5

Ale dzikus z Haalanda jak się rozpędzi

0

@skubi99 Że jest to wersja Busquetsa z plusem bo obecnie jest w stanie troszkę więcej zaoferować :)

0

Rodri czyli 'Busquets+'
Idealnie to Twaro ujął

7

@KrychaFCB Ferran akurat zasłużył ale mógł Lewym troszkę porotowac. Tak czy siak Fati chyba skreślony w tym klubie i nawet nie ma co się dziwic

0

Uuuu szybko, to jest kurde ta różnica która jeden zawodnik może zrobić

0

@Albatros I przegramy xD

0

Mógł Kszawi zaszaleć i usadzić Lewego kosztem Fatiego na 9. Liga wygrana, Lewy by się otrząsnął a Fati miałby okazję sobie cenę podbić albo chociaż nam nadzieję zrobić że coś z niego będzie

0

@VeB 1899 Futbol totalny? Zwykły zjadacz chleba nie jest w stanie tego zrozumieć, wybacz

1

Ale by obejrzał takie 4:3 dla Arsenalu po bramce w doliczonym. Arteta by mogl w łysą pacyne naszego Pepa strzelić żeby miał prysznic przed LM. Oby tylko hit nie zmienil się w kit i 0:0 jak to czasami bywa z meczami na szczycie

2

@KrwawiaceoczyVEB Ja już chyba wolę Ferrana xD

0

Dziadowski mecz. 4h snu zostało, no nie warto było

0

@Kapitan hawk Zapytaj u lokalnego turka w kebabie

6

@Kapitan hawk Vinicius go zjada jak psa, pod kazdym względem. Wymyśl coś innego

0

@La Pulgaa Nom narazie zero

0

Ale klimacik na Benito Villamarin

3

@MesQueUnClub96 Czasem zamiast szczurka trzeba bombkę zjeść, przejdzie jak się nochal wykuruje

3

@Kessie E tam. Nie narzeka, problemów chyba nie sprawia, od biedy zagra i to czasem nawet poprawnie. Głębia składu jest potrzebna no chyba że będziemy na ławce trzymać samą barce b

8

@wojopancer Obaj nie mają prawej nogi

3

@tristan87 Widać że pieniądze nie mają dla niego znaczenia, liczy się tylko sport. To jest ten mental

0

@arasz1819 Przecież ostatnimi występami chłop wskakuje do czołówki najlepszych LO w lidze. Cały sezon wiadomo Balde>> ale biorąc pod uwage ostatnie mecze to Camavinga wysoko ustawia poprzeczkę

0

@Emhyr Żadnych plotek nic takiego? Może to i tez lepiej

0

Firmino przyjdzie do nas? Jak myślicie? Auba to byłaby jakaś porażka xD Fajnie, miał tam jakieś wejście do klubu, zrobił ile tylko mógł, ale na tym jego kariera u nas powinna się zakończyć

9

Wzmocnienie czy zapchanie miejsca na ławce? Takie piłkarskie trupy nie powinny w ogóle być brane pod uwagę jeśli chcemy się liczyć w LM

0

@barcanawieki przedłużenie Busiego

0

@urbipl Czaisz mieszkać w takim mieście w bloku. Ostra jazda. Ciekawe jak tam sklepy i punkty usługowe. Może nawet nie ma potrzeby wychodzić na zewnątrz

0

@Fake69 Może mentalnością się dostosowuje do reszty?

2

@Medium Już jesteś namierzany

0

@Gaz Zagrał w tym sezonie więcej spotkań niż Araujo czy Christensen, a taki Pedri ma tylko 3 spotkania więcej na wszystkich frontach także no. Czekam na bombelka z niecierpliwością bo jest to jedyny skrzydłowy w tym klubie którego ogląda się z przyjemnością. Raphinha ostatnio coś rusza ale to totalnie nie ta skala co Dembele

A statystyki to naprawdę można potłuc o kant dupy bo taki Pedri w lidze ma asyst 0 tak? Czyli jego wkład w grę musi byc naprawdę mierny.

Po prostu zawsze bawi umniejszanie po tym jak ktoś złapie kontuzje i się zapomina jak wyglądała gra. Obecna pozycja w tabeli to naprawdę duża zasługa Dembele, a nastroje gdy był w składzie były dużo lepsze niż obecnie bo po prostu gra była płynna, szybka i zgrabna. Został zajechany tak samo jak Pedri co było kwestią czasu przez to ile obydwaj grali, a wynikało to z tego że żaden ze zmienników nie był w stanie zagwarantować poziomu chociaż zbliżonego do gry obu panów

0

@Gaz I jeszcze nie zapomnij dodać o stratach. Bo to bardzo dziwne że jak ktoś się decyduje na grę bezpośrednią to zdążają się pomyłki i zle decyzje. Zamiast rozciągać grę i tworzyć przewagę to lepiej po kółeczku podawać piłeczkę. Do tego oprocz dryblingu jako jeden z niewielu graczy potrafił posłać szybkie zaskakujące prostopadle podanie mijające obronę. Groźne akcje to w większości przechodziły przez jego stronę i sam je tworzył xD

0

@Gaz Przecież statystyki nie zawsze oddają wkład w grę. Alez ludzie szybko zapominają ile roboty wykonywał bombel szarżując po skrzydełku i ile okazji zostało przez kolegów zmarnowanych. Niejednokrotnie sam ciągnął naszą grę bo nikt inny nie był w stanie wziąć na siebie odpowiedzialności. Ile taki Pedri uzbierał asyst w tym sezonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?