciła dupa na teledysku
8
Boże w ofensywie to pojedynek ślepego z kulawym co to teraz było XD
0
@Explode @koziar Oj zawsze takie akcje się zdarzały. Dzieci w wieku 11-16 są najgorsze i potrafią być brutalne. Kiedyś takich akcji było wiele tylko przechodziły bokiem bo nikt nie wrzucał tego do internetu
0
@Kuba_1 Na pewno nie Jurgen
15
@kkbarca Zawsze tak było tylko nikt tego nie nagrywał. Nie mówcie że 10 lat temu nikt z was nie chodził na solówki za garaże albo nie było mordobicia w szatni przed wfem
2
@Toretto Dorzucić do tego Valverde i masz komplet
0
Ale urwał ale to było dobre
0
No Benzema zepsuł okrutnie ale bramka Realu wydaje się być tutaj kwestią czasu, Liverpool jest cienki
2
Może Hazard coś strzeli
5
@macio_944 No czekam z niecierpliwością. Większość z jego filmów jest u mnie na szczycie mojej listy tych ulubionych
29
I za takie gówno ktoś płacił miliony?
2
@Bobo25 Jakie zwycięstwo w lidze? Arteta nie dopuści, a Pepula dostanie Bayern albo Real, nakombinuje z taktyką i wrócą do domu po 1/2
3
@spacer A to co w wieku 30 lat nie można być na utrzymaniu rodziców? Realizacja marzeń w internecie, to jest to
1
A oby tak te Porto dzisiaj tych miernych makaroniarzy rozbiło. Niemczuchy w sumie Pepule też by mogły zaskoczyć
1
@barcanawieki Patrząc na to co się działo z naszą defensywą w ostatnich sezonach to jest to element który zdecydowanie poprawiliśmy. Trzeba pamiętać że wciąż jesteśmy w trakcie budowy drużyny i ważne jest że osiągamy sukces nawet w takim stylu. Mówi się że drużynę zaczyna się budować od defensywy więc oby w następnym sezonie dołożyć do tego magię z przodu, oczywiście po wygranym mistrzostwie