4

@Rust_Cohle Kupon zagrożony w 1 meczu? xD

3

2:2 w kielcach. Meczycho

2

Moriba pauza za czerwo to Nico od razu po kontuzji wchodzi do wyjściowego składu. Dzielą się minutami nasze asy

0

Kurde przerwałem granie FC bo myślałem że Valencia startuje o 13 a tu jednak za godzinkę. Z braku laku się obejrzy Lubinków w walce o utrzymanie

23

@okiemtypera_lucaxx95 Albo jak raplh kaminski (czymkolwiek jest to cos z garnkiem na lbie) mówi ze pani ze sklepu jej nie może mieć xD

1

Camavinga ale chodzi uhuhu

0

Ale wjechał ładnie Militao

0

@Faro Do nas miał iść

0

@Peciak Wejdź jeszcze raz to będzie można wyłączyć i nie marnować czasu

2

@Faro Olaboga Piotr? On jak się podnieci to ciezko o zahamowanie

0

A ten Lahoz w końcu przechodzi na emeryturę z końcem sezonu? Bo takie info latało jakiś czas temu

1

ano nic ta Celta nie gra, kwestia czasu aż im wbiją 3 brameczki. nawet z połowy wyjść nie są w stanie

2

Skusil Bayern kursem i niestety kupon pójdzie w maliny ale i tak beka XD

1

Komentarz usunięty

3

@wojopancer Przywództwo florka, takiego skurczybyka można im zazdrościć bo elegancko zarządza tym klubem porównując zadłużenie itd

Do tego umiejętność sprzedawania zawodników w odpowiednim momencie i nie za grosze

3

@Mario96w Od jarania konkretnych gibonow

4

@AFA90 Inigo i ruszamy na podbój LM

4

Protokół z genem frajerstwa wczytano na ostro
Chyba że zaraz ostra remontada

1

@KlonaZepan Za Gundo na ławkę

0

Chyba po prostu kolejny transfer przy którymś ktoś miał niesamowitą wyobraźnię

0

@Kuba_1 Jakbyś oglądał te polskie i niemieckie przemęczone pyski całe życie też byś się połakomił na gorący hiszpański kąsek, Roberto walony na boku i widzisz jaka forma u chłopa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No nie no nocka w kołchozie a tu lech jakieś kosmiczne rzeczy odwala

1

@Medium Pamiętam jak kilka lat temu puścił takiego bengierka 5 minut nazad bla bla. Bujało srogo jak człowiek jeszcze młody był xD

3

A potem zdziwiony że go Mane w tube ładuje po takich akcjach

0

@SinMistico wydaje ci sie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca Normalnie truskawka na torcie, ukoronowanie tej fazy LM. Piękne dzięki

0

@gumaz Zakaz rozmowy o terrorystach

1

Kto dziś na majku w TVP? I co z Rafałem Wolskim? Po jego odejściu z c+ straciliśmy najlepszego komentatora od LL. No nawet z Orłowskim tworzył duet cudowny i mecze Celty się oglądało z przyjemnością

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?