2

Popykane ładnie

1

Jak Lewy kopnie farfocla i będzie gol to zdrowy, jak nie strzeli to dlatego że gra z kontuzją

8

@tristan87 Zawsze tak bylo między klubami. Nie ma co płakać bo zaczepki i wyśmiewanie przeciwnika istniały i będą istnieć

0

Ulala ale Inaki zapakował pod lade. Dublecik i 2:0 w derbach

0

Inaki 3 próba i w końcu wcisnął, Bilbao na prowadzeniu

0

Ale klimacik na San Mames

0

@PatrychoO Ja właśnie dziś sobie kupilem Lahma 92, Cole 90 i Acune 90 bo tani a fajnie wyglądają. Jutro i pojutrze przetestuję w FC, fajnie jakby tego Acune oddało czerwonego

0

@PatrychoO Żeby nie zyebali do końca tej gry takimi durnymi pomysłami

2

@Rl9k1nG W UT zawsze możesz sobie szybko sklepac jakiś tani grywalny skład bo tych kart się teraz tyle namnożyło że się pogubic mozna

3

Jakiś gość wziął moją paczkę z inpostu. Jest piątek, czekałem cały tydzień i taki niefart

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Culers Chciałbym bo łączyłbym wtedy zamiłowanie do alkoholu z fajnym sianem ale niestety jeszcze nie miałem okazji

6

Piwko piwko małpka małpka, nie ma to jak rozpocząć piąteczek z rana. Kuponiki zaraz się obstawi, może jakieś sławne pierogi z biedry się zje o ile Bóg da. No po prostu eden i to nie hazard

0

@Vernon_Roche Ale czy my potrzebujemy kogoś młodego czy kogoś doświadczonego i konkretnego do odciążenia Pedriego i Gaviego? Gundo wydaje się idealny. A to że zapomni jak się gra to całkiem możliwe. Kontrakt 3 lata, koniec z wypruwaniem żył. Klepka, plaża, słońce i relaksik w przyjemnej Barcelonie

0

@Vernon_Roche Kontuzjowany co chwile, wejście do drużyny jeszcze za Gattuso kiepskie, potem miewał jakieś delikatne przebłyski ale to poziom co najwyżej Bartry. Pewnie nikt nawet 5mln nie rzuci. Generalnie przepaść między Nico a Gundo

1

@GrzegorzMadrid No dokładnie, często zmieszany gdzieś w akcje w polu karnym itd. Bardziej do odciążenia Pedriego i Gaviego. Pedri miewa jednak te urazy, a Gavi wahania formy. Pewnie de Jong przerzucony zostanie na stałe w miejsce Busquetsa i taki wariant chyba byłby najbardziej rozsądny

7

@Emhyr Nocka na robocie i zaczynamy spiewanie w głowie albo i na głos, a taki był spokój

13

@fanRealuAlespoko Kapuś kapuś inaczej 60-tka
Bez skrupułów sprzeda najlepszego ziomka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Essos Niech idzie do Haalanda. Będzie ogień niesamowity

0

Ale szturmują szaleńcy

0

Ahhh jak to miło tomeczka hajto posłuchać choć chwilkę

0

@talizmo Potem spójrz na tvp gdzie w studio przed el clasico jest Kubańczyk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SuperPatsonFCB A kogo by interesował ten dziadowski klub, szkoda czasu nawet na poprawną wymowę

1

@takisobiektos A no tak, ślepota jakaś dopadła

0

A co z Tomkiem Młynarzem? Na flashcorze info o złamanej nodze. Ile będzie pauzować?

0

Z dwojga złego lepiej już żeby Pepula się przejechal po Bayernie, chociaż Bayern rzuca szybkich skrzydłowych a w City tej szybkości może brakować. Do tego fajnie jakby Benfica pokazała moc Interowi

8

Cieszyliśmy się po transferach że głębia składu że zmiennicy że możliwości i rotacje. Brutalnie ten sezon to zweryfikował. Bez Dembele, Pedriego i de Jonga to nie funkcjonuje. Narzekałem na Frenkiego na początku sezonu bo miewał te swoje typowe okresy dziadowania ale to jest fundament tej drużyny przy takich zmiennikach. Dembele też chyba jako jedyny potrafi w ataku wziąć ciężar gry na siebie. Może i traci może i jest niecelnie ale chociaż próbuje stworzyć coś z niczego. Niech oni już wrócą xD

0

@michal26 Zostań patronem mordo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?