BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ej dzisiaj to wygląda jakby chłopaki serio coś robili na tych treningach
1
Boże święty Kessie jaki potwór
0
@tristan87 Lej olisabebe
1
@Pawel13sz Albo ich brak xDD
0
@Xxxbarca4ever Jak tam prowadzący ma maniere chyba z tiktoka, nie oczekujmy zbyt wiele
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
XDDDD ale freestyle o Araujo boze co tam sie wyprawia
0
@HighestInTheRoom Kubańczyk i jakieś dwa placki, ale generalnie cały wystrój to jakaś tandeta XD
4
Ale studio top 1 XDDD Jeszcze żabsona i lile janowska mogli wziąć
0
Kto dzisiaj na majku w tvp?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@agaFCB Czyżby Robert zbierał na transfer Messiego?
3
@Deviler Fajnie jest sobie móc pozwolić na takie rarytasy
1
@bartas97 Duolingo używam ale zostawię taktyczny bo może będzie coś lepszego
1
@Kuba_1 Marek Niedźwiecki
7
Alles klar das ist gut
7
@bartoszplucinski Wiesz to już zależy gdzie by się stołowali. Jakby chcieli tak pizze i kebaba dzień w dzień to mogliby miec problem pod koniec roku
0
@Emhyr Nie no w Chelsea im akurat robi fajną robotę, akcje napędza i rozprowadza elegansio, ale u nas no nie to by nie wyszło
2
@FcBarcelonaFanMSN I na jakiej pozycji jak to coś typu Griezmann. Ni to napastnik ni to skrzydłowy, bardziej jakaś 10stka czyli by było szukanie pozycji do końca kontraktu
0
@kynio302 Nowy lider polskiej defensywy
1
@FcPortoFan1999 Diakhaby Ozkacar środek obrony. Dziś chyba Aderlan Santos byłby zbawieniem xDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale dziura w defensywie Valencii po wrzutce i brameczka Rayo
1
@smokaty Elegancka max jeśli chodzi o klimat, kupiłem na premierę ale w sumie to nie przeszedłem. 65 procent i stop bo jakaś monotonia się wkręciła
0
@KrychaFCB Krecidlo nie był u nas redaktorem przez długi czas?
12
Ale parodia się zaczyna dziać w tej lidze xD
4
@Kidd Nie chcem ale muszem, za zdrowie
1
@jaras121 Oj tam trzeba tylko na drugą stronę wywinąć
4
@Medium Jasne ciekawe skad somsiad by miał na to pieniążki
13
@Kondziubarca Czytam to jego głosem..